עקב ההסלמה בדרום: משחק חצי גמר גביע בין מכבי ת”א למכבי יתקיים בחמישי ב”סמי עופר”

אצטדיון סמי עופר (צילום: אדיר יזירף)

לאור ההסלמה והלחימה הקשה בדרום, בהתאחדות לכדורגל הוחלט סופית כי המשחק בין הצהובים מתל אביב לבין הירוקים מחיפה יועבר שאמור היה להיות משוחק מחר (רביעי, 12.5) באיצטדיון בלומפילד בתל אביב הועבר ליום חמישי הקרוב (13/05/21) וישוחק באיצטדיון ע”ש “סמי עופר” בחיפה. שעת המשחק עדין לא נקבעה ותיקבע בהמשך.

בהתאם לכל הערכות המצב עם כל גורמי הביטחון הוחלט הערב (שלישי, 11/05/21) להעביר את המשחק בין מכבי תל אביב למכבי חיפה מיום רביעי לחמישי הקרוב.

אצטדיון סמי עופר (צילום: אדיר יזירף)
אצטדיון סמי עופר (צילום: אדיר יזירף)

במהלך הערכות המצב הביטחוני הערב, אמר שר התרבות והספורט, חילי טרופר: “אנחנו בימים מורכבים מאוד, אבל עם שת״פ מצוין יחד עם ההתאחדות לכדורגל, עם המשרד לביטחון פנים ועם המשטרה, הצלחנו למצוא פתרון מהיר לסוגיה מאוד מורכבת. בימים קשים כאלה, אנחנו שמחים לקבל קצת רגעים של נחת בעזרת הספורט שלנו”.

אורן חסון, יו”ר ההתאחדות לכדורגל:

בנסיבות מורכבות, מאתגרות וכמעט בלתי אפשריות נעשתה עבודה מאומצת של גורמים רבים בהתאחד בהובלת המנכ”ל יוסי שרעבי, בסיוע שר הספורט חילי טרופר ובכירי המשרד, לטובת קיום משחקי חצי גמר גביע המדינה. המשחקים יתקיימו בנוכחות קהל וזאת בשורה משמעותית, ההתאמות יעשו בזמן הקרוב. אנחנו מודעים לתסכול של אוהדים רבים ושמחים עבור מי שיצליחו להיות אתנו בשני ערבים מרגשים. אלו רגעים משמעותיים עבור מדינת ישראל ונעשה מאמץ גדול להבטיח הכרעות על כר הדשא בנוכחות אוהדים ואוהדות רבים ככל האפשר. בשורות טובות ותקווה לימים שקטים.
הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו