הילד או הילדה אלרגיים למזון? • הכנס ה-1 להורים לילדים עם אלרגיה למזון | יום ו' 25/6/21 • ללא עלות

כנס אלרגיה למזון אצל ילדים (צילום: בני ציון)

בואו ללמוד על דרכי ההתמודדות, בכנס הראשון בנושא של המרכז הרפואי "בני ציון" 25/6/21 • ההשתתפות ללא עלות | מותנה בהרשמה מראש

(הכנס יתקיים במוזיאון טיקוטין לאומנות יפנית)

הורים יקרים, אתם לא לבד בהתמודדות היומיומית עם האלרגיות למזון של ילדיכם. בואו לשמוע, בואו ללמוד, בואו לחלוק בכנס הראשון בנושא של המרכז הרפואי "בני ציון".

הכנס, שיחל בשעה 08:30 בבוקר, מיועד להורים לילדים עם אלרגיה למזון על מנת שיהיה ביכולתם של הורים ללמוד על חידושים בטיפול באלרגיות למזון וגם לחלוק "חוויות" עם הורים נוספים. בכנס  ירצו מיטב המומחים ובראשם מנהל המכון לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית במרכז הרפואי בני ציון פרופ' אהרון קסל.

פרופ' אהרון קסל. (צילום: מאיה קסל)

ללא עלות • ההרשמה מראש • מספר המקומות מוגבל


המכון לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית במרכז הרפואי בני ציון מציע מרכז לטיפול באלרגיה למזון מהתקדם והיחיד מסוגו באזור חיפה והצפון. המרכז מציע אבחון וטיפול באלרגיה למזון בילדים ומבוגרים עם אלרגיות מסכנות חיים למזונות שונים, כגון: חלב, בוטנים, ביצים, שומשום ואגוזים. במרכז מבוצעים תגרים למזון על מנת לאושש קיום אלרגיה או סבילות למזון, וכן מתבצעות בדיקות לזיהוי רגישות למזון הגורמת לדלקות במערכת העיכול.

כנס אלרגיה למזון אצל ילדים (צילום: בני ציון)

הטיפול מבוסס על חשיפה הדרגתית של המטופל למזון אליו הוא אלרגי במינונים עולים על מנת לייצר דה – סנסטיזציה למזון האלרגני. מטרתו העיקרית של הטיפול היא שהמטופל יצרוך מנה קבועה של המזון אליו הוא אלרגי כדי שזו תגן עליו במקרה של חשיפה אקראית לאותו מזון (פעולה שבעבר עלולה הייתה לגרום לתגובה מסכנת חיים). 

בטיפול המוצע עשויה להיווצר עמידות מלאה, במצב זה המטופל יוכל לצרוך את המזון האלרגני באופן חופשי.הכנס יתקיים במוזיאון טיקוטין לאומנות יפנית, בשעה 8:30 בבוקר
בכתובת: שדרות הנשיא 89 חיפה

לא ניתן להגיב