עשרות חוגגים הגיעו למשתה פורים עם "מתחזקים בנשר" !

נשר_פורים.JPG

מאת: כתב החדשות של האתר "חי פה"

בחג הפורים הגיעו עשרות מתושבי העיר נשר אל האוהל הענקי שהקים אירגון "מתחזקים בנשר" וזאת על מנת לציין את חג הפורים לאמירת לחיים במשתה גדול ובסעודת חג כיד המלך ובקריאת "מגילת אסתר" כהילכתה שהוקראה בקולו הערב של כבוד הרב מנחם (מני) לרר. במהלך האירוע השמח נשא יו"ר בית חב"ד כבוד הרב משה קורנט דברים אודות חג הפורים וסיפר למה כל כך חשוב ביותר לשמוח בחג זה.

נשר_3.JPG

האירוע אורגן להפליא ע"י פעילי אירגון "מתחזקים בנשר" המנוהל ביד רמה ע"י התמימים רבי ישראליק נאבול ורבי מנחם (מני) מני לרר, שעמלו לילות כימים לטובת רווחתם של תושבי העיר נשר. אירגון "מתחזקים בנשר" פועל תחת בית חב"ד נשר, יו"ר בית חב"ד הוא הרב משה קורנט ומנהל בית חב"ד הרב שמחה ליפסקר הפועלים רבות בעיר, ואירגנו בימי חג הפורים אירועים נוספים של קריאות מגילה רבות ברחבי שכונות ובתי הכנסת בעיר.

נשר_פורים1.JPG
בראיון לאתר "חי פה"אמר ישראליק נאבול מארגן האירוע: "הרגשתי חובה לשתף אתכם בחוויה מרגשת שחוויתי שהתרחשה במהלך האירוע, באמצע החגיגות של קריאת המגילה והמשתה, נכנסה למתחם האוהל שהקמנו אישה מבוגרת עם בגדים קרועים שחיפשה פחיות ריקות למיחזור. לצערי, במצבים כאלו לרוב קם מישהו מהצד ומבקש ממנה לעזוב את המקום כי "זה אירוע סגור". אבל כאן, נהפוך הוא … תושבי העיר "התנפלו" על האישה בירכו אותה והעמיסו עליה מכל טוב: "תקחי בשר", "תן לה גם סלטים", חלקם אף הוסיפו גם תרומה קטנה. כל אחד רצה גם הוא להשתתף במצווה ולפנק את האישה בכל טוב. את הדמעות בעיניים שלה ראיתי מהצד, והתרגשתי מאוד. מבחינתי, זהו חג פורים, זוהי השמחה הגדולה, זאת קריאת המגילה, זאת הדרך בה כולנו צריכים ללכת !, כמו כן ברצוני להודות לכל תושבי נשר הרבים שהגיעו ונטלו חלק באירוע בהם הספר המקומי הידוע אדם ביריוטי, רועי ברוורמן, ראשי חוג האוהדים של קבוצת הכדורגל "עירוני נשר" אריאל פרנט, ברק אמדור ועמיחי ברנשטיין, מאבטח האישים ראובן פריזי שהגיע במיוחד מחיפה ועוד רבים וטובים, כמו-כן ברצוני להודות למר ליאור ביטון מ"פרחי ליאור" בנשר על תרומתו ונדיבות ליבו הרבה לאירגון האירוע והצלחתו".

צילומים: אדיר יזירף.

לא ניתן להגיב