שלישי בשלייקס חוזר!

כבן וליברמן - שלישי בשלייקס

שר האוצר, אביגדור ליברמן והשרה לשוויון חברתי, ח”כ מירב כהן סיכמו על החזרת המיזם הפופולרי “שלישי בשלייקס” כחלק מחזרת המשק לשגרה לאחר הקורונה.

כזכור, המיזם, במסגרתו נהנו עשרות אלפי אזרחים ותיקים מהנחות קבועות בכל יום שלישי, בכניסה למגוון פעילויות פנאי ובידור, הופסק עם פרוץ משבר הקורונה בשנה שעברה. כעת, עם ביטול מגבלות הקורונה והחזרה לשגרה, יפעלו השרים לחידוש הפעילות.

מיזם “שלישי בשלייקס” הושק בשנת 2014, ומאז לקחו בו חלק רבבות אזרחים ותיקים. לאורך השנים המשיך המשרד לשוויון חברתי להרחיב את היוזמה, במסגרתה זוכים האזרחים הוותיקים בארץ להטבות מגוונות ומחירים מוזלים בכל יום שלישי בתחומי הפנאי כמו מוסדות תרבות, בתי קולנוע, מוזיאונים, טיולים מאורגנים, מופעי בידור, סדנאות ועוד. בשנה שעברה, בצל מגפת הקורונה, הופסק המיזם יחד עם השבתת המשק כולו, אך על רקע הירידה בתחלואה והחזרה לשגרה, התקבלו במשרד מאות פניות של אזרחים ותיקים המתעניינים בחזרתו.

אביגדור ליברמן (צילום: חי פה)

שר האוצר, אביגדור ליברמן:

אני שמח לבשר על הארכת  התכנית, בייחוד לאחר חודשים ארוכים בהם נמנע מהאוכלוסייה הבוגרת בישראל לבקר בבתי הקולנוע ומוסדות התרבות בישראל.
השרה לשוויון חברתי, מירב כהן (צילום: עמוד הפייסבוק של המצולמת)

השרה לשוויון חברתי, מירב כהן:

מיזם “שלישי בשלייקס” הופסק בתקופת הקורונה ובהיעדר תקציב מדינה, היה קושי בהחזרתו. עם כניסתי לתפקיד פעלתי להחזרת הפרויקט, שכן אני חושבת שבימים אלו חשוב במיוחד להשקיע בפעילויות פנאי למען האוכלוסייה המבוגרת שחוותה שנה קשה ביותר. עלינו לסייע למבוגרים להתאושש מתקופת המגפה והפרויקט המקסים הזה שיזם השר לשעבר אורי אורבך ז”ל הוא נדבך בחזרה לשגרה. מגיע לגמלאים וגמלאיות לחזור לבקר בבתי הקולנוע בעלות סמלית של 10 שקלים. אני מודה לשר האוצר אביגדור ליברמן שסייע לנו להסדיר את הנושא במהירות וביעילות.
הגיבו כאן לכתבה

6 תגובות
 1. זאב כספי אמר/ה

  וכמובן שאת העיקר ” שכחו ” להזכיר :
  ממתי ?

 2. יוסי אמר/ה

  טוב מאוד

 3. שרון אמר/ה

  מועדוני הגימלאים שהכירו את הגמלאים גובים עבור טיולים מחירים מפולפלים לפני הבחירות לעיריה הבטיחו הבטחות העיקר כסא קבלו

 4. צפרירית זהר אמר/ה

  נהדר. זו תוכנית ברוכה יפה. אני אישית נהנתי מאוד לראות סרטים במחיר שפוי . תודה רבה

 5. אשכנזי אסתר אמר/ה

  ממתי זפנ בתוקף

 6. אולג אמר/ה

  איכן יש רשימה מרוכזת של כל המקומות שנותנים הטבה במסגרת ‘שלישי בשלייקס’ ????

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור תרבות ואירועים בחיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו