שוב ירי בחיפה • מקרה שני באזור 24/05/22

הגיבו כאן לכתבה

11 תגובות
 1. avino אמר/ה

  עצוב מאוד. מיד שולפים נשק ויורים. אין דיבור יותר. רק ירי,
  עצוב.

 2. אייל אמר/ה

  מכוניות מרצדס וב.מ.וו משודרגות דוהרות במעל 100 קמ"ש ברחובות חיפה חותכים רכבים אחרים ומסכנים הולכי רגל, רכבים אחרים…. אין משטרת תנועה. כולם רואים את המופרעים, ואין שוטר, אין מצלמות, אין מעצר של המטורפים.
  נראה לי שחיפה עושה פיילוט שנקרא "עיר בלי משטרה". ובנתיים הפיילוט גורם לעלייה בפשיעה מכל הסוגים.

 3. אפי אמר/ה

  זה המחיר שדמוקרטיה דורשת, והתוצאות לא מאחרות לבוא, עד אשר הציבור יבין שדמוקרטיה זאת המערכת עקומה,שהושתלה במוחנו כמשהו טוב שחשוב להלחם עבורו,הציבור הנורמטיבי משלם את המחירים. ונוכלים גוזרים את הקופון. ותגידו שזה לא נכון.

  1. אחד שאכפת לו אמר/ה

   היית מעדיף פאודליזם? דמוקרטיה כדמוקרטיה זה דבר טוב וחשוב, הדמוקרטיה שיש כיום היא דמוקרטיה מושחתת ולא משנה מאיזה צד אתה במפה הפוליטית

  2. מיכאל אמר/ה

   זו לא דמוקרטיה כול האזרחים הנורמליים ערבים ויהודים סובלים מהם !
   הדמוקרטיה שיש לנו כאן היא שקר השמאל שמנע כול השנים לנטרל
   את הרוע ולחנך אותו מחדש !

 4. א.א. חיפה אמר/ה

  למה זה קורה כי הממשלה והציבור היהודי רודף בצע חופר לעצמו הוא שכולנו נמות כי דרך זאת שערבים מכפרים. ערבים קונים את בתי היהודים שעבר לא גרו ממש ערבים כי היהודים תמיד לא התפתו למכור להם למרות שהערבים הגדילו הסכומים בקניה. טובת המדינה היתה בראשם היום מוכרים ,,,לטובת כיסם שיןתר חשוב ובגללם הערבים נכנסים לאזוורים היהודים שבעבר היה מוסכם שלא. הוראת שמר על צביונה של חיפה שהערבים ניו המיעוט וכעת הם יגדילו את מספרם ונורא וכעת הינה היריות חברו לאזורנו בגלל שהערבים במכוון קונים בתים מה שבעבר היהודים קנו ברובם את חיפה וכעת מנסים לחזור הערבים חלק מהם לארץ וזה נורא.

 5. Vovik אמר/ה

  חלאס כבר עם החרא הסה!!
  זה אמור להיותחדשות,לא?! אז תעדכנו.
  אין טעם לתת כותרת ובגוף לכתוב "נעדכן בהמשך".
  אם אתם לא מעדכנים אותנו,אל תקפיצו לנו את החרא הזה בפיד. כשיהיה מה לעדכן,אז דברו.

 6. יהודי אמיתי אמר/ה

  תעדכנו אותנו בהמשך החודש.שבת שלום.

 7. דניאל אמר/ה

  חיפה אבודה זה הסיבה שעזבתי ממש גועל נפש

 8. גילי אמר/ה

  מהמרת על איזו אוכלוסיה מדובר…

 9. א.א. חיפה אמר/ה

  נכון צודק על איזה אוכלוסיה. כי קראתי כמה תגובות בגלל החרדים. מקווה שלא עליהם יש האשמה . זכרו ההיסטוריה חוזרת . אמרו חברי כנסת מהליכוד שהערבים יבינו שלנו יש סבלנות אם יפגעו בנו וילחמו נגדנו נגד היהודים במזימה ולערער את בטחוננו ויהודים יברחו מחיפה . זאת דרכם במכוון שיברחו.אס אמרו נצא לבסוף להלחם ואז יבינו שנאוצר כל הפוגע יסולק מהארץ כמו שעשה רבין אחרי כל הפיגועים אז יצאנו נגדם והסוף שלהם לא יהיה טוב היזהרו!!!

הגיבו כאן לכתבה