אף קשיש לא נשאר מאחור • חורף חם ב'לב זהב' חיפה

ציוד לחורף לקשישים (צילום: עמותת לב זהב)

ציוד לחורף בשווי 100 אלף ש"ח חולק ע"י עמותת לב זהב לקשישים בחיפה

סניף חיפה של עמותת לב זהב יצא למבצע חלוקת ציוד לחורף בשווי של כ-100 אלף שקלים לאוכלוסיית הקשישים, לקראת הימים הקרים של החורף. רשימת הציוד כללה שמיכות חמות, רדיאטורים ותאורות חירום.

עובדי ומנהלי הסניף החיפאי של העמותה המעניקה שירותי טיפול, סיעוד, ליווי ויעוץ לבני הגיל השלישי, יצאו בימים האחרונים למבצע חלוקת ציוד לחורף לבתיהם של בני הגיל השלישי. במבצע חולקו כ-100 רדיאטורים, למעלה מ-70 שמיכות חורף, וכ-40 תאורות חירום בשווי כולל של כ-100,000 שקלים.

על הצלחת הפעילות חתומים יהודה גוהר מנכ"ל העמותה, יחד עם מנהלי ועובדי לב זהב חיפה שעבדו שעות רבות כדי להוציא לפועל את מבצע חלוקת הציוד ולהבטיח שאף קשיש לא נותר מאחור.

ציוד לחורף לקשישים (צילום: עמותת לב זהב)

מנכ"ל עמותת 'לב זהב' יהודה גוהר:

אנחנו תמיד קשובים לצרכים של אוכלוסיית הקשישים בה אנחנו מטפלים על בסיס יומי ומנסים ליזום כמה שיותר במטרה לסייע להם. זו שליחות שלנו. אנחנו מגייסים את כל המשאבים האפשריים למען רווחתם וטובתם של הקשישים גם במקומות בהם המדינה הרימה ידיים, אנחנו עושים את כל המאמצים במטרה לאפשר לקשישים להמשיך לשהות בביתם ולנהל אורח חיים עצמאי ככל האפשר בסביבתם הטבעית, המוכרת והתומכת.
ציוד לחורף לקשישים (צילום: עמותת לב זהב)

א' בן 79, מטופלת סניף חיפה של עמותת 'לב זהב':

מרגש ומחזק לדעת שיש מי שדואג לנו גם בימים הקשים של הקורונה והריחוק החברתי. אני שמח ומודה לאלוהים שיש לנו תמיד אוזן קשת בסניף. תודה גדולה מכל הלב לכל צוות לב זהב חיפה.
3 תגובות
  1. זוהרית פרץ אמר/ה

    ממש לא מדויק שאך קשיש לא נשאר ללא ציוד !! אמא שלי קשישה בת 84 לא קיבלה ציוד וכאשר התקשרתי למנהל סניף לב זהב בחיפה הוא אמר שחולקו רק לעשרה קשישים שאין להם יכולת כלכלית לרכוש ציוד לחורף. אז אן כך כנראה שהעובדים והעובדות קיבלו את שטר הציוד שנגרם.

  2. דן אמר/ה

    זה יפה שתורמים אבל מה יעזור רדיטור כאשר לאותו נצרך אין את הכסף לחשבון החשמל?

  3. אברמסקו דליה אמר/ה

    שלום אני אשה מבוגרת שמתגוררת בבת גלים ומשום מה אני לא נכללת במבצע שלכם אני חיה מקצבה של 3000 ש"ח ויש לי איזה מפזר קטן שתרמו לי. מדוע אני לא רשומה אצלכם.. מוזר אודה על תמיכתכם

לא ניתן להגיב