נגה אילוז ויעל הדס – מצטיינת נשיא המדינה מאזור חיפה • יום העצמאות ה-74 למדינת ישראל

נגה אילוז - מצטיינת נשיא המדינה (צילום: דובר צה"ל)

מצטיינות הנשיא נגה ויעל • טקס מצטייני הנשיא ביום העצמאות ה-74

סמ״ר נגה אילוז מחיפה

בין המצטיינים והמצטיינות, נבחרה פראמדיקית בגדוד 77, סמ״ר נגה אילוז מחיפה, שקיבלה את הצטיינותה בזכות היכולות הגבוהות שהפגינה ומסירותה לתפקיד.

נגה בת ה-21 מתגוררת כל חייה בחיפה, למדה בביה"ס עירוני ו׳, הייתה בתנועת הנוער בני עקיבא והשתתפה במכינה לבנות דתיות – 'צה״לי'. נגה התגייסה באוגוסט 2019 לקורס פראמדיקים ולאחר סיום הקורס שובצה בגדוד 77 של חטיבת השריון 7. שנה וחצי היא בגדוד ומרוצה מאוד מתפקידה ומתחושת המשמעות בשירותה.

נגה אילוז – מצטיינת נשיא המדינה (צילום: דובר צה"ל)

'שומר החומות'

אחד הרגעים הזכורים לה בשירות היה במבצע "שומר החומות" כאשר הוקפצה יחד עם הגדוד שלה לעוטף עזה, שם הבינה עד כמה לכל האימונים שעברה ישנה משמעות עמוקה וחשיבות רבה.

נגה קיבלה את הצטיינותה על כך שעבדה קשה ימים ולילות, הרחיבה אופקים ופעלה תמיד מעבר לדרישות תפקידה, הגבוהות גם כך, ונלחמה תמיד כדי לשמור על כל חייל וחיילת.

יישר כוח נגה ובהצלחה בהמשך!


רב״ט יעל הדס צרויה ווזרבה מקריית מוצקין

מצטיינת נוספת מבין מצטייני נשיא המדינה, היא רב״ט יעל הדס, המשרתת כסייעת רופאת שיניים בחטיבה המרחבית 769 בגבול לבנון, אשר קיבלה את אות ההצטיינות בזכות עבודתה הקשה ומסירותה הבלתי מתפשרת לתפקיד וחשוב מכך – לחיילים.

יעל התגייסה בדצמבר 2020 לטירונות ולקורס עברית במחווה אלון, שכן מרבית חייה התגוררה בברזיל, ועלתה במיוחד כדי לגור במדינה שתרגיש 100 אחוז שלה ולהגן עליה – מדינת ישראל.

עם סיום קורס העברית עברה יעל הכשרה נוספת שארכה שלושה חודשים בקורס סייעות, עד ששובצה במרפאת השיניים של החטיבה המרחבית 769 בה משמשת אחראית המרפאה מזה 10 חודשים.

עיריית טירת כרמל – רחב
יעל הדס – מצטיינת נשיא המדינה (צילום: דובר צה"ל)

כשיעל נשאלה מה לדעתה הסיבה לכך שקיבלה את אות ההצטיינות, השיבה: ״אני חושבת כשעושים דברים מהלב, זה נוגע באנשים והם מבחינים בכך".

יישר כוח יעל והרבה בהצלחה!

הגיבו כאן לכתבה