חיפה • סמלת מאי מרינשטראוס מצטיינת קצין הקשר הראשי לשנת 2021

מאי מרינשטראוס מחיפה

הכירו את סמל מאי מרינשטראוס, סמלת מחלקה בקורס ייעודי לקצונה בבה"ד 7 ומצטיינת קצין הקשר הראשי לשנת 2021.

מאי בת 20 ומתגוררת בחיפה. היא בת יחידה, לאם עובדת סוציאלית ואב מורה למתמטיקה, שעשה הסבה מתחום ההייטק. בתיכון הרחיבה מגמות כלכלה ומנהל עסקים, וספרדית, ובזמנה הפנוי עסקה בתאטרון ובמשחק.

מאי התגייסה בדצמבר 2019 לקורס קמ"ט (קציני מטה) מפקדות מדריכות תקשוב. "לא כל כך הכרתי את התפקיד לפני שהתגייסתי. כשהתחלתי את הקורס גיליתי את האהבה שלי למקצוע וידעתי שבעתיד ארצה לפקד על הדור הבא." מאי אף שוקלת לחתום קבע ולהמשיך לפקד.

כיום, מאי מפקדת על שלב הכשרת היסוד בקורס ייעודי לקצונה, במגמה המבצעית. "כל מפקד שעברתי בשירות בסדיר ובקורס לימד אותי משהו חדש. המפקדת האחרונה לימדה אותי ונתנה לי השראה באופן שבו היא מתמודדת עם סיטואציות ועובדת עם כולם, גם בפן המקצועי וגם בפן האישי."

לא רק מפקדיה השפיעו על מאי בדרכה: "למדתי מכל חייל שפיקדתי עליו ומכל חוויה שעברתי כמפקדת. כשהייתי בסגר עם חיילים בקורונה למשל, זה לא היה פשוט. למדתי לשים את עצמי בצד ולתמוך בהם, להיות שם בשבילם, לא לוותר על החיילים שקשה להם יותר, ולהחדיר בהם רצון ומוטיבציה."

לשאלה מדוע לדעתה קיבלה את ההצטיינות, ענתה מאי: "אני חושבת שאנשים העריכו את העבודה שלי פה. משקיעה את כולי וכשאני מתחילה משהו, אני מתעסקת בו מההתחלה ועד הסוף."

לשנה החדשה מאי מאחלת: "שתהיה שנה טובה ושקטה."

על עבודתה המשמעותית ומסירותה לתפקיד, סמל מאי מרינשטראוס מקבלת את אות מצטייני קצין הקשר הראשי לשנת 2021.

ישר כוח מאי והרבה הצלחה בהמשך!

הגיבו כאן לכתבה