ערבי חיפאי עם בקבוקי תבערה נלכד לפני דקות אחדות

ערבי מחיפה נתפס עם בקבוקי תבערה נלכד עם בקבוקי תבערה ברכבו (צילום: משטרת ישראל)

גל הטרור:

השקט היחסי של שישי בערב עלול להטעות. בעוד שעשרות אלפי משפחות סועדות את סעודת שישי, מתחת לפני השטח, טרוריסטים מסוכנים מכינים פעולות איבה נוספות. זהירות נדרשת.
ההמלצה שלנו להימנע מתנועה ברחובות עדיין קיימת.


ממשטרת ישראל נמסר לחי פה:

המשטרה עצרה לפני זמן קצר תושב חיפה שנתפס כשהוא מחזיק ברכבו בקבוקי תבערה.
שוטרי תחנת חיפה תפסו בעיר רכב ובתוכו בקבוקי תבערה מסכת עשן וכפפות.
השוטרים עצרו את החשוד, תושב חיפה בשנות ה-20 לחייו, לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.

משטרת ישראל ממשיכה לפעול על מנת לאכוף את הסדר ואת שלומו ובטחונו של הציבור

הגיבו כאן לכתבה

35 תגובות
 1. מוחמד אמר/ה

  בית המשפט בזיון לשחרר רוצחים בזמן שהם מוגנים טפוווו כל השופטים לכלא

 2. אייל חיפה אמר/ה

  מביך שאנשי חינוך יוצאים בקריאה “לעצירת האלימות הכללית וסובלנות בחברה”. שוב מפחדים לדבר על הטרור הערבי, על מאות נסיונות לינץ’ שהתחילו ביפו וירושלים, על ההסתה בחודש הרמאדן. שוב מנהלי בתי ספר מתחבאים מאחורי אמירות כלליות, מסרבים להכיר בתופעה האמיתית, מכחישים את המצב האמיתי בשטח, יוצרים משוואה הזויה כאילו יש שני צדדים לאלימות הזו, כשיש רק צד אחד וצד שאחרי ימים של טירוף הגיב בשניים שלושה מקרים מתוך מאות. בושה לתקשורת הישראלית שמתחסדת ויוצרת פייק-דיווח. שצריך כמה עיתונאים בודדים עם אומץ כמו עמית סגל לומר את האמת ואז יש עליהם עליהום מחבריהם שמייצרים את חומת הפייק-סיקור. פשוט מגעיל לאיזה השתבללות תודעתית הגיעו אנשים כאן שפוחדים לקרוא לקלגסים הערבים בשמם, למסיתים במפלגות הערביות בשמם, לומר שהם קלגסים ולדרוש לטפל בפרעות האלו.

 3. רעאות אמר/ה

  אמרתי.מחבלים . כל שרץ בן מוות כזה הייתי מגרש אותו ואת משפחתו מהמדינה באופן מיידי.צריך להוסיף את זה בחוזה המדינה שיהיה רשום.ולא יהיה ניתן לערער על זה.אמן ואמן

 4. א.א מה ְ.חיפה אמר/ה

  העיקר על הזמן מקבלים מידע שלא תושבי המקום רוצים לעשות פיגועים. כולם מגיעים מהכפרים. נם כולם לא תושבי המקום. לא היו כאלה מהומות בחיפה.

