"אף אחד בעיריית חיפה לא רוצה לשמוע על הירידה באמון הציבור בעירייה ובראש העיריה, ד"ר עינת קליש-רותם"

מחקר חדש שנערך באוניברסיטת חיפה מצביע על ירידה באמון של הציבור החיפאי בעיריית חיפה ובראש העיריה, בהשוואה לשנים קודמות וגם בהשוואה לערים אחרות.

פרופ' איתי בארי, ראש המחלקה למדיניות ומנהל ציבורי באוניברסיטת חיפה, מדבר בראיון ל"עדשה מקומית" על המחקר ועל כך שאף אחד בעירייה לא רוצה לשמוע על הממצאים שיוכלו לסייע לפרנסי העיר ולתושבים.

עדשה מקומית – כל התכניות

הגיבו כאן לכתבה

14 תגובות
 1. רמי וזא אמר/ה

  הנושא ידוע וברור כשמש
  ראש העיר לא רואה אף אחד ממטר
  לא מקשיבה לתושבים
  לכן גם יורד אימון בעיריה

 2. עופרה אמר/ה

  ראש העיר צריכה לפנות את הכסא. לא הוכיחה שיכולה לדאוג לתושבים ולעיר. בזבזה זמן ללמוד הנושא אחכ בזבזה כספים לייצר עבודה למינהלת שלא תרמה כלום לא לעיר ולא לתושבים. ראש עיר שלא מסוגל להבין את צרכי התושבים צריך ללכת הביתה!!

 3. יוסי וסיל אמר/ה

  קליש בעייתי וכו'.. אבל תגידו זה לא בדיחה שאחד שהוא מתנגד חזק של קליש עושה סקר על תפקודה? עורך סקר לא צריך להיות חסר פניות? זה לא נשמע הכי אמין.

 4. גיא לוי אמר/ה

  בושה וחרפה כול אדם שם בעריעה מיתחמק מהציבור אני בישיבה אין לי זמן לא חוזרים ולא עונים להגיע ללשכה של ראש העיר היחידים שעוזרים אני לא מתכוון לוותר לאותו אחד בקרוב הוא ייראה איזה כתבה תהיה לא

 5. שימי אמר/ה

  כזו אכזבה שתלך כבר

 6. קופיפה אמר/ה

  התעייפנו מקליש ! כמו שלושת הקופים – לא רואה,לא שומעת ולא מדברת!!!!!! שתעוף כבר!!!!!

 7. אזרח פשוט... אמר/ה

  הכל התחיל ביום שהיא הפסיקה להקשיב לתושבים והחלה להיצמד לבעלי אינטרסים נאלחים להטעות השנייה שהחלה לזלזל האינטליגנציה של התושבים אם הראיונות והפנייה שלה לתושבים ואז החלה גם להתעלם ולפגוע בחלק נכבד מהתושבים אוהדי הפועל חיפה והתעלמה מהקבוצה העירונית האדומה ואז פנתה לסיוע מאותם בעלי האינטרסים האישיים

 8. אזרח פשוט... אמר/ה

  הטעות הראשונה שלה היתה שנעשה את התושבים ונצמדה לבעלי אינטרסים נאלחים הטעות השניה שלה היתה בזלזול האינטליגנציה של התושבים אם הראיונות והפניות אליהם הטעות השלישית היתה שפגעה בחלק נכבד מהתושבים אוהדי הפועל חיפה שבאופן עקבי הפלתה אותם ופגעה בקבוצתם על ידי תיעדוף של מכבי שרוב האוהדים שלה בכלל לא חיפאים ואז חיפשה פתרונות אצל אותם בעלי אינטרסים אישיים אז ברור שהיא נפלה ועוד תמשיך כל עוד לא תתקן את הטעויות שלה

 9. רפי אמר/ה

  חזירי הבר.כבישים לא ראויים לנסיעה.ארנונה גבוהה.הזנחה וניקיון.כל זה גורם לחוסר אמון

 10. דני אמר/ה

  המאפיה של ביבי פועלת גם בחיפה. בגלל שהיא ממרץ ממררים לה את החיים מהיום הראשון. גם בגלל שהיא פיטרה מקורבים כדי לעשות ניקיון הם לא אוהבים אותה.

 11. כוסאמו אמר/ה

  ' ירידה באמון הציבור'?? על איזה אמון מדובר?! הרי כל הציבור! מעוניין שהיא תעוף לכל החזירים והרוחות!!!

 12. סיגל גוטר אמר/ה

  להבנתי, נוכחות חזירים לא מטופלת במידה מספקת (כפי המשתקף מהמדיה) וחסר תחבורתי אינן הבעיות המהותיות של חיפה אם כי הן וודאי נדרשו לטיפול עומק ועדיין נדרשות לו. חיפה הוזנחה במהלך שנים רבות ע"י שלטון מקומי די הדוניסטי, בעל ראיה מוניציפלית צרה ומקומית ונטולת תרבות מוטת תושב/ת ותרבות במובן העמוק והמשכילי, – זאת, על אף שהעיר באוריינטציית חקר ואולי אקדמיה (הטכניון, אוניברסיטת חיפה, מכללת גורדון…). העיר שרויה לנוכח סיכון תעשיה פטרוכימית וזיהום, נטולת פיתוח ריאות ירוקות, איזורי רווחה וספורט במידה מספקת ונוחה.
  האם פרופ' בארי שמע על הרצליה? דוגמא לעיר נינוחה, מוטת שירותיות לתושביה, מרובת גנים ויתרונות נוספים, שלא נדגמה על ידו. לא יהיה זה הגון להפיל את הקשיים ואת המצב על ד"ר קליש לבדה. נדרשת מועצה שחבריה פרקטיים, משתפי פעולה, בעלי חזון, חרוצים, שלומדים את הנעשה בערים אחרות בארץ ובעולם.
  ב ה צ ל ח ה:)

 13. אראלה אמר/ה

  לא רוצים בעירית חיפה לשמוע?
  גם יהיה לזה פזמון,עיריה מזופתת שכזו תרשם בספר השיאים של גינס כעיריה הכי מחורבנת שהיתה ever!!!!
  כל חברי העיריה אחד לאחת ילכו הביתה יחד עם הראש שהפעם ממש מסריח והסירחון גדול ועצום,חיפה תזכור את ליצני קליש ועינת גם,ככשלון חרוץ!!!!!🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 14. אד אמר/ה

  עירירע עם שרות חוצפשיסטי לתושבים

הגיבו כאן לכתבה