"נמל חיפה מטפל באופן מעמיק במשבר העומס בנמלים" | נשיא התאחדות התעשיינים ביקר בנמל חיפה

נשיא התאחדות התעשיינים נפגש עם יו״ר ומנכ״ל נמל חיפה (צילום: דוברות נמל חיפה)

נשיא התאחדות התעשיינים נפגש עם יו״ר ומנכ״ל נמל חיפה, במטרה למצוא פתרונות למשבר העומס בנמלים

נשיא התאחדות התעשיינים ד״ר רון תומר ובכירי התאחדות התעשיינים, נפגשו עם יו״ר נמל חיפה אשל ארמוני ומנכ״ל נמל חיפה מנדי זלצמן ביום חמישי האחרון 19/8/21, במטרה למצוא פתרונות למשבר העומס בנמלים.

יו"ר הדירקטוריון והמנכ"ל ערכו לחברי ההתאחדות סיור בנמל והציגו בפניהם את תוכנית הפעולה של הנמל לצמצום התור התפעולי של אוניות המטען הכללי. התוכנית, אשר הוצגה בימים האחרונים גם למנכ"לית משרד התחבורה, אמורה להגדיל משמעותית את כמות הצוותים התפעוליים שיעבדו ברציפי הנמל השונים. נשיא התאחדות התעשיינים הודה לנמל על האירוח והביע תקווה שהתוכנית הזו אכן תשפיע ותצמצם את התור. בנוסף נקבעה פגישת המשך מיד אחרי החגים.

יו״ר דירקטוריון חברת נמל חיפה אשל ארמוני:

שמחנו לפגוש ולשמוע את נציגי התעשיינים בראשות ד״ר רון תומר, ולשטוח בפניהם את האתגרים איתם אנחנו מתמודדים. נמל חיפה תמיד פעל מתוך אחריות גדולה למשק הישראלי וללקוחות הנמל, ולאור זאת אנו פועלים גם כעת. העומס בנמלים הוא אתגר גדול ואנו ממצים כל אפשרות בכדי להיענות לו. נמשיך לפעול בשיתוף פעולה עם התעשייה והתעשיינים.
נשיא התאחדות התעשיינים נפגש עם יו״ר ומנכ״ל נמל חיפה (צילום: דוברות נמל חיפה)

נשיא התאחדות התעשיינים, ד״ר רון תומר:

קיימנו עם הנמל דיון מקצועי באשר לעומס בנמלים שפוגע בייצור ובסחר הישראלי, והמצב הצפוי בשרשרת הלוגיסטית בתקופת החגים, ולשמחתנו הנמל הציג פתרונות מעשיים, אשר אנו מאמינים שיובילו לשיפור המצב. ניכר כי יו״ר ומנכ״ל הנמל מטפלים באופן מעמיק ומקצועי בבעיות הנובעות מהעומס, ולאור חשיבות הנושא, קבענו לשמור על ערוץ פתוח ופגישות עבודה קבועות בהמשך.
הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. אזרח1 אמר/ה

    יש לפטר את מי שגרם לחידלון הזה ולביזוי מדינת ישראל בקבלת סחורות זה פשע.

הגיבו כאן לכתבה