ד"ר ליהי שחר-ברמן מונתה לתפקיד מנכ"לית איגוד ערים להגנת הסביבה – מפרץ חיפה

הנהלת איגוד ערים להגנת הסביבה אזור מפרץ חיפה ומשרד הפנים אישרו את מינויה של ד"ר ליהי שחר ברמן כמנכ"לית איגוד ערים להגנת הסביבה מפרץ חיפה.

מליאת הנהלת איגוד ערים חיפה להגנת הסביבה, ומשרד הפנים אישרו את המלצת וועדת האיתור למינוי ד"ר ליהי שחר ברמן למנכ"לית החדשה של האיגוד. ברמן תיכנס לתפקידה ב8/8/2021 לאחר תקופת חפיפה עם ד"ר עופר דרסלר אשר לאחריה יסיים את תפקידו כמנכ"ל האיגוד.

ד"ר ליהי שחר ברמן בהכשרתה מהנדסת ביו רפואה בטכניון בעלת ניסיון ניהולי בין היתר במנהל מקרקעי ישראל, כמנהלת קרן שטיין לסביבה וקיימות בטכניון וכמנהלת קמפיין מגמה ירוקה במפרץ חיפה, מצטיינת נשיא בטכניון, בוגרת תכנית ממשק, זוכת פרס הנשיא לקיימות ע"ש נחמה ריבלין וחברה ברשימות המכובדות של 100 המשפיעים של דה מרקר 2020 ורשימת המשפיעות של מגזין פורבס 2020. ליהי שחר הובילה קמפיינים לפינוי התעשייה המזהמת ממפרץ חיפה, עוד בהיותה חברת הנהלת מגמה ירוקה במגוון תפקידים.

ליהי שחר בראיון לחי פה במהלך הפגנה למען סגירת תעשיית הדלקים בחיפה 20/10/2018

(צילום: בן סער)

עו"ד שרית גולן שטיינברג, יו"ר איגוד ערים:

אני מודה לד"ר עופר דרסלר על תרומתו לסביבה במפרץ חיפה ועשייתו המבורכת במשך כעשור. אני מברכת את ליהי לרגל מינויה לתפקיד מנכ"לית האיגוד. לפנינו עבודה רבה בשמירה והגנה על הסביבה באזור מפרץ חיפה והקריות. בין פינוי המפרץ מן התעשייה המזהמת, דרך אכיפה ירוקה ברשויות השונות ועד קידום ופיתוח יוזמות ירוקות ומקיימות אני בטוחה שנביא הישגים משמעותיים לעיר חיפה. הצלחתך היא הצלחתו של כל מפרץ חיפה ובעיקר השמירה על עתידו.
מימין: עוד" שרית גולן שטיינברג ד"ר ליהי שחר ברמן וד"ר עופר דרסלר (צילום: איגוד ערים)

ד"ר ליהי שחר ברמן מנכ"לית איגוד ערים הנכנסת:

אני רוצה להודות להנהלת איגוד ערים על האמון שנתנו בי כאשר החליטו למנות אותי למנכ"לית האיגוד. את הזמן הקרוב אשקיע בלמידת התפקיד ותחומי האחריות. אני מצטרפת לצוות מקצועי וראוי שעושה לילות כימים למען שמירה על עתיד מפרץ חיפה. לפנינו אתגרים רבים וביחד נצליח להתגבר עליהם. אני מודה לקודמי ד"ר דרסלר על תרומתו לאזור ובטוחה בהמשך תרומתו לסביבה גם בעתיד.
ד"ר ליהי שחר-ברמן בהפגנה בקריית חיים (צילום: ירון כרמי)
ד"ר ליהי שחר-ברמן בהפגנה בקריית חיים (צילום: ירון כרמי)
הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. מנחם מנדל אמר/ה

    כל הכבוד, גאים בך על פעילותך למען חיפה והתושבים. בהצלחה!

  2. משה אמר/ה

    יונה יהב בתחילת דרכו כראש עיר דווקא הציע לממשלת ישראל להרחיב ולהגדיל את אזור בתי הזיקוק כדי לקבל תוספת ארנונה וכשהירוקים הפגינו נגד ההחלטה הלך להפגין איתם ואף התנגד באלימות שיצלמו אותו מפגין עם הירוקים כי זה היה ניגוד עניינים שלו והוא נאלץ לשלם קנס על זה שחזר בו מכוונתו כך שיצא שכרו בהפסדו וגם מכר את משתלת חיפה בכפר גלים לטירת הכרמל ואלו טענו שמכר להם אדמה בלי קווי חשמל נאלץ להתקין להם קווי חשמל ושוב יצא שכרו בהפסדו אפשר לכתוב ספר על ההתנהלות הכושלת של יונה יהב בכל התחומים החל בזה שלא גבה בתחילת דרכו דוחות חניה שזו ההכנסה העיקרית של העיר,והמשך בזה שלא ידע לפתור את הבעיה של התחבורה הציבורית בעיר ובהדר עם פקקים גדולים שגורמים לאיחורים של תחבורה ציבורית ופרטית.

הגיבו כאן לכתבה