ילדים חולי סרטן מקבלים מחשבים חדשים בזכות חיפאים טובים | צפו

יהורם שטרית ונציג עמותת ימין סעדמשתפים פעולה - חלוקת מחשבים לילדים חולי סרטן (צילום: oneshot)

קבוצה של חיפאים שרוצים לעשות טוב, בראשם יהורם שטרית, שכבר שנים פועל למען מעוטי יכולת בחיפה, לקחו על עצמם פרויקט חדש, גם הוא ברוח פעילותו הקבועה של שטרית ואנשיו – גיוס תרומות רחב לעמותות נזקקים בחיפה.

שיתוף פעולה בין שטרית לעמותת ימין סעד בחלוקת מחשבים לילדים חולי סרטן | צפו


“כל יום אנו עוסקים בכיבוי שרפות, משפחות קשות יום, נוער קשה, ארגון לוויה למשפחה נזקקת וגם בר מצוות ושמחות לאלו שידם אינה משגת, פשוט הגענו למסקנה שצריך לעלות מדרגה ולנצל את הקשרים האישיים שיצרנו לאורך הפעילות הענפה שלנו בשכונות החוף ובכלל בחיפה, בעשור האחרון”, אומר שטרית.

שטרית ממשיך ומסביר את המהלך: “בכך שנעזור לעמותות נוכל להגיע באופן שיטתי ומסודר ליותר חיפאים שזקוקים לעזרה. הצבנו לעצמנו מטרות חדשות לקראת השנים הקרובות, כשהשאיפה היא להגיע ולעזור לכמה שיותר ילדים ולכמה שיותר אנשים שזקוקים לסיוע”.

100 מחשבים נתרמו למען הילדים בסה”כ, 50 כבר חולקו, ועד מחר, שישי 11/6/21, תושלם החלוקה של יתר המחשבים, לילדים המאושפזים במחלקות.

הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. אייל אמר/ה

  עמותות שעוסקות ב”כיבוי שרפות” בעצם מאפשרות לממשלות להתעלם מהמצב ולהעביר את הכסף לניפוח משכורות ופנסיה תקציבית מנופחת בכל המגזר הציבורי.
  אולי הגיע זמן שנאסור על עמותות להיות תחליף משרד רווחה, תחליף עובדים סוציאלים בעיריות, תחליף בטוח לאומי.
  בשביל מה יש מאות עו”ס בעיריית חיפה אם את הטיפול במשפחות נזקקות צריכים לבצע אנשים מתנדבים ועמותות???
  לאן הולך כל הכסף שלנו רק למשכורות העתק ומנהלת 2030 של המקורבים בעיריית חרפה??

 2. זהבה אמר/ה

  כן אייל תיארת במדויק את המצב. משכורות וג’ובים למי שאינם עושים כלום. בעבר התנדבתי בעמותה שהמנהלת המקצועית היתה עובדת סוציאלית. בלבד בוקר טוב ומילות עידוד על עבודת קודש למתנדבים לא עשתה כלום. קניות וסידורים יום יומיים, ארגון קבלת הזמנות לאירועים ומופעים,, סידור ג’ובים הזויים למקורבים וכד’. יש לציין שהיתה בת מסורה, אשת משפחה נמרצת וגם אשת חברה ועשתה כל זאת למשפחה המורחבת ולחבריה הרבים

 3. רחל אמר/ה

  הערכה רבה למתנדבים אבל אכן הטיפול חייב להיות ע”י משרדי הממשלה השונים ו עיריות

 4. גלית אמר/ה

  ישר כוח

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור חברה וחינוך בחיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו