הכירו את רס״ן ב', ראש מדור מוצרי האש ביחידת מצפן ומצטיין קצין הקשר הראשי לשנת 2021

רס״ן ב' גדל והתחנך בנהריה, ועובר לחיפה בימים אלו. ב' התחיל את שירותו כעתודאי בהנדסת תוכנה. הוא יצא לקורס קצינים ובסיומו שובץ לתפקיד מחקר ופיתוח בפרויקט ביג דאטה בעולם ההגנה בסייבר.

ב' המשיך להתקדם בתפקידים והיה ראש צוות פיתוח בחטיבת ההגנה, ומשם יצא להיות מפקד פלוגה בהשלמה הטכנולוגית בבה"ד 7, בבית הספר הארצי לקשר, תקשוב וסייבר. לאחר מכן שימש כראש מדור מערכות סייבר, ואז הגיע לתפקידו הנוכחי כראש מדור מוצרי האש.

"בתפקיד נוכחי אני מתעסק בפיתוח מערכות בתהליכי התקיפה הצה"ליים לדרג המטכ"ל והפיקודים כחלק ממאמץ התקיפה הצה"לי ומעגל האש," הוא מספר.
"מערכת שהמטרה שלה היא לסייע בסגירת מעגלים מהירים – מזיהוי המטרה ועד להשמדתה."

ב' מוביל פרויקטים מרכזיים ומבצעיים בעולם האש, תוך הבנת הצרכים המבצעיים ואיסוף הדרישות מכל הלקוחות והמשתמשים בשטח. בנוסף, הוא מתעסק בשותפות בפרויקטים רב זרועיים בעולם האש ומשמש כמוביל המדור ומנהלי המוצר שבו.

עיריית טירת כרמל – רחב

ב' מתאר את הרגע הכי משמעותי בשירות שלו: אחד הרגעים המשמעותיים בשירות שלי היה הקמת צוות פיתוח ראשון מסוגו המורכב מבוגרים על הרצף האוטיסטי שהתנדבו לצבא במסגרת תכנית לשילוב אנשים על הספקטרום בצה"ל. קלטנו אותם ליחידה, שילבנו וחנכנו אותם מקצועית וחברתית, ויותר מכל דבר מבצעי, זה מה שהביא לי את תחושת המשמעות והסיפוק הגדולים ביותר.

על ההצטיינות, הוא מספר: ״אני רואה בהצטיינות אמירה המבטאת הוקרה והערכה ואני שמח להיות במעמד זה. אני מאמין שבמסגרת תפקידיי ביצעתי פרויקטים משמעותיים תוך חתירה למצוינות ומקצועיות כדי להביא ערך מבצעי בקצה. חשוב לי לגבש שותפויות, לטפח ולפתח את האנשים בדרך״.

מה אתה מאחל לשנה החדשה?

״אני מאחל לעצמי להמשיך להרגיש את תחושת הסיפוק והמשמעות, להמשיך להביא ערך ולהמשיך להתפתח בתוך המערכת ולהשפיע עליה בחזרה. אאחל לעולם ולמשרתים בצה"ל שהשנה תהיה טובה יותר מקודמתה, שנמשיך לפעול בעשייה משמעותית ולחתור למצוינות.״

על עבודתו המשמעותית ומסירותו לתפקיד, רס״ן ב' מקבל את אות מצטייני קצין הקשר הראשי לשנת 2021.

ישר כוח ב' והרבה הצלחה בהמשך!

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. קקון אמר/ה

    כשישתחרר יוכל להצטרף מייד ללוחמי האש.

הגיבו כאן לכתבה