סדנה לשימוש נכון ברשתות החברתיות | חינם

סדנה חינמית לבעלי עסקים – שימוש נכון ברשתות החברתיות | החברה הכלכלית לחיפה

החברה הכלכלית לחיפה ממשיכה לפעול למען העסקים בעיר ומציעה לעסקים שנרשמו לתוכנית חיפה קש בק סדנה חינמית לעבודה ברשתות החברתיות

החברה הכלכלית לחיפה, ממשיכה להשקיע ולפעול למען העסקים בעיר. החברה מציעה כעת סדנה חינמית לעסקים שנרשמו לתוכנית חיפה "קש בק", אשר תשים דגש על כיצד לעבוד נכון ברשתות החברתיות, הדרכה לעסקים, קידום העסק ועוד.

חיפה קש בק | החברה הכלכלית

את הסדנה יעביר עידן צדוק, מומחה רשתות חברתיות ומייסד Smisus social media. התכנים בסדנה יעסקו ברשתות חברתיות והיכרות עם עולם הפייסבוק והאינסטגרם, על איך נכון לתקשר בעזרתם ואילו כלים עומדים בפני העסקים. המשתתפים ילמדו איך פועלת המערכת, לוחות הזמנים ושעות הפעילות לתקשור נכון, כיצד לבנות את התוכן הנכון, חשיבות של פעילות השיווק ברשתות החברתיות, פעילות מיקוד (טירגוט) קהלי יעד ועוד.

בהמשך מתוכננות סדנאות נוספות במגוון תחומים, ביניהם יחסי ציבור, ייעוץ כלכלי ועוד.

עו"ד דוד עציוני (צילום: ירון כרמי)
עו"ד דוד עציוני (צילום: ירון כרמי)

לדברי דוד עציוני, יו"ר החברה הכלכלית לחיפה:

החברה הכלכלית לחיפה, שבימי שגרה אמונה על בניית אופק כלכלי ארוך טווח לחיפה, לקחה על עצמה להניע מחדש, את הכלכלה בעיר, לצד "מינהלת 2030", באמצעות שורת פעילויות לחיזוק העסקים הקטנים והבינוניים, והשבת מובטלים למעגל התעסוקה. פעילות זו מצטרפת לקידום הצעירים בעיר, המהווים נדבך אסטרטגי לביצור כוחה הכלכלי של חיפה, ואנו מתכוונים להמשיך בפעילויות רציפות במהלך השנה.

המפגש ייערך ב- 2/8/21 בשעה 17:00, במשרדי החברה הכלכלית בחיפה
רח' אנדריי סחרוב 9, חיפה
מותנה בהרשמה מראש


ניתן להירשם בדף התכנית בקישור:

עסקים חיפאיים שטרם נרשמו לתוכנית חיפה "קש בק", יכולים עדיין להירשם, היכנסו לקישור:

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. עוזי אב-רם אמר/ה

    אני מבין שדוד עציוני מנסה לשנות את תדמיתו השלילית בכך שהרים את ידיו לקראת סיום הבחירות לראשות העיר והצטרף לכוח המנצח, ובכך הוא פגע באמינותו ויושרו , כיום מתאמץ בכדי לחדור לליבם של תושבי העיר בעזרת פעילויות שונות, אני מאודמקווה שכל זה לא ירכוש את ליבם של תושבי העיר חיפה כאשר ימי הבחירות יגיעו שוב.
    אני וכל חבריי ומכריי וכאלו לא חסרים לי, נעשה את הכל בכדי לעצור את מטרותיו, וזאת מתוך חוסר אמון באדם בלתי אמין, שמחפש רק יוקרתיות, קשרים וברור גם עתיד מבטיח.

הגיבו כאן לכתבה