שנה למותו של מלך חיי הלילה של חיפה אסף ורדי

האקדמית גורדון – הרשמה – WB

 

שנה למותו של אסף ורדי המכונה “מלך חיי הלילה של חיפה” שחייו נגדעו בטרם עת בהיותו בן 42 בתאונת פגע וברח. התיק בעניינו הועבר לפרקליטות, וחבריו עדיין מתקשים לעכל את מותו.

 

אסף (אסי) ורדי ז"ל
אסף (אסי) ורדי ז”ל

שנה לא קלה עברה על חיפה ועל כל מי שהכיר את מלך חיי הלילה אסי ורדי, שהלך לעולמו בטרם עת בתאונת פגע וברח. הבשורה על מותו הכתה כמו ברק בבוקר יום 9.3.2015 והותירה את החיפאים המומים ועצובים. יום למחרת ליוו אותו בדרכו האחרונה מעל 1000 איש, חברים רבים ובני משפחה הספידו אותו ברשת החברתית פייסבוק, ולאורך כל השנה העלו תמונות משותפות להם ולורדי, וזיכרונות מתקופות שונות.

כזכור, ורדי נמצא בבוקר יום שני ה-9/3/15 מוטל מתחת למחלף כביש רופין בחיפה, כשהוא ללא הכרה. צוות ניידת טיפול נמרץ של מד”א שהוזעקו למקום טיפל בורדי ופינה אותו במצב קשה לבית החולים רמב”ם כשהוא סובל מחבלת ראש. שם הוא נפטר מפצעיו. המשטרה ביקשה את עזרת הציבור וביקשה מעדים לאירוע ליצור איתם קשר על מנת להגיע לפוגע. במהלך השנה התנהל תיק החקירה בעניין מותו של ורדי בלי פרסומים בתקשורת.

מבדיקה של חי פה מול המשטרה בתיק של ורדי, נמסר בתגובה:החקירה הסתימה והתיק הועבר לפרקליטות לבחינה והחלטה”.

הסטודיו – הרשמה לסדנאות
עינב_שריד.jpgחברה מקורבת לורדי ז”ל, עינב שריד מספרת לחי פה: “את ה 9.3.15 גם אחרי שנה קשה לשכוח. אסי, היה בשבילי אח גדול, מעבר לחיי הלילה גם עבדנו יחד 12 שנים. אסי, היה לצידי ברגעים הקשים בחיי , היה לי לאוזן קשבת , תמך ועזר לי. כולם אהבו את אסי, אך רק מעטים זכו להיות באמת החברים שקרובים לו ללב , השנה עפה אמנם אבל זה עדיין מרגיש כאילו זה קרה אתמול. בפעם האחרונה שאסי ואני נפגשנו הוא כל כך שמח לראות אותי ואפילו קם אליי באותו הלילה בחתונה של טלי טלבי, הוא אמר לי חשוב לי שתדעי כמה אני אוהב ומעריץ אותך על הדרך שאת עושה כנגד כל הסיכויים, הוכחת לכולם שאין דבר העומד בפני הרצון. המילים של אסי, האופי שלו אהבת החינם שהייתה לו לכולם גם כשפגעו בו הוא דבר עצום בעיני. איבדתי אח , וזו הייתה שנה לא פשוטה עבורי יום הולדת בלי מזל טוב , סיימתי לימודים ונכנסתי לתפקיד חשוב ואין את מי לשתף היו רגעים שאני לוקחת את הטלפון לחייג ואז נזכרת שאסי כבר לא פה, וחוסר החור הזה שנפער בנשמה אי אפשר לסגור אותו , ועם כל הכאב אסי, השאיר לי פה ירושה, את לימור חברה שלי, ואת המשפחה שלו שהיא כל כך מיוחדת והם ממלאים ולו בקצת את החור הריק . אני מתגעגעת מאוד לאסי ויודעת שהוא צופה מלמעלה גאה ומאושר”.
טוני_יוסף.jpgחבר נוסף ומקורב לורדי ז”ל, טוני יוסף, מוסיף ומספר לחי פה: “שנה בלעדיו וזה עדיין בלתי נתפס. אסי, חסר לי מאוד, חסר לחברים שלו, לעיר שלו ולחיי הלילה בעיר חיפה. חבר אתה חסר”.

 

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...