קריית אתא • סגן אבישי ברדוגו וסגן ניתאי ביטון מצטייני צה"ל

סגן אבישי ברדוגו

הכירו את סגן אבישי ברדוגו, סגן קצין הקשר של חטיבת החילוץ וההדרכה בפיקוד העורף ומצטיין קצין הקשר הראשי לשנת 2021.

סגן אבישי ברדוגו מקריית אתא
סגן אבישי ברדוגו מקריית אתא

אבישי בן 22 ומתגורר בקריית אתא עם הוריו ושלוש אחיותיו. אביו היה נגד בכיר בחיל החימוש במשך שנים רבות. אבישי היה מדריך בתנועת הנוער "בני עקיבא" במשך שנתיים בצוות הבוגרים, ופעיל במש"צים. הוא למד בישיבת "כוכב יעקב" במשך שנה וארבעה חודשים, והתגייס במסלול בני הישיבות. " זה היה ברור מאליו אני מתגייס ועושה צבא."

בכיתה י' נפצע אבישי בתאונת דרכים ונפגע בגבו, לכן לא יכל להתגייס ללוחמה. הוא התגייס בדצמבר 2018 למחנה 80, עשה טירונות כלל צה"לית וקיבל שיבוץ כמש"ק רוח ודת בבה"ד 11. אבישי לא הסתפק בשיבוץ, ונעזר במדור בני הישיבות כדי לקבל שיבוץ לשירות משמעותי באגף התקשוב. הוא הגיע להכשרה במחנה "גדעונים", ובסיומה שירת בגדוד 372 שבפיקוד המרכז כרכז אמצעי תקשוב, ואז כראש צוות טכני. "המפקד שלי בשירות הסדיר בגדוד 372, יוסי גבאי, השפיע עליי במיוחד. הוא פיתח אותי ודחף אותי לקצונה. הוא אוטוריטה מקצועית לכל דבר, עד היום פונה אליו להתייעצויות." אבישי מתאר.

מתוך רצון להמשיך ולתרום, יצא לקצונה ובסיומה קיבל שיבוץ להשלמה קרבית בגדוד רם של חטיבת החילוץ. "יצאתי לקצונה כיוון שהרגשתי שאני רוצה לתת יותר, שיש לי את היכולת." הוא מספר. "אם לא אוכל להיות לוחם לפחות אוכל להמשיך ולתרום בפן אחר. אבא שלי, שהיה נגד, מאוד רצה שאהיה גם אני בקבע ושמח מההחלטה שקיבלתי."

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

על עבודתו המשמעותית ומסירותו לתפקיד, סגן אבישי ברדוגו מקבל את אות מצטייני קצין הקשר הראשי לשנת 2021. 

ישר כוח אבישי והרבה הצלחה בהמשך!


סגן ניתאי ביטון

הכירו את סגן ניתאי ביטון, קצין אג"ם בגדוד תקשוב ומצטיין קצין הקשר הראשי לשנת 2021.

סגן ניתאי ביטון מקריית אתא
סגן ניתאי ביטון מקריית אתא

ניתאי בן 24 ומתגורר בקריית אתא. יש לו שלושה אחים, שאחד מהם עתיד להשתחרר בקרוב מחיל הים. לפני הגיוס הרחיב אלקטרוניקה ומחשבים, ובזמנו הפנוי אוהב ניתאי לעסוק בספורט (אימונים בחדר כושר, ריצה וכדורגל) ולשבת ים. 

ניתאי התגייס ביוני 2017 והחל קורס טכנאי תקשורת ביחידת חושן, שם אותר להדרכה במתקן איריס. מתוך רצון להמשיך ולתרום גם מעבר לשירות החובה, ניתאי יצא קצונה ובסיום ההשלמה החילית שובץ כסגן מפקד פלוגת שליטה ובקרה בעוצבת הגליל. 

בהמשך התקדם ניתאי בתפקידים והיה קצין הקשר של גדוד 334, ואז מפקד פלוגת הפעלה בעוצבת הגליל. בתפקידו הנוכחי, הוא קצין אג"ם בגדוד התקשוב 671.

"מפקד הפלוגה הקודם שלי השפיע עליי רבות," הוא מספר. "גם כשהייתי תחת פיקודו, וגם בתפקוד שלי היום כקצין."

לשנה החדשה ניתאי רוצה לאחל: "אני מאחל לכולנו שנעבור את הקורונה, מאחל בריאות לכולם ושכל אחד יגשים את הרצונות שלו והחלומות שלו."

על עבודתו המשמעותית ומסירותו לתפקיד, סגן ניתאי ביטון מקבל את אות מצטייני קצין הקשר הראשי לשנת 2021. 

ישר כוח ניתאי והרבה הצלחה בהמשך!

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. מגי ברוך אמר/ה

    גאוה לקרית אתא💙🇮🇱🇮🇱💙
    תמשיכו להצטיי'ן ב"ה בבריאות ואושר
    כן יי'רבו כמותכם בישראל

הגיבו כאן לכתבה