המתחזה • יצר קשרים אינטימיים עם נשים וקיבל מהן כספים תחת זהות בדויה

אזיקים - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

מהמשטרה נמסר לחי פה – תאגיד החדשות:
המשטרה עצרה תושב קריית מוצקין בחשד שהערים על נשים ברשת תוך שהוא משתמש בזהות בדויה, קיים עמן מפגשים אינטימיים ובחלק מהמקרים אף גנב מהן כספים.

היחידה המרכזית במחוז חוף עצרה אתמול (ד’ 29/7/21) תושב קריית מוצקין בחשד כי נהג להשתמש בזהות בדויה ולהתחזות לאדם העוסק, בין היתר, בתפקידים ביטחוניים ולהיפגש במרמה עם נשים על מנת לקיים עמן מפגשים אינטימיים ובחלק מהמקרים לגנוב מהן כספים במזומן ובאמצעות שימוש בכרטיסי אשראי שלהן.

עוד עולה מהחקירה כי החשוד נהג באופן שיטתי ליצור קשר עם הנשים ברחבי הארץ באמצעות שיטוט באתרי הכרויות וברשתות חברתיות וזאת על מנת לקבל במרמה קשר אינטימי, מגורים וכסף.

החשוד, תושב קריית מוצקין בן 39 נעצר אתמול על ידי חוקרי מחלק ההונאה ביחידה המרכזית של מחוז חוף בחשד לביצוע עבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, התחזות כאדם אחר במטרה להונות, שיבוש מהלכי חקירה, גניבה והונאה בכרטיס חיוב.

בית משפט השלום בעכו נעתר לבקשת המשטרה והאריך הבוקר את מעצרו של החשוד עד ליום 3/8/21.

החקירה בעניינו נמשכת.

במשטרה מזהירים מנוכלות ברשת וממליצים לגלות זהירות, עירנות וחשדנות בכל הנוגע לסוגיית ההיכרויות באתרים וברשתות וכאשר מכירים אדם שלא באופן אישי.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. יהודי אמיתי אמר/ה

    נשים נכנסות למיטה עם גברים בצורה מאוד מוזרה.מוכרות את גופן תמורת כסף.איזה דבר מגעיל זה.תתחתני בצורה נורמלית,תגדלי ילדים ותתני את עצמך לבעלך.להיכנס למיטה עם גבר זר שמספר לך סיפורים לפני השינה? את צריכה אשפוז.ואחר כך אומרים שהגברים סוטים.

הגיבו כאן לכתבה