חגי טנדלר מונה ליו”ר רשת המתנסים בנשר

חגי טנדלר, בן 58, המשמש מזה 27 שנים ברציפות כחבר מועצת המנהלים של רשת המתנסים בנשר והיה בין מקימי היכל התרבות בעיר מונה ליו”ר רשת המתנסים בנשר. טנדלר: “תרבות הפנאי היא נדבך חשוב מאין כמוהו בחיי העיר, ובכוונתי, יחד עם חברי לדירקטוריון לקדם מערכת של תרבות פנאי, שתהווה מקור גאווה לעיר ולתושבים”.

חגי_טנדלר.jpg

חגי טנדלר (צילום: איל לרמן)
טנדלר, בן 58, נשוי ואב ל-2 בנות, סב ל-2 נכדים, תושב העיר נשר ויליד העיר, הוא בעל תואר ראשון בשיווק ויחסי ציבור מטעם אוניברסיטת חיפה. את שירותו הצבאי עשה בחיל הנדסה. מזה 27 שנים ברציפות שהוא משמש כחבר מועצת המנהלים של רשת המתנסים בנשר והיה בין מקימי היכל התרבות בעיר. במקביל לתפקידו הציבורי החדש, כיו”ר דירקטוריון רשת המתנסים בעיר, טנדלר, הוא גם מנכ”ל ובעלים של חברת “סייף טי – כספות ופתרונות מיגון”.

טנדלר, שמינוי אושר פה אחד לפני מספר שבועות בדירקטוריון אמר: “רשת המתנ”סים נשר מחוללת שינוי חברתי וערכי. תרבות הפנאי היא נדבך חשוב מאין כמוהו בחיי העיר, ובכוונתי, יחד עם חברי לדירקטוריון לקדם מערכת של תרבות פנאי, שתהווה מקור גאווה לעיר ולתושבים. יחד עם עיריית נשר והעומד בראשה, נמשיך ליזום ולקדם פסטיבלים שיהפכו את נשר למוקד משיכה, וליצור פעילויות תרבות מגוונות גם לבני הנוער וגם למבוגרים. כל זאת לצד קידום החינוך הבלתי פורמלי בעיר”.

ראש עיריית נשר, אבי בינמו: “כל חברי הנהלת המתנ”ס עושים את תפקידם בהתנדבות, וזה לא מובן מאליו – אנשים שמקדישים מזמנם הפנוי למען הכלל. את חגי טנדלר, אני מכיר כבר שנים רבות ואני משוכנע שהוא יצליח לחולל מהפכה של ממש בתחום התרבותי בעיר ולהצעיד את רשת המתנסים לשיאים חדשים”.
[tags=2:1cmtehau]
נשר[/tags:1cmtehau]

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.