  י

 5. נולי אמר/ה

  הוכחה שהמחבלים הם חיפאים ביזיון למדינה
  למשטרה בושה וחרפה בהמות אדם

 6. עיריית חאפלה אמר/ה

  זה טרוריסטים זה לא חיפאים ולא יהודים

 7. לא מעניין אמר/ה

  נתחיל בזה שאני נגד כל מה שקורה אם זה התפרעיות ואם זה הלינצ’ים שעושים זה נגד זה, אני אדם ששוחר שלום, מאמין בדו קיום, אוהב את הזולת, והכי חשוב ישר והגון וצודק, עכשיו מה שמפריע לי שאתה בתור עתונאי מסקר את המצב ונותן לקורא תחושה כדלקמן, וואי בזמן שהמשפחות סועדות בארוחת שישי בערב, ערבי חיפה זוממים את זממם ונתפסו בקבוקי תבערה, כך שסיקרת את הסיתואציה יפה מאוד וגרמת לקורא תחושת אי בטחון והעברת לו את המסר, שאלה לי אליך אדון מסקר איפה היית לפני יומיים כשנכנסו חבורת חמומי מוח יהודים לעיר חיפה ניפצו ושברו וזרקו אבנים על הבתים וכל זה בלווי המשטרה הנכבדה, משטרת ישראל, אני אישית קבלתי אבנים לבית שלי כשהשוטרים היו לצד אותם מתפרעים ואיימו עלי שיהרגו אותי ולאף אחד מהשוטרים לא הזיז.
  אז תבין אדון עיתונאי נכבד כל עוד אתם לא משקפים את האמת של הרחוב וכל עוד המשטרה מתפקדת באותה צורה גזענית ואי שוויונית וכל עוד אתם היהודים מחנכים את ילדיכם לא לאהוב את הערבים ואת הזולת, לא יהיה פה שקט בחיים ולא יהיה פה דו קיום בחיים.
  אני חיפאי צברי איך שאומרים בחיים לא דמיינתי שיהיה מצב כזה בחיפה עוד בזמנו של יונה יהב כשתפקד כראש העיר היה נערך חג החגים בוואדי אם שמעת עליו, היו מגיעים מאות אלפי יהודים לעיר חיפה ולוואדי במיוחד היינו מקבלים אותם באהבה, בחיים לא נשרט אדם ממאות אלפי היהודים שבקרו בחיפה, ולבסוף תפסיקו אתם התקשורת להבעיר ולחממם את התושבים עם כל הכתבות המעיינות והגזענייות שלכם ואם אין לכם דבר אחר לסקר או לכתוב אז תצאו לחל”ת עדיף מאשר שתבעירו ותחממו את האבירה, שבת שלום.

 8. ישראל אמר/ה

  להתחיל להפעיל בגידה במדינה

 9. 🇮🇱 B.k אמר/ה

  ואתם מבלבלים לנו את המוח שהערבים באים מבחוץ ולא מחיפה מנסים לטייח את השטח כאילו שאנחנו מאמינים, איך נוצרה מיפלצת כזאת בחיפה עם הדו קיום הכי חזק שקיים ? צריך להגיע אל המסיטים ולנתק שירותים של מסיטים ברשתות ולבוא ביד קשה עם כל טרוריסט,אדם שהולך לבצע פיגוע ביהודים הוא לא אזרח מדינת ישראל הוא מחבל לכל דבר ולא יתכן שאנחנו נכיל מחבלים בחיפה ובכלל במדינתנו. חייב ליזרוק אותם לשטחים ולישלול מהם את האזרחות לצמיתות ,כשיעשו את זה אני רוצה ליראות ערבי אחד שיוצא מהבית לבצע פיגוע זה הפיתרון הכי טוב שקיים

 10. יואל אמר/ה

  להפעיל יד ברזל נגד הפורעים הערבים והאלימים , שטופי השינאה , היכן בתי המשפט שמשחררים אותם ולא מעמידים אותם לדין ולא גוזרים עליהם עונשים כבדים.

 11. יואל אמר/ה

  יד ברזל נגד הפורעים הערבים והאלימים.

 12. מקור באר שבעי אמר/ה

  תודיעו בהקשה למלכת החזיריה שהערבים הם מלכי הפוגרום והשנאה האנטישמית. שיוציאו את המילים ” דו קיום ” מחוץ לחק ,,ושיפסיקו אחת ולתמיד לספר ולנעור ולגעגע על ” עבודת הקודש” שיושים הצוותים הרפואיים הערבים
  תצאו מתוך הקופסא. אידיוטים, תחשבו אחרת
  אל תסתכלו בערוצי הטלביזיה של החמס 11-13

 13. רון אמר/ה

  אני מקווה שיקבל את העונש המקסימלי בחוק ויואשם בכל סעיף חוק אפשרי

 14. רון אמר/ה

  צריך שיהיה סעיף בחוק שגם המשפחה שלו תשלם

 15. מיכאל אמר/ה

  לרדוף פורעים בכל האמצעים, ולשלול זכויות.

 16. סטס אמר/ה

  בעסה 🤦🏼‍♂️
  יש לי חברים חיפאים טובים שאינם תומכים בטרור.
  אל תסיקו על כלל הערבים.

 17. מקס אמר/ה

  אני קורא לציבור היהודי לנהור בהמוניו בשבת ובחג לוואדי ניסנאס לקניות, למסעדות ,למאפיות ולחומוסיות. להמשיך לפרנס את הערבים,כדי לחזק אותם כדי שיוכלו לפרוע בנו ביתר שאת ,יהודים חסרי כבוד .החיים באשליית הדו קיום ולא מבינים את המנטליות הערבית הרצחנית שחזקה מכל הגיון .

