מצעד הגאווה 2016 בחיפה – צפו בווידאו מהשטח

 

חיפה חוגגת גאווה

 

ביום שישי 12:00 בצהרים פקדו את ציר מוריה אלפי צועדים צבעוניים לכבוד מצעד הגאווה התשיעי והגדול ביותר שהעיר ידעה.

 

צפו בוידאו שצילמנו בשטח
מגישה: הדס בן ארצי. צילום: באסל זאהר. עריכה: סטודיו חי פֹּה

לא יכולתנו לפספס את רמת המעורבות הן מצד הקהילות השונות וריבוי הקבוצות והן מצד העירייה שתמכה ואפשרה למצעד להיות מכובד וצבעוני.
כ300 שוטרים אבטחו את האירוע שלשמחתנו נרשם כהצלחה. הציר נסגר לתנועה (פחות שימח את חלק מהנהגים) ובמקום רכבים עלו על הכביש סוסים. הכרמל הוצף בצבעוניות, שירים, דגלים, מעגלי מתופפים ובעיקר מתופפות, חוגגים מכל רחבי הארץ ואפילו מן העולם, משאית אחת ומלא אהבה .
אל המצעד התושבים יכלו להגיע בעזרת כרמלית שהיתה פתוחה עד השעות המאוחרות ולכבוד המאורע גם בחינם. המצעד הסתיים והתרכז בגן האם ובקונכייה חיכו לצועדים מובילי הפעילים לשאת את דברם בהנחיית דראגיסטית מדהימה שהשאירה את הקהל על הרגלים בשיתוף עם די ג'יי.

מצעד_הגאווה_בחיפה.jpg

מצעד הגאווה בחיפהה"היי לייט" של היום היה המופע המרכזי של עדן בן זקן שאליו הגיעו עוד כמות לא מבוטלת של תושבים, חיפאים בעיקר ואת מופע החימום הרקיד והקפיץ בבכורה יונתן בוקס מנפגעי אסון הבר נוער והדראגיסטית החיפאית "לילה קרי".
ממובילי המצעד וכמי שמחזיק את תיק הקהילה הגאה יוסי שלום לא הוריד את החיוך מפניו: "לא ישנתי כל הלילה! עבדנו על היום הזה כל כך הרבה. מרגש ממש שזו הפעם הראשונה שהקהילה והעירייה חברו להפקת המצעד ביחד.יש פה המון צעירים והרבה יותר פתיחות מהשנים הקודמות. כל הכבוד ליונה יהב על הפתיחות והתמיכה זה לא מובן מאילו"
כבר שבועות שהעיר מקושטת ומוארת בצבעוניות שמאוד מחמיאה לנוף העירוני וללא ספק שמה אותנו על המפה.
השמועות לוחשות שמחכות לנו עוד הרבה התפתחויות בקהילה והרבה פעילויות ובעיקר קבלה.
נתראה בשנה הבאה
יוסי_שלום_והדס_בן_ארצי.jpg

יוסי שלום והדס בן ארצינחום_אסי_והדס_בן_ארצי.jpg

נחום אסי והדס בן ארציהדס_בן_ארצי_ויונה_יהב.jpg

הדס בן ארצי ויונה יהב09_-_מצעד_הגאווה_-_זוהרה_פלאטינום_והדס_בן_ארצי.jpg

מצעד הגאווה – זוהרה פלאטינום והדס בן ארצי

מצעד הגאווה בחיפה

לא ניתן להגיב