רפואת ילדים ומשפחה בכללית – עבורכם 24 שעות ביממה

טייטו - אבחון מהבית (צילום: דוברות כללית)

העלייה בתחלואה נמשכת, ובכללית החליטו לתת לכם שירות מסביב לשעון

בשל העלייה בהיקפי התחלואה, שירותי האון-ליין של כללית ברפואת משפחה ורפואת ילדים יפעלו 24/7 – ויתנו מענה ללקוחות כללית מסביב לשעון.

"הצוותים הרפואיים שלנו מתמודדים בימים האחרונים עם עלייה דרמטית במספר המאומתים לקורונה, זאת במקביל לטיפולי השגרה ותחלואת החורף הקשה", אומר רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבית בכללית.

אבחון מרחוק – טייטו (צילום: דוברות כללית)

קורונה ושפעת יחד

"שילוב זה של תחלואת קורונה ושפעת יחד, יוצרים ביקוש גבוה לכלל השירותים הרפואיים וכדי לתת מענה למטופלים, אנו מרחיבים את שירותי רפואת הדיגיטל והאון-ליין. הגדלנו את מספר רופאי המשפחה ורופאי הילדים המייעצים במוקד האון-ליין, כדי שתהיה כתובת זמינה, אליה ניתן לפנות בכל שעה משעות היום", אמר נודלמן.

מספר המאומתים הגבוה ביותר מתחילת המגפה

מספר המאומתים לקורונה הוא הגבוה ביותר מתחילת המגפה ובכל יום נשבר שיא חדש של מספר המאומתים, שהוא גבוה פי 2 משיא המאומתים ליום בגל הקודם. לצד המעקב אחר המאומתים, ממשיכים בכללית במתן הטיפול בתרופה לקורונה (פקסלוביד, ובטיפול תרופתי פומי במולנופירביר בחולי קורונה חדשים במצב קל עד בינוני) ובמבצע החיסונים. ההערכה היא שמגמת העלייה בתחלואה תימשך בימים הקרובים.

טייטו – אבחון מהבית (צילום: דוברות כללית)

בכללית שבים וממליצים להתחסן בחיסון הקורונה ובחיסון השפעת ולהשלים חיסון באופן מלא, להימנע מהתקהלויות ולהקפיד על עטיית מסכה.

קישור לכלל השירותים מרחוק העומדים לרשותכם – מטופלי כללית:


בראש רשימת השירותים הניתנים למבוטחי כללית:

  • שירות Tyto – אבחון רפואי מרחוק באמצעות מכשיר Tyto המאפשר לבצע בדיקות רפואיות מרחוק (חום, לב, דופק, ריאות גרון, אוזניים, בטן, עור) ולהתייעץ עם רופא בשיחת וידאו.
  • בית מרקחת און ליין – הזמנת תרופות מאתר כללית ואפשרות לבחור היכן לאסוף את התרופות – איסוף עצמי מבית המרקחת או במשלוח עד הבית.
  • קו תמיכה נפשית להתייעצות: השירות נועד לתת תמיכה נפשית, כלים ומיומנויות שיסייעו בהתמודדות ראשונית עם מצבים של מצוקה ודחק נפשי 03-7472010.

למוקד כללית חייגו 2700*

הגיבו כאן לכתבה