 18. שיר אמר/ה

  כל מי שבוגד צריך לקחת לו את הזכויות ולהעיף אותו מהמדינה!

 19. עאדל אמר/ה

  עצובבבב לאללה.

  גם ערבים מחיפה משתוללים. זה כבר לא רק מבחוץ. כאילו בחיפה כל האינטליגנטים ומבחוץ זה העבריינים.

  הערבים בוכים שהתקשורת נגדם.
  היהודים בוכים שהתקשורת נגדם.

  אולי כדאי שנבין משהו?
  התקשורת תפקידה לחמם, לסכסך, להצית, להבעיר….יש לה פרנסה מזה.
  הם המרוויחים הגדולים.

  אם נבין שזה כך, נצא ביחד ערבים ויהודים, יהודים וערבים ונקים “חומת מגן” לעיר שלנו.
  נצעק בגדול גדול דייי לאלימות.

  עד מתי נלחם מלחמות אגו של פוליטיקאים, עד מתי נמשיך להתנהג כמו מטומטמים?

 20. לודמילה אמר/ה

  הבעיה בחיפה היא לא הערבים!
  הבעיה בחיפה היא השמאלנים שחיים בסרט.
  יש להם פחד/תסביך שבויים הזדהות עם האויב.

 21. אבי כהן אמר/ה

  מה הפלא??
  הם רואים ושומעים את הוריהם ומנהיגיהם ומסיקים מסקנות.
  ובכלל היחס המועדף בטכניון ובאוניברסיטה מביא אותם בהמוניהם.
  צריך לתקן את החוק המטפל בתושבים בוגדים – יהודים וערבים כאחד.

 22. אפי אמר/ה

  קשה להסתובב עם תחושה של ” הפקרת פצוע בשטח”, משהו קדוש ש התחנכנו אליו, והיום כאשר אנחנו יושבים בבית באזור מגורים לא מעורב ו הפרעות קצת רחוקים מאתנו אנחנו רגועים, במקום שעל יהודי נכפה לחיות בסביבה של רוב ערבי הוא חי בפחד, דוגמאות לא חסרות,חוסר אונים מתחזק שבעתיים כאשר שוטרים הפכו להיות חסרי כוח ו סמכות, בחסות מע’ משפטית מעוותת ומנותקת מ המציאות,היא מנסה להיכנס בכל הכוח ו להשתלת על צה”ל , וזה מפחיד, תנסו לדמיין את האנשים שהולכים לישון בשכונת אשכול בלוד, קראתי את הנימוקים של השופטים בשחרור סיטונאי של פורעים,זה נותן תחושה של חוסר אונים.

 23. דין דין אמר/ה

  מוכיח שהדו קיום דק כנייר ועולה באש בשניה

 24. מירב אמר/ה

  זה לא ערבים לעומת יהודים, זה עבריינים ופורעי חוק לעומת תושבים שרוצים לחיות בשקט ובשלווה. כל מי שמסיק מזה על כלל ערביי חיפה או על כלל ערביי הארץ, יכול באותה מידה להסיק מכל פושע יהודי שביצע עבירה כזו או אחרת שכל היהודים נם פושעים.
  למה אתם לא מסיקים שכל הערבים הם רופאים או אחיות? יש מלא כאלו ברמבם.
  הפחד גרם לאנשים לחשיבה מעוותת של קטלוג בשחור לבן, והמשטרה והפרקליטות צריכות לפעול בכל הכוח, כי בלי זה אנשים רוצים לקחת את החוק לידיים. אבל, מי שלוקח את החוק לידיים עובר לצד של העבריינים ופורעי החוק!

 25. גילה אמר/ה

  ובי שני רופאים ערבים סרבו בסופ”ש לטפל.

 26. שמיל אמר/ה

  הערבים פה מקבלים ביטוח לאומי טיפול בבתי חולים בלי הפלייה כאזרחים שווים אותם זכויות וחיים בדמוקרטיה לא טוב להם שיעברו לירדן למצרים לסוריה לעזה לערב הסעודית ונראה איך הם יחיו שם מי שמתפרע לנהוג בו ביד קשה אפילו בביטול אזרחותו וגירושו מהארץ כחוק חירום אין ברירה או אנחנו או הם

 27. אזרח מודאג אמר/ה

  מותר שאלה? האם אותו תושב חיפה שנעצר עם בקבוקי התבערה, הוא ערבי???!!!…
  מדוע לא לדווח אמת????!!!…
  איך אני יודע? כי אם חלילה המחבל היה יהודי,
  באיזה חגיגות, והשתוללות הייתם פורצים??,…
  וקריאות לחשבון נפש…
  בושה! ואתם מגדירים את עצמכם כמקצועיים….
  מה יהיה עם התקשורת שלנו???…
  או שמא: תשקורת?

