שי פסו מחיפה נרצח סמוך לבית חב"ד בקולומביה

שי פסו, צעיר ישראלי מחיפה, נורה למוות סמוך לבית חב"ד בעיר מדיין בקולומביה, בעת שהגיע למקום לאסוף חנוכייה לביתו.

שי פסו בן ה-30, בנם של מרסל ועמיר פסו מחיפה, הוא הצעיר הישראלי שנרצח ביום ראשון השבוע (28/11/21) בעיר מדיין בקולומביה.

התקשורת המקומית במדיין דיווחה על התנקשות בחייו של צעיר סמוך לבית חב"ד. עדי ראייה סיפרו כי שני אופנוענים חבושים בקסדות ירו מספר כדורים מטווח אפס על פסו, בזמן שהמתין לאחד הרבנים במקום על מנת לאסוף חנוכייה לביתו.

יש לציין כי זהו לא המקרה הראשון בו נרצח ישראלי בעיר מדיין. גם בתחילת השנה בחודש פברואר נרצח הישראלי עידן שושן בן ה-34 באותה העיר, אשר התרחשו בה עוד מספר אירועים דומים בעבר.

פסו התגורר בשנים האחרונות בדרום אמריקה, תחילה בפנמה שם פתח לפני שנה עסק לשטיפת מכוניות ותיקון רכבים. לאחרונה עבר פסו לקולומביה.

כרעם ביום בהיר

משפחת פסו, בהם אלי, אחיו של שי, עדיין מתקשים לעכל את הידיעה על מותו, שהכתה בהם, בחבריו ובמכריו הרבים, כרעם ביום בהיר.

שי פסו ז"ל (אלבום אישי)

חבריו של שי כתבו עליו:

אלעד פסטר כתב: "אחי היקר, לא נתפס. אין מילים ואי אפשר לדבר עליך בלשון עבר, כולם יודעים בדיוק מי אתה, גבר שבגברים שיעשה הכל בשביל מי שהוא אוהב. זכיתי להיות חבר שלך יותר מ-20 שנה, חבר ילדות, גדלנו ביחד ועשינו הכל ביחד, ובכאב גדול נפרדים ממך. מי בכלל היה מאמין שנכתוב עליך בלשון עבר? משתתף בצער המשפחה ובצער כולם, אוהבים אותך לנצח".

ירון לזרי: "ברוך דיין אמת אח שלי אהוב. לא נתפס שאני לא אשמע אותך יותר אחי, תהיה נשמתך בגן עדן".

יוחאי פלס: "שברת אותי אחי היקר. הקדוש ברוך הוא ינקום את הדם שלך אמן. אח שלי אתה אהוב ויקר, לא אשכח אותך לעולם. תשמור עלינו מלמעלה".

הגיבו כאן לכתבה

7 תגובות
 1. ככה סתם? אמר/ה

  2 רעולי פנים על אופנוע מחסלים ביריות אדם ברחוב? תהיו נחמדים וספרו לנו קצת על הרקע של הנרצח.

  1. סופיה ג. אמר/ה

   ברור שלא מדובר כאן בצדיק אלא בפושע!

 2. סופיה ג. אמר/ה

  אם התנקשו בו, אז סביר להניח שהוא היה פושע.

  1. ש.א. אמר/ה

   אני מכיר את המשפחה טוב מאוד, ואת צריכה להתבייש באיך שאת מדברת. את לא מכירה אותו ולא את המשפחה אז איך את יכולה בכלל לדבר??? תתביישי לך!

 3. לילי טל אמר/ה

  אנשים רעים אתם. אני לא מכירה אתה נרצח אבל גם אתם לא מכירים אותו, לא יודעים מה הרקע כבר עשיתם ממנו פושע, וכבר זה בסדר שרצחו אותו. באמת, לפעמים צריך לסתום את הפה. לאיש יש משפחה שכואבת ואבלה. איפה הלב שלכם? יהי זכרו ברוך.

 4. דוד אמר/ה

  סופיה, לפעמים עדיף לשתוק. אולי הוא חייב כסף לסחטני פרוטקשן, אולי טעות בזיהוי?
  מה שבטוח שאת לא אדם ישר ומלאה מירמור ושינאה וגם לא אוהבים אותך ואת יודעת את זה. אם זה מה שיוצא לך כשהמשפחה לא קברה אותו עדיין. תלכי ללוויה ותבקשי ממנו סליחה.

 5. יהודי אמיתי אמר/ה

  למה אתם לא רושמים את הסיבה שירו בו??? למה דווקא אותו? למה לא ירו גם ברב מחב"ד שעמד לידו? כנראה שהיו לו עסקים מפוקפקים.אל תפחדו,תרשמו את האמת.כנראה חוששים מהמשפחה שלו.

הגיבו כאן לכתבה