עיריות קריית ביאליק, קריית ים וקריית מוצקין מקימות מרכז שירות משותף לעסקים

המרכז הלוגיסטי של עיריית קריית ביאליק

עיריות קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית ים התאגדו לצורך הקמת מרכז שירות משותף במסגרת הרפורמה ברישוי עסקים, תיקון 34 לחוק רישוי עסקים.

מדובר במרכז שירות משותף בו בעלי עסקים יקבלו את כל השירותים במקום אחד, כדי לייעל את הליכי הרישוי, לקצר תהליכים, להוריד חסמים ולסייע למבקשי רישיון או היתר.

השירות יינתן אחת לחודש במרכז הלוגיסטי של עיריית קריית ביאליק ברחוב יוסף לוי 42.
בימי שני' לאחר זימון תור מראש
.

ביום זה בעלי עסקים יוכלו לפגוש ולקבל שירות מידי ממנהלי מחלקות קידום ורישוי עסקים של עיריות קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית ים, נציגי משטרת ישראל, נציגי משרד הבריאות, נציגי שירותי כבאות והצלה, נציגי משרד הכלכלה והתעשייה, נציגי איגוד ערים לאיכות הסביבה, נציגי המשרד להגנת הסביבה ,נציגי הועדה לתכנון ובנייה קריות, וטרינר ותברואן רשותי.

במרכז השירות יינתן מידע, ייעוץ ויהיה ניתן לקבל חוות דעת מקדמית, להגיש בקשות לרישיונות והיתרים ולקיים דיון משותף מול נציגי הרשויות ונותני האישור. המרכז החדש יחל לפעול החל מחודש יוני.

אלי דוקורסקי - ראש עיריית קריית ביאליק (צילום: אלבום אישי)
אלי דוקורסקי – ראש עיריית קריית ביאליק (צילום: אלבום אישי)

ראש העיר  קריית ביאליק אלי דוקורסקי:

אני מברך על שיתוף הפעולה בין כל הגורמים שיאפשרו לבעלי העסקים לקבל את כל השירותים במקום אחד- ONE STOP SHOP על מנת להקל על הליכי הרישוי ולסייע בקידום העסק.
דוד אבן צור, ראש עיריית קריית ים
דוד אבן צור, ראש עיריית קריית ים

ראש העיר קריית ים, דוד אבן צור:

העסקים הקטנים מהווים את הבסיס לכלכלה המקומית. אני מברך על שיתוף הפעולה האזורי, זהו מכפיל כוח שתוצריו שירות מהיר, איכותי ויעיל לבעלי העסקים.

ראש העיר קריית מוצקין, חיים צורי:

שיתוף הפעולה בין הרשויות יוצר פלטפורמת פעולה יעילה למען העסקים מול כלל הגופים הרגולטוריים, על מנת לסייע בקיצור ההליכים לרישוי העסק.
תגובה
  1. צור דליה אמר/ה

    כל הכבוד על היוזמה המבורכת לטובת התושבים

לא ניתן להגיב