'מגדלי אלישע' בחיפה זכה ב"אות איכות החיים" היוקרתי בפעם ה-15 ברציפות!

חוג התעמלות בבריכה - מגדלי אלישע (צילום: חי פה)

מגדלי אלישע • 5 כוכבים של איכות חיים

מתוך למעלה מ-70 בתי גיל הזהב, זכה מגדלי אלישע בתואר המכובד

כששמים את חיי החברה של הדיירים במרכז, זה לא פלא שבמגדלי אלישע זוכים כבר 15 שנים ברציפות בחמישה כוכבים בתחום איכות החיים. 

דיור מוגן 'מגדלי אלישע' זכה גם השנה ב"אות איכות החיים", במסגרת התחרות היוקרתית של המועצה לישראל יפה בשיתוף משרד הרווחה והביטחון החברתי, ארגון אשל (ארגון שירותים למען הזקן וא.ב.א – איגוד בתי אבות ודיור מוגן בישראל), בה השתתפו למעלה מ-70 בתי גיל שלישי ודיור מוגן ברחבי הארץ. 

כל התנאים

בתי הגיל השלישי והדיור המוגן הוערכו ונבדקו על ההתנהלות הסביבתית שלהם, התנאים הפיזיים של הדיירים, הנגישות במוסדות, מתקנים, תוכניות ופעילויות, בטיחות, לחצני מצוקה, מרחבים מוגנים, אביזרי פנאי וקריטריונים נוספים שיכולים להעיד על רמת איכות החיים, השירות והפעילויות הקהילתיות מהם נהנים הדיירים.

התעמלות - מגדלי אלישע (צילום: חי פה)
התעמלות – מגדלי אלישע (צילום: חי פה)

חיבור מושלם בין איכות חיים וחיי חברה

החיבור המושלם בין איכות חיים וחיי חברה הוא זה שהופך את מגדלי אלישע להרבה מעבר לדיור מוגן.

כל היתרונות

כאמור, זו השנה ה-15 ברציפות שמגדלי אלישע שומר על תואר "איכות החיים" היות שהוא מעמיד לרווחת דייריו שלל פעילויות וחוגים, בריכה חצי אולימפית וחדר כושר מאובזר, רופא שזמין 24/7 ועוד מגוון יתרונות. 

חוג ציור - מגדלי אלישע (צילום: חי פה)
חוג ציור – מגדלי אלישע (צילום: חי פה)

מנכ"ל המועצה לישראל יפה, מר ויצמן משיח, ציין כי שמירה והגברת המודעות לדיור המוגן בהיבטי איכות חיים וסביבה, הינן ערך עליון, בעיקר לנוכח הגידול בנתח אוכלוסייה חשוב זה.


הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רחל אמר/ה

    שכחו לציין שזה היקר ביותר
    כיצד מעיזים להלל מידי שנה שלעשירים החיים הטובים ביותר

הגיבו כאן לכתבה