לחיילים ציפתה הפתעה משמחת בתחנת הרכבת בחיפה • הצטרפו גם אתם למיזם המרגש

שמחת יום א' ברכבת בחיפה (צילום: מעניקים תקווה)

שביזות יום א' OUT – שמחת יום א' IN

ביום ראשון בבוקר (10/10/21) יצאה קבוצת מתנדבים מטעם עמותת ׳מעניקים תקווה׳ לשמח את החיילים שלנו, להעלות להם חיוך ולהפוך להם את ראשון בבוקר למתוק.

כולנו זוכרים את ימי הראשון בשירות הצבאי כיום קשוח, לא נחמד ואף 'שבוז', ובעקבות כך הקבוצה הקימה בתחנת הרכבת חיפה חוף הכרמל דוכן עם מוזיקה, מגוון מאפים וקפה לרווחת החיילים, ודאגה לקבל אותם עם חיוך ולפתוח להם את ראשון בבוקר בצורה קצת אחרת. 

שמחת יום א' בתחנת הרכבת בחיפה (צילום: מעניקים תקווה)

המיזם החברתי הוקם לאחרונה בהובלת אוראל ואקנין, שהשתחרר לפני חצי שנה משירות צבאי משמעותי בתור מפקד טירונים, וכזכור, כיהן כיושב ראש מועצת הנוער העירונית חיפה וכנציג במועצת התלמידים והנוער הארצית. 

ואקנין פנה אל הציבור דרך הרשתות החברתיות בבקשה לתרום, כל אחד כפי יכולתו, על מנת להוציא את האירוע לפועל, בצורה הטובה ביותר.

אוראל ואקנין:

אחד הרגעים החרוטים בזיכרוני בתור חייל, הוא כמה דקות במרכזית באר שבע, בדרכי לבסיס, כשקבוצת מתנדבים מדהימה קיבלה אותי עם מאפה וקפה חם, וחיוך חם עוד יותר. הרגשתי שיש מאחורי אנשים מדהימים שתומכים בי בתור חייל, וזה נתן לי המון כוחות להמשיך בשירות משמעותי. והנה היום כשנתיים וחצי אחרי המאורע ההוא זכיתי יחד עם חבריי להפיץ גם אנחנו אהבת חינם ולהעלות חיוך לחיילים ולחיילות האהובים שלנו שמגנים על מדינתנו יומם וליל.
אוראל ואקנין, יו"ר העמותה (צילום: מעניקים תקווה)

אוראל מוסיף: "חשוב לי להודות לכל התורמים הנדיבים, שבזכותם הצלחנו לשמח בבוקר יום א', מעל לאלף חיילים וחיילות, תודה לכל מי שנתן מעצמו וסייע, להנהלת תחנת הרכבת חוף הכרמל על שיתוף הפעולה, למתנדבים שהגיעו והשקיעו מזמנם ומרצם, לביה״ס עירוני ג׳ והכי חשובים – לחיילים שלנו ששומרים עלינו מסביב לשעון. אני מקווה שנצליח בחודשים הקרובים להשיג עוד תרומות רבות על מנת להרחיב את העשייה ולהגיע לכמה שיותר חיילים, אני מזמין את כולם להצטרף לעשייתנו החשובה", סיכם.

שמחת יום א' ברכבת בחיפה (צילום: מעניקים תקווה)

הצטרפו אלינו ויחד נשמח את החיילים המדהימים שלנו!
היכנסו לקישור:


הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. יעקב זלמנוביץ אמר/ה

  כל הכבוד למארגנים, למתנדבים, לתורמים ולכל מי שיש נגיעה במפעל מבורך זה על מנת לשמח חיילים חילות שוטרים ושוטרות וכל אנשי הביטחון -תבורכו.

 2. נירו הרומני אמר/ה

  שאפו.יפה מאוד ומכבד.
  עושה טוב לשביזות של יום א….
  המשיכו בכך….

 3. יצחק בלס אמר/ה

  כל הכבוד על היוזמה,על הנתינה והאיכפתיות, חזק וברוך, אוראל שתזכה להגשים את כל מאוויי ליבך,התברכנו בך.

 4. ואחשית אמר/ה

  או-לה-לה,
  כמה כוסות חד פעמיות מצאו את דרכן לאשפה!

הגיבו כאן לכתבה