פתיחת שנת הלימודים בקריית אתא

חזרה בטוחה ללימודים | תלמידים (צילום: דוברות המשטרה)

כ-12,000 תלמידים יפתחו את שנת הלימודים תשפ"ב במוסדות החינוך בקריית אתא

לקראת פתיחת שנת הלימודים, בצעה עיריית קריית אתא עבודות תחזוקה ושיפוץ במוסדות החינוך בעיר. העבודות כללו: שיפוץ מבנים, עבודות צבע, קירוי ואיטום, תיקוני שבילים, שיפוץ שירותים ומטבחים, התקנת ריצוף, מתקנים חדשים, מזגנים, גדרות, החלפה ותיקון של דלתות, משטחי בלימה, דשא סינטטי , ניקיון, הדברה ופיתוח נופי. במקביל בוצעו עבודות שיפוץ נרחבות באולם ביה"ס פינסקר שכללו את שיפוץ האולם, שיפוץ הרחבה והחניות, חשמל, מיזוג, התקנת פרקט ושירותים. 

כ-12,000 תלמידים יחלו את שנת הלימודים תשפ"ב מתוכם כ-1000 תלמידים שעולים השנה לכיתה א'. השנה מונו 5 מנהלים חדשים בבתי הספר היסודיים ובבתי הספר העל יסודיים. בנוסף, בקריית אתא פועלים 94 גני ילדים אשר נותנים מענה לכ-2500 ילדים. השנה הוקמו 3 גני ילדים חדשים בגבעת אלונים ובסמטת יאיר כמענה לגידול המשמעותי במספר התושבים בעיר על רקע ההתפתחות והבנייה המאסיבית של שכונות ומתחמי מגורים חדשים, הגירת תושבים חדשים, קליטת עלייה ועוד.

יעקב פרץ ראש עיריית קרית אתא
יעקב פרץ ראש עיריית קרית אתא

ראש העיר יעקב פרץ:

בתי הספר והגנים ערוכים לקראת חזרת התלמידים לספסל הלימודים ופועלים בהתאם להנחיות משרד החינוך על מנת להעביר את חומר הלימוד הנדרש ויחד עם זאת להבטיח את בריאותם של התלמידים. עיריית קריית אתא תמשיך להציב בראש סולם העדיפויות את ההשקעה במערך החינוך כדי שתושבי העיר, ילדיה ותלמידיה ימשיכו ליהנות ממערכת חינוך איכותית, מתוכניות למידה חדשניות ומבתי ספר וגני ילדים מודרניים ומתקדמים. הצלחת התלמידים היא הצלחתה של העיר ואנו נפעל על מנת להעניק להם את מירב הכלים שיביאו להצלחתם. בהצלחה ושנת לימודים פורייה.
הגיבו כאן לכתבה