חיסון שלישי לכלל האוכלוסייה – החל מהיום – 29/8/21 | צפו בשידור המיוחד

משרד הבריאות מודיע כי החל מהיום, כל אדם יכול להתחסן בחיסון השלישי, ללא מגבלת גיל.
החיסון השלישי מתאפשר למחוסנים שחלפו חמישה חודשים מיום קבלת החיסון השני.
משרד הבריאות מודיע כי על סמך המחקר שבוצע בישראל, החיסון השלישי מעלה את רמת המוגנות בשיעור של פי 10 לעומת אלה שלא קיבלו את המנה השלישית, זאת לאור העובדה שהשפעת החיסון הולכת ודועכת עם הזמן.

צפו בשידור המיוחד של משרד הבריאות:


קורונה – תקנות שעת חירום

הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
 1. אייל אמר/ה

  לפני שלושה שבועות אותם בכירי משרד הבריאות אמרו: "חיסון שלישי נחוץ רק לבעלי מחלות רקע ומי שנמצאים לסיכון מקורונה. אין סיבה לתת חיסון שלישי לאנשים צעירים בריאים".
  לפתע תוך שבוע ירד לגילאי 50. ראו שמיצו את מאגר המוכנים להתחסן, מיד הורידו ל-40. אחרי שבוע ראו שמיצו את מאגר הפראיירים הורידו ל-30 ועכשיו תוך כמה ימים מצהירים שזה חיוני לכולם ועוד עושים מניפולציות של הפחדה שהתו הירוק ייגמר ב-1 באוקטובר למי שחוסן בעבר והבטיחו לו "שהחיסון יעיל 90% ואחרי חצי שנה היעילות תרד לא באופן משמעותי".
  על בסיס זה שינו את התו הירוק עד דצמבר. אז אם פייזר הוציא אותנו פראייר, אם ידוע שמודרנה יעילה כפול מפייזר בחלוף חצי שנה למה שנמשיך להכניס לגופנו חיסונים בעלי יעילות פחותה??? ואיך זה שכבר יש 300 חולים בינוני וקשה שחוסנו בפעם השלישית, אם הוא כל כך יעיל??

 2. איזבל+גולדשטיין אמר/ה

  מוזר שלא מתייחסים ו/או מצמידים את הצורך במתן חיסון שלישי לתוצאות בדיקות סרולוגיות;
  הרי מדוע צריך בכלל להתחסן?
  כדי להעצים ולהעשיר את 'חיילות' הנוגדנים בגוף שיילחמו נגד הנגיף, הוירוס; אז במקום לעודד אזרחים לעשות בדיות סרולוגיות, ורקהעל פי התוצאה להחליט על הצורך במן חיסון זה או אחר, בוחרים בדרך הקלה ומורים לכל אזרחי המדינה, בעלי הגנה טבעית או לא, להתחסן בכמה שיותר פעמים על פי 'חסינות העדר' כסוג של ערבות חברתית הדדית, מבלי לקחת בחשבון את מצבו של הפרט: האם יש לו מספיק 'חיילים' נוגדנים ולכן חיסון זה אוהאחר מיותר, או לא !
  קרי, מקריבים את הפרט על מיזבח קלות הדעת של קובעי המדיניות שבוחרים בדרך הקלה !
  קבעו שתוצאת הבדיקה הסרולוגית שמשקפת מינימום 150 נוגדנים בגוף ויותר הינה תקינה ומיותר לקחת חיסון זה או אחר. אבל, כל מכובדי משרד הבריאות וכל ראשי המשרדים האחרים הרלוונטיים לנושא הקורונה בחרו שלא להתייחס לסוגייה חשובה זו וחבל !

הגיבו כאן לכתבה