זעאתרה: "פיגוע מגונה ונפשע. אנחנו מגנים כל פגיעה באזרחים" • המשטרה תגברה את כלל מערכי הביטחון במחוז

עוד אמר זעאתרה: "אני מזהה מגמה מסוכנת ומדאיגה של הסטת האזרחים הערבים מדרך המאבק הפוליטי הלא אלים, לדרכים המנוגדות לדרכנו ההיסטורית" • אמר

מערכי הבטחון השוטף במחוז תוגברו בעקבות הפיגוע בחדרה

בעקבות פיגוע הטרור הנוראי שהתרחש אמש (ראשון 27/3/22) בחדרה, בו נרצחו לוחם ולוחמת מג"ב וארבעה נוספים נפגעו, הנחה מפקד מחוז חוף, ניצב יורם סופר, על תגבור כלל מערכי הביטחון השוטף בכל גזרת המחוז, לרבות בערים הגדולות, מוקדים הומי קהל, נוכחות בצירים / מחסומים, בידוק מוגבר בערים המעורבות.

כוחות מג"ב (צילום: דוברות המשטרה)

מהמשטרה נמסר עוד לחי פה, כי המחוז מתוגבר בלוחמי מג"ב במתכונת פעילות מוגברת, בתחנות מרכזיות ובקניונים.

רג'א זעאתרה יו"ר סיעת חד"ש בחיפה, חבר מועצת העיר וחבר ועדת הביטחון, מסר לחי פה בעקבות הפיגוע:

פיגוע מגונה ונפשע. אנחנו מגנים כל פגיעה באזרחים. אחרי הפיגוע בבאר שבע אני מזהה מגמה מסוכנת ומדאיגה של הסטת האזרחים הערבים מדרך המאבק הפוליטי הלא אלים לדרכים המנוגדות לדרכנו ההיסטורית. יש גם הסתה פרועה שכולנו, יהודים וערבים, צריכים לבלום אותה ולנהוג באחריות המרבית. זה נכון בכל מקום ונכון שבעתיים בחיפה. אני חושב שיש כאן מחדל ענק של הממסד; כבר שנים אנחנו מתריעים מאנרכיית הנשק והשתוללות הפשע, ללא הועיל. כנראה כל עוד הנרצחים היו ערבים זה לא הזיז למשטרה ולממשלה. הממסד גם העלים עין מהתארגנויות פונדמנטליסטיות שתופסות עכשיו טרמפ על התסכול בקרב העם הפלסטיני.
איציק בלס (צילום: ירון כרמי)
איציק בלס (צילום: ירון כרמי)

חבר מועצת העיר ויו"ר ועדת הביטחון בעירייה איציק בלס מסר לחי פה:

המפכ"ל הרים את רמת הכוננת לרמה גבוהה. בנוסף מנהל אגף הביטחון ושירותי החירום בעיריית חיפה יאיר זילברמן, פועל מול המשטרה ועושה את מה שצריך לעשות, אני איצור איתו קשר להתעדכן וכשדברים עובדים כמו שצריך אני לא אוהב להתערב. אני בטוח וסמוך שהם יעשו הכל על מנת לשמור על הציבור ועל החיפאים ולא משנה מה האמונה מה הצבע ומה השיוך הפוליטי של כל אחד ואחת. הוא יפעל על מנת לשמור על הדו קיום ושנחיה ביחד כי כולנו בסירה אחת. כולנו ביחד לטוב ולרע וחייבים לחיות ביחד לא נאפשר לקיצונים מכל הצדדים להרוס את מה שנבנה במשך עשרות שנים.
הגיבו כאן לכתבה

6 תגובות
 1. עיריה של גנבים אמר/ה

  רג'א יא שמן, אתה רוצה לגור בפלסטין לאכול כבש כל היום כמו שאתה אוהב סוקה יבאנאיה? תלך לרמאללה תהיה שם חבר מועצת העיר, מה המטרה שלך שמנצ'יק, להעיף אותנו מכאן לא? איך עוד תפתור את התסכול של העם ה"פלסטיני'"? כי זה לא נראה שבא לכם לפתור את זה אלא פשוט לחסל פה את כל היהודים.

  1. איש אמר/ה

   כל הכבוד לאתר כהנא חי פה שמשאיר תגובות כאלו

 2. אני אמר/ה

  משטרת ישראל יודעת רק לגבות כנסות מקשישים ללא מסכה. רק פסיכופטים עובדים שם.

 3. להפסיק את ההתפרעויות אמר/ה

  האם המשטרה מתכוונת לשים סוף לטרור ההתפרעות ברכבים ואופנועים מרעישים וחסימת יפה נוף על ידי צעירים ערבים בתור ארועי רונדו כל יום בצהריים בטיילת לואיי רחוב יפה נוף ומרכז הכרמל.
  מטרד יום יומי בגלל חופשה, זה נורמלי ??

  1. אזרח אמר/ה

   יפה נוף מושך אלו ערבים מכול הארץ…
   הם מתפרעים על הכביש, מביאים סירים עם אוכל ואוכלים אותו על הספסלים והמדרכות, זורקים זבל בכול מקום, צועקים ועושים בלאגן, צלמי החתונות חוסמים את המעבר בפארק ודבר אחרון, גם הגברים וגם הנשים שופכים על עצמם ליטרים של בשמים זולים ומסריחים, אפשר להחנק מזה.
   יפה נוף זה לא הכפר שלכם! אתם לא רצויים פה!!!

 4. אתי אמר/ה

  תנו לכל האזרחים היהודיים נשק,מאנחנו במצב חירום

הגיבו כאן לכתבה