ראש הממשלה נפתלי בנט הגיע לחיפה וליווה את אמו כשקיבלה את חיסון הקורונה ה-3 | צפו

ראש הממשלה בנט עם אמו בחיסון קורונה בחיפה (צילום: קובי גדעון, לע"מ)

ראש הממשלה נפתלי בנט הגיע היום (ג' 3/8/21) לחיפה, כדי ללוות את אמו בקבלת מנת החיסון השלישית נגד נגיף הקורונה.

ראש הממשלה נפתלי בנט עם אמו שהגיעה להתחסן | צפו

(וידאו: עומר מירון, סאונד: ניר שרף, לע"מ)

חיפאים רבים התקשרו היום בשעות הצהריים (ג' 3/8/21) למערכת חי פה כשהם רואים בשעות האחרונות את כוחות הביטחון והמשטרה הגדולים שנכחו באזור מתחם מרכז "קסטרא" בחיפה ותהו לפשר הדבר.

ובכן, התשובה פשוטה: היה זה ראש הממשלה נפתלי בנט שליווה את אימו, מירנה בנט, לקבלת מנת החיסון השלישית נגד נגיף הקורונה בקופת החולים שבמתחם. בתוך כך יש לציין כי הנכד יאיר בנט, אחיינו של ראש הממשלה, הצטרף והגיע אף הוא לביקור בחיפה.

ראש הממשלה בנט עם אימו בחיסון קורונה בחיפה (צילום: קובי גדעון, לע"מ)

בעת שקיבלה אמו מירנה את מנת החיסון, אמר ראש הממשלה בנט: ".

מגפת הדלתא בעלייה דרמטית בכל רחבי העולם. היא פוגעת בעיקר במבוגרים, באנשים שהכי חשובים לנו – במקרה שלי, אמא שלי, צריך לדעת שכמעט 9 מתוך 10 חולים קשים הם מעל גיל 60. החיסון המשלים, החיסון השלישי, פשוט 'מטעין' מחדש את ההגנה של הגוף ומאפשר לנו להציל חיים. זה נדיר שיש לנו אפשרות כל-כך פשוטה להציל חיי אדם. כל מה שצריך וכל מה שאני מבקש מכולם – מילדים, מנכדים, מאבות ומאימהות: לצאת ולהתחסן. לחסן פעם שלישית את כל מי שמעל גיל 60, והצעירים שעוד לא יצאו להתחסן – צאו להתחסן. ככל שמתחסנים יותר – אנחנו גם מגינים על אמא ועל אבא וגם שומרים על ישראל פתוחה.
ראש הממשלה בנט עם אימו בחיסון קורונה בחיפה (צילום: קובי גדעון, לע"מ)

מירנה בנט אמרה בעת ההתחסנות:

הייתי באה גם אם בני, נפתלי, לא היה ראש הממשלה, כי אני מאמינה שזה באמת חשוב לכולנו. זקנים וזקנות עושים את זה, אבל אני דואגת לגיל הצעיר יותר שלא עשו את החיסון הראשון. אני רוצה להיות אצלו בראש השנה ובחתונה של הנכד שלי באוקטובר. אני לא רוצה עוד סגר.הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
 1. אייל אמר/ה

  ראש ממשלה מחפיר, גוזמאי, רמאי, שיקר את בוחריו, החריב אידיאולוגיה עבור כסאולוגיה וגם מסתבר כתב ספרים הזויים על כמה הוא מוכשר לנהל את הקורונה וברגע האמת כשל באופן מחפיר בכל החלטה.
  לא ראוי לתפקיד, לא מתאים לתפקיד.

 2. יצחק רוטנשטרייך אמר/ה

  נחמד מאד, ואפילו מרגש, לשמוע שאמו של ראש הממשלה התחסנה ושראש ממשלתנו ליווה אותה למרפאה לקבל חיסון.
  הרבה בריאות לשניהם ולכולנו ! אך מה קורה איתנו, אזרחים ותיקים ומבוגרים מעל גיל 70 ? בושה לקופת חולים כללית שפתחה מתחם אחד בלבד (אפילו שיש בו שמונה עמדות) לכל תושבי הקריות והאזור !!! האם מישהו ממנהלי הכללית בא לראות מה קורה שם במתחם החיסונים ?! יומיים הגעתי לשם וחשכו עיניי, מאות, ואולי אלפי אנשים, מתגודדים, זה לצד זה, כדי לקבל את חיסון מס' 3 המיוחל, פשוט מדגרת קורונה חדשה, כי הכללית חסכה ולא פתחה בכל אזור הקריות מתחמים נוספים !!
  מיום שישי כשנודע לבני 60 ומעלה על ההכרח להתחסן, ניתן לקבל תור חיסון לספטמבר 2021 ואזרחים כמונו נאלצים לטלטל עצמם עד ליוקנעם כדי לקבל חיסון בתאריך מוקדם יותר. לבריאות כולנו יהיה אם הכללית תתעשת ותפתח עוד מתחמי חיסון, ובהקדם האפשרי !

הגיבו כאן לכתבה