קריית ים | יניב שנקר יקים וינהל את ביה”ס למצוינות, שיכשיר מנהלים בכירים ברשויות המקומיות

יניב שנקר (משמאל) יחד עם רה"ע דוד אבן צור ומהנדס העיר יובל ברנוב בטקס הטמנת מגילה בבניין העירייה החדש (צילום: ע. קריית ים)

ועדת האיתור של משרד הפנים וקרן יד הנדיב הודיעו כי לאחר תהליך מיונים ארוך וקפדני, נבחר מנכ”ל עיריית קריית ים, יניב שנקר, להקים ולנהל את בית הספר למצוינות בשלטון המקומי, אשר יכשיר את המנהלים הבכירים ברשויות המקומיות.

ראש העיר דוד אבן צור:

עיריית קריית ים גאה להיות הארגון אשר הצמיח משורותיו את האדם שיקים וינהל את כל מערך ההכשרות והפיתוח של הדרג הבכיר ביותר בשלטון המקומי. יניב שימש כמנכ”ל הרשות כ-8 שנים, והוביל בהנחייתי את תנופת הפיתוח האדירה של קריית ים – החל משינויים ארגוניים ופיתוח שדרת ניהול יציבה ומקצועית בעירייה ועד לתוכניות פיתוח רצועת חוף הים, שכונות חדשות, תשתיות, חזות העיר ועוד.

אבן צור הוסיף: “חלק ניכר מעבודתו הוקדש להטמעת שיטות ארגון חדשניות לשיפור מתמיד של השירות לתושב וקידום תשתיות ודיגיטציה. יניב מנכ”ל מקצועי ומוערך על ידי על ידי חברי המועצה ועל ידי עובדי הרשות.

לאורך השנים הוציא יניב לפועל את חזון העיר, קידם תוכניות לביצוע תוך ירידה לפרטים ודאגה לביצוע המטלות לשיפור איכות חיי תושבי קריית ים ולמען קידומה של העיר. אני מאחל ליניב הצלחה בדרכו החדשה ובטוח כי יעשה חיל”, סיכם אבן צור.

יניב שנקר (משמאל) יחד עם רה”ע דוד אבן צור ומהנדס העיר יובל ברנוב בטקס הטמנת מגילה בבניין העירייה החדש (צילום: ע. קריית ים)

יניב שנקר אמר:

אני מסיים את תפקידי בעיריית קריית ים, שהייתה לי לבית חם, לאחר שמונה שנים כמנכ”ל ושנתיים קודמות כעוזר ראש רשות. היה לי הכבוד לעבוד לצד ראש עיר, דוד אבן צור, שהוא מנהיג מהשורה הראשונה, ולהוביל יחד חזון של פיתוח חסר תקדים לעיר קריית ים, החל מתברואה וכלה בפרויקטים ענפים של בינוי. קריית ים היום היא עיר העתיד ובעיריית קריית ים מנהלים ועובדים מקצועיים, שנותנים מכל הלב, למען העשייה הציבורית. אני מצפה לאתגר הקרוב ולדרך החדשה אליה אני יוצא ומודה מאוד לראש העיר ולכל עמיתיי ברשות על ההזדמנות להיות חלק מההיסטוריה של העיר. מצפה ומחכה לפגוש את דור העתיד ואת מנהלי קריית ים עוברים הכשרה איכותית בביה”ס החדש.

בימים הקרובים ייבחר מנכ”ל חדש ולאחר חפיפה מסודרת והעברת סמכויות, יכנס לתפקידו.

הגיבו כאן לכתבה