ד”ר אוהד הוכמן נפגש עם סימון אלפסי, כדי לבחון שיתוף פעולה לטובת תושבי יוקנעם

ד"ר הוכמן וסימון אלפסי (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)

המרכז הרפואי בני ציון ועיריית יוקנעם ייבחנו דרכים לשיתוף פעולה 

מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון ד”ר אוהד הוכמן אירח את ראש עיריית יוקנעם סימון אלפסי והציג בפניו את חזונו כי תפקידו של בית החולים איננו מסתיים במתן טיפול איכותי ובטיחותי למטופלים, אלא גם במתן ערך לקהילה שבה הוא פועל.

ד”ר הוכמן וסימון אלפסי (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)

מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון ד”ר אוהד הוכמן סקר אתמול (ג’ 11/5/21) בפני ראש העיר יוקנעם סימון אלפסי ומנכ”לית העירייה מוניק קונפינו, את תנופת הבנייה והפיתוח הגדולה שבה מצוי ביה”ח וערך להם סיור באגף המיון הממוגן שבנייתו צפויה להסתיים בעוד כשלושה חודשים, במכון ההמטולוגי החדש, הציג בפניהם את מכשיר ה-PET CT המשוכלל שיופעל בקרוב וכמו כן, הדגיש כי בקרוב יפתח אגף חדרי לידה חדש, שיכלול חדרי לידה מודרניים עם נוף מרהיב לים, ואף וסקר את פעילותן של המחלקות השונות והמובילות בתחומן בארץ בכלל ובצפון בפרט, בהן מחלקות הכירורגיה, השיקום, אף אוזן גרון ועוד. 

ד”ר הוכמן וסימון אלפסי (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)

במהלך ביקורו, הביע ראש העיר יוקנעם סימון אלפסי, את התרשמותו הרבה מתנופת הפיתוח והבנייה שבה מצוי המרכז הרפואי בני ציון ובמיוחד מאגף המיון הממוגן המשתרע על שטח של כ- 3,500 מ”ר, כאשר הפרויקט עצמו כולל שלושה חלקים עיקריים שביחד מהווים את קומפלקס המיון הממוגן. קומת המיון משתרעת על שטח של 1470 מ”ר ועוד 160 מ”ר שיפור מיגון במבנה הקיים. חדר המיון מיועד ל-35 מיטות אשפוז בזמן רגיעה, מתוכן 7 עמדות טיפול בישיבה, ו-53 מיטות בזמן חירום וקומת אשפוז שמשתרעת על שטח של 1470 מ”ר ועוד כ- 400 מ”ר שטח טכני ממוגן. קומת אשפוז זו מיועדת ל- 58 מיטות טיפול.

ד”ר הוכמן הדגיש בפני ראש העיר יוקנעם ומנכ”לית העירייה את החשיבות הרבה שהוא רואה בהענקת שירות מיטבי למטופלים ולמאושפזים בביה”ח ואת רצונו להרחיב את השירות הניתן לתושבי יוקנעם  וכוונתו לקיים שיתופי פעולה עם מערכת החינוך בעיר, לקיים מיזמים משותפים עם חברות מובילות הממוקמות בפארק ההייטק ביוקנעם ועוד. במפגש השתתף גם סגן המנהל האדמיניסטרטיבי בביה”ח, ירון צחר.  

ד”ר הוכמן וסימון אלפסי ומנכלית העירייה (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)

ראש העיר יוקנעם, סימון אלפסי:

אני מודה למנכ”ל ביה”ח ד”ר הוכמן על כך שהזמין אותי לבקר בביה”ח שאפשרה לי ולמנכ”לית העירייה להתרשם בצורה יוצאת מן הכלל מהפעילות החשובה והמבורכת של ביה”ח, מתנופת הפיתוח והבנייה, הרחבת הפעילות  והרצון להרחיב את השירות הרפואי הניתן לתושבי יוקנעם. בכוונתי לבחון ולהוציא לפועל כבר בקרוב תכניות לשיתוף פעולה בין העירייה לבין המרכז הרפואי בני ציון. 
ד”ר הוכמן וסימון אלפסי (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)
הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור בריאות בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו