יעקב אשר, אברך מהיישוב רכסים, נמצא ללא רוח חיים בנחל הקישון

יעקב אשר (צילום: יכ״ל)

ביום שישי (21/05/21) יצא מביתו ברכסים יעקב אשר, אברך ותלמיד כולל. משלא שב לביתו הוא הוכרז כנעדר, ועשרות מתנדבים התגייסו לחיפושים אחריו. אתמול (22/05/21), אחרי מסע חיפושים בו השתתפו, בין היתר, רכז הביטחון של כפר חסידים ויחידת הכלבנים של מחוז צפון, נמצא יעקב בנחל הקישון ללא רוח חיים.

זירת הארוע (צילום: יחידת הכלבנים)
זירת האירוע (צילום: יחידת הכלבנים)

מפקד היחידה, דודי מיבלום, סיפר לחי פה:

ביום שבת הוקפצנו לאזור רכסים בעקבות הדיווח על הנעדר יעקב אשר. התחלנו בחיפושים לפי הממצאים, באזור מסוים שהיה איכון לגביו. אזרח שעבר באזור דיווח לנו שראה דבר מה יוצא דופן, משהו לא הסתדר לו. מיד ניגשנו איתו לנחל. לצערנו מצאנו את הצעיר ללא רוח חיים, והוצאנו את גופתו מן המים.
זירת הארוע (צילום: יכ״ל)
זירת הארוע (צילום: יכ״ל)

ביחידת הכלבנים של מחוז הצפון הכלבנים פועלים בהתנדבות מלאה. הם מחזיקים את הכלבים בבתיהם וקופצים למבצעי איתור בכל שעה ובכל תנאי מזג אוויר. היחידה עובדת יומם וליל בחיפושים ואיתורים של נעדרים.

יעקב אשר הובא למנוחות אמש בבית העלמין ״תל רגב״. הוא השאיר אחריו אישה ושלושה ילדים.
תנחומינו למשפחה.


הגיבו כאן לכתבה

15 תגובות
 1. קובי אמר/ה

  מה המשטרה אומרת עשו נתיחה אם זה ערבים רצחו?

 2. עזרא ובניו אמר/ה

  משהו לא מסתדר גם בכתבה

 3. אבי+בוח³בוט אמר/ה

  יהיה זכרו ברוך ממש כואב הלב בחור מאוד צעיר לקח את החיים לידיו ממש חבל על האבדין

 4. אבי+בוח³בוט אמר/ה

  שהאזרח יסביר למשטרה מה לא מסתדר לו עם מה שראה ?? בערבון מוגבל שתחקור אותו לעומק

 5. כפיר אמר/ה

  יהי זכרו ברוך

 6. ש.א.צ! החייל של הרבי מליובאוויטש מרן המלך המשיח בן דוד צדקנו שליט"א! אמר/ה

  אני מקוה שזה יהיה פעם אחרונה, כי זה ממש מצער, אז שמרו על עצמכם.

 7. ניקו אמר/ה

  יש מצב שהוא נרצח בידי השרמוטות הג’וקים המסריחים

 8. לאור נבו אמר/ה

  ראוי לציון שגן מתנדבי יחידת הגיפים זבולון היו בחיפושים מיד בהיוודע על העדרותו, והיו חלק מהחיפושים למרות קדושת השבת ,באישור רב מהאזור
  ראוי לציון שהופצו פייק ניוז על ידי גורמים שלומיאלים שהיה כאן פיגוע לאומני וזה סתם מחמם את העוינות בסביבה למרות שממשאין לשמועות גזעניות אלו כל בסיס

 9. לאור נבו אמר/ה

  ניקו וקובי… אל תיכנסו לכיוון השגוי הזה…אין לזה כל קשר ומצנעת הפרט לא אפרט אבל המקורבים לו יכולים להוסיף מה שמותר לפירסום לצערי יש כל יום שני נעדרים מסוג זה ולא את כולם מספיקים קבוצות החיפוש המתנדבת למצוא בזמן .. סה”כ יש כיום 580 שלא אותרו.. אם זה קשידים עם בעיות דמנציה או צעירים עם בעיות מורכבות, בריאותיות אחרות… וכאן היה מספיק מידע לשלול טענות מהסוג שהעליתם אז נרגיע .יחסי השכנות באזור טובים ושקטים .והמיקום בין ישובים יהודיים .

 10. מושיקו אמר/ה

  האמירה של מגלה הגופה קצת מוזרה. למה התכוון שמשהו לא הסתדר לו ? גופה בנחל היא גופה בנחל ! מה מסתירים? האם התאבד בטביעה? או שיש סימני אלימות שזה כיוון אחר לגמרי .משהו לא מסתדר לי היא אמירה כוללנית ומחשידה. נקווה שלמשטרה פיתרונות. אבא ל3 ילדים נשוי לא סתם הולך לנחל ומת .

 11. R אמר/ה

  זה מסלול הליכה שהרבה עושים. הוא יצא לטייל בחום שישי ושלא חזר המשפחה פנו למשטרה והם אמרו שלא עבר מספיק זמן. תושבי רכסים דתיים הבינו שהמצב מסוכן ויצאו בשבת עם מכוניות לחפשו. רק שכבר נכנסה השבת והמשטרה הבינה שזה חריג הם החלו חיפוש. היו סימני אלימות על הגופה, מקווה שהמשטרה צילמה לעדות. נראה שהמשטרה מנסה להשתיק את זה. חבל שהכתבה לא נתנה יותר פרטים.

 12. R אמר/ה

  שימו לב שעבר ביום שישי המשפחה פנתה למשטרה ושלא עזרו מתנדבים מקומיים עזרו. רק בשבת המשטרה עזרה. למה אין על זה יותר כתבות? הוא נמצא עם שימני אלימות. למה להשתיק את זה???

 13. אבי אמר/ה

  צריך לחקור את המקרה זה היה בסמיכות למהומות לא חסר מקווה ברכסים. וזה לא היה מקום שטובלים תראו איך נראה המקום

 14. אלחרר יונתן בת ים אמר/ה

  גם את זה יעקב אשר החכ ינסה לטייח?

 15. לאור נבו אמר/ה

  לכל חושבי הרע ומחרחרי השינאה כמו אדון R שמפחד לכתוב בשמו המלא,,, אתה מוכן להסביר למה אתה רושם אוסף שקרים שהם אפילו לא חצי אמת??? מה מגמתך? את מי אתה רוצה להשמיץ? אם אתה אתם דתי אז אתה יכול להתבייש בחוסר היושרה, כוחות משטרתיים היו בחיפושים החל מיום שישי אחר הצהריים וגם מתנדבי יחידת הגיפים הצמשטרתית קיבלו אישור רב להמשיל אחרי כניסת השבת, לא אכנס לפרטים אבל לא היתעללות ולא ארוע לאומני ותושבי המקום אכן יודעים את האמת לאמיתה וחבל במקום להגיד תודה למתנדבי יחידות הגיפים ואיחוד הצלה משמיציפ ומחוררים אווירת אימה וחוסר שיתוף פעולה, תתביישו וכן אני כותב בשמי המלא כי אני מתנדב במיגוון יחידות לחיםוש נעדרים ומוקפצים בכל יום וכל שעה להצלת חיים

הגיבו כאן לכתבה