רישיונו של תושב חיפה נפסל כשנהג במהירות מופרזת | אמש נתפס שוב

ניידת משטרה - משטרת התנועה (צילום: ירון כרמי)

רכבו הושבת והוא זומן לחקירה

מהמשטרה נמסר לחי פה – תאגיד החדשות:
נהג תושב חיפה נתפס ע”י שוטרי התנועה של תחנת המשטרה בעיר, כשהוא נוהג במהירות חריגה של 106 קמ”ש במקום בו המהירות המותרת הינה 50 קמ”ש רישיונו נפסל. אמש (ב’ 26/7/21), הוא נתפס פעם נוספת.

במהלך פעילות אכיפה ממוקדת של שוטרי תחנת חיפה נגד עבירות מהירות, נקלט במהלך השבוע רכב פרטי באמצעות מכשיר ה”ממלז” (מד מהירות לייזר) במהירות של 106 קמ”ש במקום 50 קמ”ש בכביש עירוני.

רישיונו של הנהג, תושב חיפה בן 47 נפסל וכן נקבע איסור שימוש לרכב.

בתוך כך, שוטרי תחנת חיפה תפסו אתמול את הנהג כשנהג פעם נוספת במהירות מופרזת ברחבי העיר חיפה עכבו אותו לחקירה בתחנת המשטרה בעיר, לאחר שימוע רכבו הושבת, והוא זומן להליך שיפוט מהיר בבית משפט לתעבורה בעיר.

נהיגה בזמן פסילה מהווה הפרה חמורה של החוק ומסכנת את ציבור הנהגים. שוטרי משטרת ישראל פועלים לאתר נהגים אלה ולהרחיקם מהכביש, במטרה להגביר את ההרתעה ולשמור על חיי ציבור משתמשי הדרך.

הגיבו כאן לכתבה

16 תגובות
 1. יהודה אמר/ה

  ברחבי חיפה בכלל יש תופעה של צעירים ערבים שמוסיפים משפרי ביצועים לרכבים שלהם ועושים תחרויות ברחבי העיר דבר שכמובן לא חוקי מסכן חיי אדם וגורם למטרד רעש . הדבר האמור לא זוכה לטיפול מצד משטרת חיפה כמו עוד דברים.

 2. א.ד. אמר/ה

  רק שלילה ל-10 שנים, קנס בסכום 50,000 ש”ח והחרמת הרכב, הם שירתיעו עבריין כמוהו. אבל, כנראה שקיבל שלילה ל-30 יום והרכב יוחזר לו תוך שבוע, מה שיביא אותו לביצוע עבירות נוספות כי אין הרתעה.

 3. דורית אמר/ה

  100% תומכת

 4. העם אמר/ה

  שופטי ישראל והפרקליטות המושחת יסגרו על עיסקת טיעון.
  לדיון במקרה זה חש להביא שופט מ סינגפור.

 5. ניקו אמר/ה

  מי הקקה ?מעניין..בן אדם.בן 47 מתנהג כמו בן 20.אפס

 6. משה אמר/ה

  כל ערב לקראת חושך מתחילים לנסוע עם אגזוזים מרעישים.מןסיקה רועשת.מהירויות גבוהות וכו’.

 7. אייל אמר/ה

  הגיע זמן להוציא את הרוצחים המועדים מהכבישים שלנו.
  מי שנוהג בפסילה – לשלול ל–5 שנים מיידית + מאסר שנה בפועל + פיצוי כספי גבוה 10% מסכום מכירה של רכבו על ידי המדינה, שיילך לטובת משטרת התנועה.
  מי שנוהג לאחר מכן שוב במהלך 5 שנות השלילה – אוטומטית לכלא 5 שנים מיום תפיסתו.

 8. לייבלה אמר/ה

  וזהו קצה הקרחון בחיפה רבתי נעים עשרותתכלי רכב ללא רישויי בחיפה נהגים רבים ללא רישיונות שנעים בחופשיות ופראות בדרכים רובם דו גלגליים והחמור שהאכיפה כמעט ואיננה בנמצא מידי ערב 24/7 מתמהלים תחריות דו גלגלים משולבים ברכבים ופשוט אין מי שימנע זאת

 9. אייל אמר/ה

  משטרת התנועה צריכה להפעיל 5-6 ניידות סמויות בכל חיפה במיוחד במושבה, הדר, שדרות הציונות, כרמל צרפתי טשרניחובסקי, כביש דרך משה בנשר בכניסות לחיפה וציר מוריה-חורב-אבא חושי וציר פרויד.
  ייתפסו בצירים האלו מאות נהגים מופרעים מתודלקים במיוחד ערבי סופ”ש.
  הגיע זמן לעשות סדר בחיפה. חילוט הרכב + מכירה ו-10% למימון משטרת התנועה, על כל עבירה חמורה כמו 40 קמש מעל המותר, עקיפות בקו רצוף, נסיעה פרועה שהביאה להתהפכות, אופנועים שגרמו לתאונה מזיגזוג דרך רכבים.

 10. ת אמר/ה

  זהו פרי של חוסר אכיפה משפטית !!! שלילה לצמיתות, בית סןהר וקנס כספי עצום – יעשו את העבודה. אם הנהג פסיכי – בדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים ושלילה לצמיתות !

 11. שוקי אמר/ה

  עוד ערבי שמשתולל בכבישים. חיפה הופכת לג’נין.

 12. אחד שיודע אמר/ה

  שלילה לטיפוסים כאלו זה כמו לצאת זכאי.לא מזיז להם.מזלזלים בבית המשפט, ואתם יודעים מה? בצדק.הם יודעים שבתי משפט בישראל זה בדיחה. ואתם עוד ממליצים על שלילה. נו באמת.

 13. גילי אמר/ה

  למה לעזעזל החזירו לו את הרכב? הליטוף האינסופי של המערכת המסואבת המשפטית לטובת הפושעים ןלרעת האזרחים התקינים – מקומם. ואם היה פוגע והורג תוך כדי נהיגה היה מחליק לך טוב בגרון המקרה, אדוני השופט?

 14. רונאל אמר/ה

  יש אנשים שלומדים רק בדרך קשה זה כנראה עוד אחד כזה

 15. רה למתחמי קראוונים כיון אמר/ה

  מה חדש נהגי רכב משופר בעיקר בשעות הערב המאוחרות נוסעים במהירויות גבוהות ברחבי חיפה משמיעים רעש באמצעות מערכות פליטה והמישטרה כן המישטרה לא עושה כלום תלונות יש ועוד איך

 16. רוני אמר/ה

  מה חדש נהגי רכב משופר בעיקר בשעות הערב המאוחרות נוסעים במהירויות גבוהות ברחבי חיפה משמיעים רעש באמצעות מערכות פליטה והמישטרה כן המישטרה לא עושה כלום תלונות יש ועוד איך

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור חדשות חיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו