אוהד הכדורסל אור פארן הלך לעולמו בגיל 19 לאחר שחלה בסרטן

עידכון: בני משפחתו של הנער אור פארן ז”ל מסרו הבוקר כי הלוויתו תתקיים היום , יום ראשון 26.6.2016 בשעה: 17:00 אחה”צ בבית העלמין שבנשר. כאמור משפחתו של אור בן ה 19, ביקשה מאוהדי הקבוצה שיבואו לכבד אותו בדרכו האחרונה עם חולצה ירוקה.

בני משפחתו של אור יצאו בקריאה נרגשת לכל אוהדי הקבוצה לבוא ולהגיע בצבע הירוק וללוות את אור בדרכו האחרונה * מועד הלוויה יפורסם כאן בהמשך

Screen_Captures141.jpg

אור פארן
מאת: כתב החדשות של האתר “חי פה”

אור פארן היה אחד האוהדים הצעירים והמסורים ביותר של קבוצת הכדורסל של מכבי חיפה ורבים הכירו אותו וראו אותו אוהד את הקבוצה במשחקי הקבוצה בהיכל הספורט רוממה בחיפה. אור הלך לעולמו בטרם עת בשבת 25.6.2016 בבוקר, ממחלת הסרטן לאחר מאבק ממושך במחלה ארורה זו.

אור פארן ז”ל היה תלמיד כיתה י”ב בבית־ספר “אליאנס” בחיפה ושיחק כדורסל בקבוצת “הפועל נשר”, אז התגלה לו גידול סרטני בבטנו. כל אהבתו היתה הכדורסל, והיה אוהד כדורסל מושבע של קבוצת הכדורסל של מכבי חיפה. אהדתו ואהבתו לקבוצה היו אדירים והם אלה שחיזקו אותו במשך כל הזמן הממושך בתקופת מחלתו. אור אהב את הקבוצה בכל מאודו, גם כשהיה חלש וחסר כוחות הוא התעקש לבוא למשחקי הקבוצה בהיכל ולעודדה בשארית כוחותיו האחרונים, לעודד את הקבוצה שכל כך אהב.

בני משפחתו יצאו הערב (שבת) בפנייה נרגשת ומבקשים מכל אוהדי הקבוצה בין אם הם הכירו את אור כשביקר במשחקים בהיכל ברוממה ובין אם לא הכירו אותו, להתארגן למסע הלוויה כשהם לבושים בצבע הירוק וללוות אותו בדרכו האחרונה עם אהבת הירוקים עם חולצות וצעיפים ירוקים.


אור פארן יהיה זיכרו ברוך – מועד הלוויה טרם נקבע, ויפורסם כאן בהמשך !

ספורט בחיפה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.