 28. עאבד אבו סובחי אמר/ה

  תודה לאל. שירדפו עכשו אחרי מיתפרעים ערבים ומיתפרעים רוסים, ויניחו לחיות בשקט לצברים הותיקים ולחזירים שלקחו להם את הואדיות ושטחי המחייה.

 29. אסתח אמר/ה

  מאז תחילת המאורעות אני מנסה לקבל תשובה עניינית במה ערביי חיפה שונים מתושבי חיפה היהודים?יש לנו חברים ערבים נוצרים ומוסלמים כולנו גרים ביחד חיים ביחד באחווה ובידידות.איזה זכויות יש לנו יותר מהם?אולי סוף כל סוף יחייבו כל אזרח ערבי לעשות שרות לאומי אפשר לגייסם למשטרה לבתי חולים וככה כולנו נפיק תועלת והם ירגישו יותר שייכות

 30. אולג אמר/ה

  כל אחד שעושה נסיון חשץהשתתף בפיגועים – חשלול אזרחות שתוך 24 שעות יעבור לעזה.

 31. יפה אמר/ה

  חכים הרשימה המשותפת תומכי טרור מסיתה וזה לא מהשבוע זה קרה כבר במשמרתו של יונה יהב. וכמובן ראשת העיר המגבה תומכי טרור המועצת העיר האלימות ומחאות אלימות נגד יהודה זקפה ראש.
  יש לסלק את הפורעים בעיר והם תושבי חיפה ולשלול להם את הזכויות של אזרח תושב. המדינה שלנו ואנחנו צריכים לפחד מהם. התקשורת עם הפייק חדשות מסתירים את האמת מהיהודים

  ה

 32. אלכסי אמר/ה

  רק שלילת אזרחות וגירוש מהארץ ירתיעו!!!

 33. המלאך השומר של פיטר פן אמר/ה

  שלחו אותו לקליש שתראיין אותו יחד עם שהירה

 34. הפטריוט החיפאי אמר/ה

  הדו קיום היא חרטה על פניי השטח, בסוף בבית ובחדרים כמו שראינו הם רוצים אותנו או מתים או מחוץ למדינה.
  נכון ליום חמישי שבוע עבר הפסקתי באופן מוחלט את פעילות העסק שלי עם כל גורם שאינו יהודי, הגיע הזמן להפסיק לפרנס אותם כי כמו שניתן לראות הכסף הולך לטרור ולינצ’ים, אינני מעוניין בלפרנס מחבלים.
  יהיו יפי הנפש שיגידו זה לא כולם לא צריך להכליל אז הנה לכם הם לא מבדילים בין חילוני דתי רוסי פולני אתיופי מרוקאי או עירקי אז למה שאנחנו נבדיל?
  בהדר נהרסו עסקים של יהודים חלונות נופצו מלון עדן ניפרץ במהלך האימותים עסקים נישרפו רכבים נשרפו, במידע וניתן לזה לקרות או נעמוד עם שלט מטופש הקורה לפיוס מבטיח לנו מערכה כזו נוספת כי אנו בעצם ניתן לזה ליגיטימציה….
  הגיע הזמן להפסיק לתת להם לעשות מה שרוצים, פגיע כלכלית בראש ובראשונה חייבת להיות.

  מקווה לראות עוד עסקים וצרכנים מחרימים עסקים של העד כי נימאס לנו לא מתאים להם פה תמיד אפשר לחכות לפתיחת מעבר ארז וללכת למקום שבוא הם כל כך תומכים ומאמינים

 35. א.ד. אמר/ה

  לגרש אותו על כל משפחתו כולל החרמת רכושם ו/או הריסת ביתם … רק זה ירתיע. במקביל אפשר להביא לכאן את פוטין לשבוע ונראה איך הכלבים הללו מתחילים להניח תפילין 8 פעמים ביום. רק יד חזקה תרתיע אותם.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור חדשות חיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו