מלך חיי הלילה של חיפה אסף ורדי – נהרג בתאונת פגע וברח

אסף ורדי המכונה "מלך חיי הלילה של חיפה" נהרג היום, 09/03/2015, בעת שרכב על אופניו, כתוצאה מתאונת פגע וברח והוא בן 42 במותו

אסף ורדי ז"ל.
אסף ורדי ז"ל.

ורדי נמצא הבוקר (ב') מוטל מתחת למחלף כביש רופין בחיפה, כשהוא ללא הכרה. צוות ניידת טיפול נמרץ של מד"א שהוזעקו למקום טיפל בורדי ופינה אותו במצב קשה לבית החולים רמב"ם כשהוא סובל מחבלת ראש.

מביה"ח רמב"ם נמסר לחי פה: "ורדי הגיע עם פציעת ראש במצב קשה מאוד. לצערנו, חרף מאמצי הצוות הרפואי הוא נפטר מפציו".

ורדי היה אמור לחגוג את יום הולדתו ה- 43 בעוד 11 יום. חבריו הרבים של ורדי עדיין מתקשים לעכל את הבשורה המרה שנפלה עליהם.

על הבשורה המרה שנחתה על החיפאים, אמרה השדרנית וכתבת חיי הלילה טלי טלבי: " לא יודעת מאיפה להתחיל, זה יום עצוב, וקשה להביא במילים את מה שעברנו. הכרנו לפני שנים, ומהרגע הראשון ידעתי שזאת חברות שלא תיגמר כל כך מהר. לפני שבוע וחצי רקדת ונהנת בחתונתי. כל כך שמחתי לראותך כי בודדים מאנשי הלילה שהזמנתי לשמוח בשמחתי ואתה היית אחד מהם. ופתאום עכשיו השארת את כולם כואבים ועצובים, כי קשה עלינו הפרידה, ואנחנו לא מוכנים לקבלה! נזכרת בחיבה ואהבה והחיוך שהיית מפזר לכל עבר. החיבוק שלך, החוויות איתך, המסיבות שלך והאור שקרן תמיד סביבך. החברות שהיתה ביננו – לא תסתיים לעולם! ולמרות שהלכת מאיתנו,בזכרון תמיד תשאר עימנו. נזכור ולא נשכח".

איש היח"צ טוני יוסף, שעבד יחד עם ורדי מספר: " אסף היה איש אהוב עם חיוך שלא יורד מהפנים. איש שדאג ופינק את כולם אחד אחד ללא יוצא מהכלל. אנחנו נזכור אותו לעד.

אשת היח"צ עינב שריד, וחברה מאוד מקורבת לורדי סיפרה בכאב ודמעות: " אסי בשבילי היה שמחת חיים מהלכת בין אנשים , ההילה סביבו הפיחה חיים באנשים אין אדם בחיפה שלא זכה ממנו לחיבוק נשיקה אהבה צחוק חיוך אין אדם בחיפה שלא יזכור לנצח מי היה אסי ורדי".

 

נדרשת עזרת הציבור בפענוח המקרה

משטרת ישראל מבקשת מעדים או מכל מי שיש בידו מידע באשר לאירוע, ליצור קשר עם מוקד 100 או עם ראש מדור תאונות דרכים בחיפה, רפ"ק לינה חדד 050-6274068

 

לפני חודש וחצי – ניצל בנס שרבל בלוטין

 

שרבל.jpg

שרבל בלוטין*יש לצין כי רק לפני חודש וחצי ניצל בנס מתאונת פגע וברח, הסופר והפעיל לזכויות בעלי חיים, שרבל בלוטין, בן 38 תושב חיפה. בלוטין נדרס כשעמד ליד הרכב שלו ליד מחלף ההגנה בחיפה. הנהג דרס אותו וברח והוא הועבר לבית החולים רמב"ם במצב קשה. שם הוא שהה במחלקה לטיפול נמרץ במשך כשבועיים מונשם ומורדם ולאחר מכן הוא הועבר למחלקה רגילה. השבוע הוא חגג יום הולדת 38 בביתו עם חבריו ובני משפחתו וממתינה לו תקופת שיקום ארוכה. ממשטרת חיפה נמסר לחי פה, כי החשוד בדריסת בלוטין, בן ה-19 מטירת כרמל שוחרר לאחר 3 ימי מעצר וכי החקירה טרם הסתיימה.

רק לפני שבועיים התייחס מפקד תחנת חיפה, נצ"מ אבי אדרי, לנושא תאונות הדרכים לאחר שבכנס סיכום שנת עבודה 2014 של תחנת חיפה, הציג נתונים המעידים על ירידה של 18.9% בהיקף תאונות הדרכים בכבישים אדומים בתחנת חיפה וירידה של 14% בהיקף תאונות הדרכים בכללי באזור. אדרי אמר: " כל תאונה היא מיותרת. אין תאונה שאנחנו מקבלים ואני אומר זה בסדר, כל נפגע וכל הרוג מבחינתי הוא תוצאה של תאונה מיותרת".

4 תגובות
 1. משתמש אנונימי אמר/ה

  אישת חיי הלילה?
  מה קרה לאשת חיי הלילה?

 2. לילך נעים אמר/ה

  איך אפשר לפגוע באדם ולברוח?
  אם היו מדווחים על התאונה, אולי היו מצליחים להציל אותו.
  פשוט חיות אדם

 3. יעקב חי אמר/ה

  יהי זכרו ברוך.
  אבדה גדולה לחיפה

 4. מתנדב במדא אמר/ה

  איך השאירו אותו למות וברחו?
  חוליגנים.
  מקווה שיתפסו

לא ניתן להגיב