אלופה ענקית: אנסטסיה גורבנקו זוכה במדליית זהב שנייה גם ב-100 מטר מעורב באליפות העולם בדובאי

סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה.

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי המליץ למועצת העיר להעניק אזרחות כבוד לאלופת העולם בשחייה, אנסטסיה גורבנקו.

העיר קריית ביאליק נרגשת, כבוד כמוהו לא הביאו אחרים. רק 5 אנשים קיבלו את אות אזרחות העיר קריית ביאליק. אני ממליץ שאנסטסיה גורבנקו תקבל את אות יקיר העיר

אנסטסיה גורבנקו, השחיינית בת ה-18 מ"מכבי קריית ביאליק" ממשיכה להדהים והפעם בענק כשהיא עושה זאת שוב הערב (ראשון, 19.12) כשהיא מסיימת במקום הראשון וזוכה במדליית הזהב במשחה של 100 מטר מעורב אישי, היא עוצרת את השעון צרה את השעון על תוצאה אדירה של 57.80 שניות, שבכך היא קובעת עבורה גם שיא אישי. יש לציין כי בשעה זאת בדובאי ממשיכה הערב להתחרות ולנסות ואולי גם לזכות במדליית זהב נוספת במשחה של גמר ב-100 מטר חזה.

סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה.
סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה.

אנסטסיה גורבנקו שוב עשתה את זה ואין לכולנו מילים, פשוט נגמרו לנו המילים מלשבח אותה, לאחר שזכתה כבר אתמול במדליית הזהב במשחה של 50 מטרי חזה בבריכות קצרות, גורבנקו מראה את היכולת האדירה שלה בבריכה והיא הופכת הערב (ראשון, 19.12) גם לאלופת העולם גם במשחה של 100 מטר מעורב אישי. יש לציין כי בכך צוברת גורבנקו דאבל בבריכה באליפות העולם בדובאי. "התקווה" ההימנון של ישראל התנגן לו גם הערב באבו דאבי בפעם השנייה. גורבנקו נעמדת שוב על פודיום המדליות כשהיא שוב בראשו.

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי המליץ למועצת העיר להעניק אזרחות כבוד לאלופת העולם בשחייה, אנסטסיה גורבנקו , שהתחנכה באגודת הספורט מכבי קריית ביאליק.

הגיבו כאן לכתבה