עומר אצילי, כוכב מכבי חיפה, חוזר לנבחרת ישראל ומודה: “טעיתי”

כוכב מכבי חיפה עומר אצילי (צילום: יוסף הירש)

הכוכב הירוק עומר אצילי חוזר לנבחרת ישראל: “מקבל אחריות מלאה, טעיתי!”

חמש שנים לאחר הפרשה הגדולה שזכורה לכולם – הכדורגלנים והקטינות, שחקן מכבי חיפה והכוכב הירוק עומר אצילי יחזור ללבוש שוב את המדים הכחולים-לבנים של נבחרת ישראל.

אצילי שוחח אמש (שני, 23/8/21) באמצעות הזום, עם מנכ”ל ההתאחדות לכדורגל, יוסי שרעבי, כדי לסלול את דרכו בחזרה לנבחרת ישראל.

מאמן נבחרת ישראל וילי רוטנשטיינר רצה מאוד להזמין את הקשר החיפאי לנבחרת וביקש מראשי ההתאחדות לכדורגל לסיים את כל העניין בתחילת השבוע, כדי שלא יהיו רעשי רקע שישפיעו על הכנות משחקי הנבחרת הקרובים מול איי פארו, אוסטריה ודנמרק.

עומר אצילי במדי נבחרת ישראל (צילום: ההתאחדות לכדורגל בישראל)

אצילי הדגיש עד כמה הוא רוצה לשוב ולהיות חלק מנבחרת ישראל והביע התנצלות כנה, כך נראה, אותה פירסם גם בדף הפייסבוק שלו. בתוך כך יש לציין כי מאמן הנבחרת צפוי לפרסם את רשימת הסגל המלא של השחקנים, כבר ביום שישי הקרוב 27/85/21.

השחקן הירוק, עומר אצילי פרסם הודעת התנצלות בנוגע לפרשה, בה כתב:
“על המגרש אני תמיד שואף להצטיין ולעשות את הטוב ביותר עבור הקבוצה שלי. ההצטיינות הזאת אפשרה את חזרתי גם לסגל הקבוצה של המדינה, נבחרת ישראל. מהרגע בו התחלתי לשחק כדורגל, זה היה ולעולם יהיה החלום הגדול ביותר, זכות עצומה”.

כוכב מכבי חיפה עומר אצילי (צילום: יוסף הירש)

עוד הוסיף אצילי וכתב: “כמי שחוזר להיות חלק מנבחרת ישראל, כמי שגאה ללבוש את המדים הלאומיים ולתרום להצלחת הכדורגל שלנו, כמי שמייצג כל אחד ואחת מאזרחיות ישראל, חשוב לי לקבל אחריות מלאה ולומר – טעיתי. בשיקול הדעת, באירוע שלא היה צריך לקרות, כלפי מי שציפו ממני להתנהג אחרת. אני מתנצל על כך. באותה נשימה אני מבקש להודות שוב לכל מי שתמכו בי והעניקו לי את האפשרות לתקן, האמינו בי ונתנו לי הזדמנות שנייה. אני מתחייב להוכיח בכל רגע בחיי, על כר הדשא ומחוצה לו, כי הייתי ראוי לזה ולהוות מודל לחיקוי”.

הגיבו כאן לכתבה