“את מצילה אותי” | שיר האליפות הרשמי החדש של מכבי חיפה • צפו

"את מצילה אותי" מתוך שיר האליפות החדש (צילום: מכבי חיפה)
מועדון הכדורגל מכבי חיפה בשיתוף עם “מועדון הקצב של אביהו פנחסוב” הוציא היום (שלישי 27/7/21) את שיר האליפות החדש והרשמי שלה לעונת 2020/21 – “את מצילה אותי”

הזמר והיוצר הוא אביהו פנחסוב, שהוא אוהדה השרוף של הקבוצה כבר שנים, מביע בשיר את האהבה הבלתי נגמרת שלו לקבוצה בסגנון הייחודי לו. 

 פנחסוב אמר עם הוצאת השיר:

מכבי חיפה היא חלום ילדות. אביהו אוהד שרוף וכשיעקב שחר קרא לי לדגל, ירדו לי דמעות בעיניים.

“את מצילה אותי” | שיר האליפות החדש של מכבי חיפה • מועדון הקצב של אביהו פנחסוב | צפו


השיר יושק לראשונה ביום חמישי הקרוב (29/7/21) באצטדיון ע”ש “סמי עופר” לפני תחילת המשחק של מכבי חיפה נגד קבוצת “דינמו טביליסי” במוקדמות הקונפרנס ליג שיחל בשעה 20:00.

כזכור, התוצאה במשחק הראשון היתה 1:2 למכבי חיפה. את המילים בשיר האליפות כתבו אביהו פנחסוב ותום אלבז ואת הלחן: אביהו פנחסוב ומרקיסיו.


ג’ורג ואסילי, האוהד המיתולוגי והאהוב שנים של מכבי חיפה (צילום: יוסף הירש)

עם הוצאתו של השיר והשמעתו הבוקר, אמר ג’ורג ואסילי, הידוע כאוהד המיתולוגי והאהוב של מכבי חיפה עשרות שנים, לכתב הספורט של “חי פה” תאגיד החדשות: 

“למען האמת, אני עוד בשמיים ושיכור מהניצחון נגד מכבי תל אביב במשחק “אלוף האלופים”, חיכיתי כל כך הרבה שנים לאליפות הזאת. שמחתי לשמוע וגם לראות את הקליפ של השיר והתרגשתי, אגלה לך שירדו לי גם דמעות מעיניי, השיר מדבר על יענקל’ה שחר שזה הכי מגיע לו, וכל הכבוד לו, הכי מגיע לו וגם לאוהדים ששמחים אחרי שלקחנו אליפות. באמת, אין לנו חיים בלעדיי האליפות, עכשיו הם עשו לנו חיים טובים, אני לא אשכח איך לפני שנה שכבתי בחול וצעקתי לאלוהים שיעזור לנו ועובדה שעזר לנו ולקחנו אליפות וגם לפני יומיים את תואר “אלוף האלופים”, מאחל ליעקב שחר הרבה בריאות טובה ועוד הרבה שנים אתנו ביחד, תודה ענקית למאמן ברק בכר לכל הצוות והשחקנים, אז קדימה קדימה, אוהבים אתכם ובלעדיכם אין חיים – קדימה! ירוק ירוק שחק!”

מכבי חיפה אלופה (צילום: יוסף הירש)

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. דיין אמר/ה

    איזה שיר…🤣🤣🤣🤣🤣
    אין כמו שיר האליפות של חיים משה

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו