"להפוך את חיפה לעיר טובה יותר לתושביה" • הצטרפו לתוכנית הכשרה לשינוי חברתי

פעילי המרכז לצדק חברתי בחיפה (צילום: מרכזים לצדק חברתי)

מתושבים לפעילים חברתיים בחיפה – הצטרפו אלינו!

תכנית הכשרה לשינוי חברתי תיפתח לתושבי חיפה ע"י המרכז לצדק חברתי בעיר

משתתפי התוכנית יקבלו כלים פרקטיים להובלת שינוי חברתי, יפגשו עם מומחים וייזמו בקבוצות פעולה למען שינוי מדיניות לטובת הקהילה.

"רוצים להפוך את חיפה לעיר טובה יותר לתושביה – מכאן יגדל דור המנהיגים הבא של ישראל"

המרכז לצדק חברתי בחיפה פותח תכנית הכשרה מקצועית לשינוי חברתי המיועדת לתושבי העיר המעוניינים להשפיע, לפתח יוזמות ולהוביל שינויים בתחומים שונים- מקומיים וארציים. ב-12 מפגשים, החל מחודש דצמבר, המשתתפים יקבלו הכשרה רעיונית, כלים פרקטיים לעשיית שינוי חברתי, ויתנסו בהובלת ערבי דיונים פתוחים עם הציבור הרחב. ההרשמה (בעלות סמלית) בעיצומה.

מאות אנשים כבר עברו את הקורסים של המרכז לצדק חברתי והפכו להיות פעילים חברתיים שפועלים ומביאים לשינוי בתחומי התחבורה הציבורית, עירוניות, חיזוק הקהילה ועוד.

גיא סלע, מנהל המרכז לצדק חברתי בחיפה:

הקורס הוא הזדמנות מעולה לפגוש שותפים ולחשוב ביחד איך להפוך את חיפה לעיר טובה יותר עבור תושביה. אנחנו מאמינים שהשינוי יגיע מתוך השטח, מהאנשים והקהילות של חיפה. הקורס פותח את ההזדמנות לכל אחד לקבל כלים אפקטיביים כדי ליצור שינוי חברתי. המטרה ארוכת הטווח היא שדור המנהיגים הבא של ישראל והרשויות המקומיות יצמח מהשטח ויהיה מחובר לקהילות המקומיות.

במהלך תכנית ההכשרה, יפגשו המשתתפים את מיטב המומחים והמומחיות בישראל בתחומים שונים, כמו כלכלה וחברה, תכנון, ועוד. בנוסף, יקיימו פגישות עם מומחים בעלי רקע של עשייה חברתית למען שינוי מדיניות, אנשי ונשות שטח ואקדמיה.

עם תום ההכשרה המעשית ייזמו המשתתפים פרויקט בו יארגנו אירוע, שמתוכו ייסדו קבוצות פעולה שיקדמו שינוי מדיניות באחד התחומים החשובים לתושבים.

התוכנית תפתח החל מ-12 בדצמבר 2021, המפגשים יתקיימו בימי ראשון, בין השעות 18:30-21:30. הרשמו בקישור:


לפרטים נוספים:
גיא סלע 050-5217531

 • תנועת 'מרכזים לצדק חברתי' היא תנועת שטח ארצית, מיסודה של השומר הצעיר, שנבנתה מתוך החברה הישראלית ובונה מתוכה את הכוח של הציבור. לתנועה רשת אזרחית הולכת וגדלה שמונה כבר יותר מ-50,000 ישראלים וישראליות. בשנים האחרונות פעלה התנועה בערים שונות בישראל, והובילה מאות תוכניות הכשרה לשינוי מדיניות למען חברה שוויונית וחזקה.
הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
 1. די לתחפושת ומכבסת מילים צדק חברתי.. אמר/ה

  האם התנועה מקבלת מימון של קרנות להפצת קומוניזם כמו קרן רוזה לוקסמברג הקיצונית??
  כדאי לבדוק מה זה אצלם מרכז לצדק חברתי האם מרכז לשטיפות מוח ונסיון לייצר פעילי אנרכיזם קומוניסטי.

 2. מסתירים מי מממן את ההסתה אמר/ה

  מהאתר שלהם: "מקור הכנסה נוסף שלנו הוא שיתופי פעולה עם ארגוני חברה אזרחית ועם קרנות של משפחות מהארץ ומהעולם."
  חוסר שקיפות – איפה הצדק החברתי בהסתרת מקורות המימון??
  מסתירים מי מממן את ההסתה הזו.

 3. שכונה ד אמר/ה

  אל תאמינו לשקר המכובס הזה…חלק מתנועתיות אנטי ציונית ופרו " פלישתנאיות " התומכות במאבק החרם והשנאה לישראל ולתושביה היהודים

הגיבו כאן לכתבה