מאור אקסלרד מקריית ים קיבל אות הוקרה • טקס המצטיינים השנתי הראשון של ארגון 'ידידים' בבית הנשיא

מאור אקסלרד מצטיין ידידים (צילום: יצחק רוסק)

מאור אקסלרד מתנדב ארגון 'ידידים' בקריות, קיבל אות הוקרה על פעילותו

מאור אקסלרד מתנדב 'ידידים' המתגורר בקריית ים ומשתייך לסניף קריות, קיבל אות הוקרה בטקס המצטיינים השנתי הראשון של הארגון, שנערך אמש (ג' 28/2/22) בבית הנשיא בירושלים.

100 מתנדבים ומתנדבות

בטקס מיוחד הוענקו למאה מתנדבים ומתנדבות תעודות הצטיינות על פעילותם בארגון בשנת 2021, אשר בפעילותם תורמים לחיזוק הערבות ההדדית על כל גווניה ומראים את הפנים היפים של ישראל.

במעמד נשיא המדינה ושרת התחבורה

האירוע החגיגי התקיים במעמד נשיא המדינה, יצחק הרצוג, ושרת התחבורה, מירב מיכאלי ובהשתתפות בכירים בארגון.

אות הוקרה מיוחד הוענק, כאמור, למתנדב מאור אקסלרד מסניף קריות. מאור נחשב לאחד המתנדבים המסורים של הארגון, ובקריות הוא מוכר לרבים בזכות רוח ההתנדבות המרשימה שלו ותרומתו הענפה לקהילה.

מאור אקסלרד בשורה העליונה שני משמאל – טקס המצטיינים הראשון של ארגון ידידים (צילום: יצחק רוסק)

אל-חי דיין מנהל סניף 'ידידים' בקריות שיבח את מאור ואמר כי הוא מהווה דוגמה ומופת לרוח התנדבות, אשר נכון לסייע לכל אדם ובכל זמן.

חושבים רק מה אפשר לעשות למענך

נשיא המדינה הרצוג התייחס לחשיבותו של הארגון ואמר:

ב'ידידים' לא מסתכלים מי אתה, אלא רק מה אפשר לעשות למענך, ובלי לחשוב פעמיים. העם בישראל מכיר ומוקיר ואומר לכם תודה מכל הלב, וגם, לא פחות חשוב, מצטרף בהמוניו לשורות המתנדבים. אנחנו מודים לכם, למתנדבים ולמתנדבות, למנכ"ל 'ידידים' ישראל אלמסי, ולחברי הנהלת הארגון. אני מאמין שארגון כמו 'ידידים' הוא דבק מגע בין חלקי החברה בישראל, המביא תקווה לכולנו.

מאור אקסלרד מצטיין ידידים (צילום: יצחק רוסק)

שרת התחבורה, מירב מיכאלי, בירכה את המשתתפים ואמרה:

כמו כולם, גם אני מכירה את העזרה של 'ידידים' מקרוב. כמתנדבות ומתנדבים אשר נמצאים הרבה בדרכים, מלבד העזרה והסיוע שאתם מעניקים, חשוב שתטמיעו את הצורך בבטיחות בדרכים. אני מברכת את מצטיינות ומצטייני 'ידידים'.

'נחכה לך'

באירוע לקח חלק גם המוזיקאי נתן גושן ששר וניגן לפני המשתתפים ביצוע לשיר 'נחכה לך'

ישראל אלמסי, מנכ"ל ארגון ידידים אמר:

ארגון ידידים מהווה עוגן משמעותי לכל אזרחי ישראל ונותן מענה לכל אתגר שמגיע, בשגרה ובחירום. אני גאה במצטיינות ובמצטיינים, הם חוד החנית של ידידים.

ארגון 'ידידים'

ארגון 'ידידים' הוקם בשנת 2006 והינו ארגון ייחודי, המעניק עזרה ראשונה שאינה רפואית, בכל הארץ, 24 שעות ביממה, למעט שבתות וחגים.

הארגון מונה כיום כ-40,000 מתנדבים ומתנדבות בכל רחבי הארץ ומספק סיוע בשלל תחומים, ביניהם: סיוע בפנצ'ר, התנעת רכבים, מילוי מים/שמן/דלק, פתיחת רכבים נעולים, חילוצי שטח, חילוץ תינוקות שננעלו ברכבים ועוד.

הגיבו כאן לכתבה