שני ערבים נוספים, תושבי רחוב אלנבי בחיפה, נתפסו עם בקבוקי תבערה

ג'ריקן בנזין • שני ערבים נוספים, תושבי רחוב אלנבי בחיפה, נתפסו עם בקבוקי תבערה (צילום: משטרת ישראל)

גל הטרור הערבי-חיפאי

משטרת ישראל לכדה לפני דקות אחדות (ו’, 14/5/20, 23:00) שני ערבים תושבי רחוב אלנבי בחיפה עם בקבוקי תבערה, צמיגים וג’ריקן בנזין. מוקדם יותר הערב דיווחנו על ערבי נוסף, כבן 20 , אשר נלכד עם בקבוקי תבערה.

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה:

המשטרה עצרה כעת בחיפה 2 תושבי המקום כשברשותם צמיגים ו- 2 בקבוקי תבערה.
משטרת ישראל ממשיכה בפעילותה לשמירה על הסדר הציבורי ולאיתור חשודים בהפרתו.
בתוך כך, בלשי תחנת חיפה תפסו כעת 2 תושבי חיפה (21,25) כשברשותם צמיגים ובקבוקי תבערה שהועברו לבדיקת מעבדות משטרת ישראל למיצוי ראיות והמשך חקירה.

הגיבו כאן לכתבה

10 תגובות
 1. הפקרות מכוונת של מערכת החוק אמר/ה

  הפרקליטות הגישה, לאחר 150 ארועי תקיפה, לינץ’, הצתות, אבנים, בהשתתפות מאות אנשים שנעצרו, תועדו, זוהו – שימו לב לנתון המביך:
  14 כתבי אישום נגד 52 אנשים.
  אתם מבינים, אפילו לא כתב אישום אחד פר ארוע, כי תועדו עד עכשיו מעל 150 ארועי תקיפה בכל הארץ.
  לא יאמן איזה הצגה עושים לנו כאן. הפקרות מוחלטת של החוק והסדר, שוטרים שלא עוצרים, בתי משפט שמשחררים, כתבי אישום שאחרכך רובם בטח יבוטלו, ישונו. ימסמסו את זה שוב. ואז מתפלאים שנקבל עוד ועוד.
  רק לתת השוואה בהפגנה אחת של מתנחלים הוגשו 10 כתבי אישו. שתבינו את הפרופורציות של אוזלת היד המכוונת.
  מעצרי בית שמחוסר כח אדם איש לא מפקח בכלל שהם מתקיימים כרגע. אזיק אלקטרוני? הצחקתם אותם.

 2. טוני אמר/ה

  רק חרם כלכלי על המיגזר

 3. א.ד. אמר/ה

  ההזויות שמחלקות פרחים ומפגינות בעד דו קיום, שיתחילו להתנער מההזיות שלהן. בהפגנות של הצבועים הללו לא נכח אפילו חצי ערבי, רק יהודים הזויים ומתרפסים. שילכו לחלק את הפרחים העלובים שלהם בסוריה ובמדינות ערב אחרות שאפילו שם הערבים לא מסוגלים לחיות בשלום בינם לבין עצמם. הם ברברים שינקו בילדותם ארס, הם סוגדים לדם ואלימות מאז ומתמיד. חרם כלכלי וחברתי עליהם יוריד להם את הראש.

 4. הודיה אמר/ה

  כל הכבוד. חובה להיות ערניים.

 5. בעע אמר/ה

  נוספים? נשמע שכל מה שאתה עושה זה לדווח רק על מה שערבים עושים… אתה אמור להיות נייטרלי ולדווח על כל מה שקורה. לא רק מה שמעניין אותך גזען משוחד

 6. עזית אמר/ה

  ביזיון האמת המכוערת
  חייבים כלא למחבלים האלה
  חייבים להתאחד להפעיל לחץ ציבורי על בתי המשפט
  עם ישראל חי

 7. גל אמר/ה

  צריך לסגור אותם במתקן מיוחד למחבלים לחודש ואז לשלוח אותם לעזה 👊👊👊

 8. עו"ד שמואל שטיינר אמר/ה

  יש להעמיד כל אחד שנתפס עם בקבוק תבערה להתייחס אליו כמי שמבצע ניסיון הריגה או ניסיון הצתה ועבירות הניסיון משמעותם עונש בדיוק כמו העבירה המושלמת.
  יש לתקן את החוק הפלילי מעונש של עד 5 שנות מאסר לעונש מנדטורי ללא שיקול דעת של בית המשפט לעונש מינימום של 5 שניות מאסר למי שמבצע מרי אזרחי או המרדה או ניסיון המרדה ומי שעושה זאת כאשר ברשותו בקבוק תבערה או סכין א אמצעים אחרים שיכלו לשמש אותו לחבלה בנסיבות מחמירות יש לקבוע וענש מינימום ללא שיקול דעת של 10 שנות מאסר מי שביצע כבר פעולה שגרמה לנזק רכוש או גוף יישפט למאסר של 20 שנות מאסר ללא חנינה. כ מי שיורשע במעשה מרידה בכל הדרגות החומרה לעיל יקבעו נגדו גם עונשים מנהלתיים של שליללת אזרחות שליללת דמי הביטוח הלאומי, שליללת רישיון נהיגה שלילת האפשרות לפתוח חשבון בנק שלילת האפשרות לקבל כרטיס אשראי שלילת האפשרות להקים תאגיד=, להיות בעל מניות, החרמת כל הרכוש הפיננסי לרבות עיקול והחמרת פנסיה. יש לקבוע זאת כהוראת שעה לפרסם אותה בכל כלי התקשורת. ולאחר מכן להעביר אותה כתיקון חוק בכנסת.

 9. החתול שמיל אמר/ה

  פעם ניתקעתי בלי דלק על באמת ובתחנת הדלק סרבו למכור לי דלק אל תוך ג’ריקן ריק של מיץ.
  היום הם משיגים הכל חופשי מחבריהם המתדלקים בתחנות הדלק.

 10. אסי אמר/ה

  ולמה לא ציינתם את “הגרעין התורני”, שהתיישב לכאורה לעזור לשכונה ומביא כל שבת את חבריו מההתנחלויות כדי להציק לערבים שחיים בשכונה משכבר הימים, הם אלה שגרמן למהומות, השב”כ צריך לשבת עליהם ומהר.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור חדשות חיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו