תוכנית חיפה קש בק | מעל 60 עסקים מאזור הכרמל הצטרפו • ללא עלות!

תוכנית חיפה קש בק של עיריית חיפה והחברה הכלכלית לחיפה מעלה הילוך:
בסוף השבוע החל מבצע שטח להרשמת עסקים. מעל 60 עסקים מאזור חורב, אחוזה ומרכז הכרמל הצטרפו, ללא עלות!

יצאנו לשטח וגייסנו 60 עסקים מאזור חורב, אחוזה ומרכז הכרמל

תוכנית חיפה קש בק, שיוזמת עיריית חיפה, באמצעות "מינהלת 2030" ובשיתוף "החברה הכלכלית לחיפה", מעלה השבוע הילוך ויוצאת לשטח. במסגרת היציאה לשטח גויסו צוותים ייעודיים שמטרתם לעבור בכל מרכזי העסקים בחיפה, ולעזור לעסקים ברישום בתי העסק, כדי להצטרף לתוכנית.

לפני כחודש, יצאה לדרך תוכנית חיפה קש בק, מנגנון החזר כספי, לעידוד תושבים לרכישה בעסקים קטנים בעיר, על מנת לחזק את העסקים לאחר תקופה לא פשוטה שעברו בקורונה.

התוכנית שיוזמת עיריית חיפה, באמצעות "מינהלת 2030" ובניהול "החברה הכלכלית לחיפה",
חברת האשראי "ישראכרט" ואפליקציית "איזי", מאפשרת לבתי עסק קטנים ובינוניים להצטרף, ולאפשר לרוכשים דרך כרטיס האשראי של ישראכרט לקבל החזר של 50 ₪, על רכישה בסכום של 1000 ₪ בכל בתי העסק הרשומים לתוכנית, בחיפה.

אור שחף • החברה הכלכלית לחיפה - תכנית "שלבים" לשילוב בני 50 ומעלה במעגל התעסוקה (צילום: חי פה בשטח)
אור שחף • החברה הכלכלית לחיפה – תכנית "שלבים" לשילוב בני 50 ומעלה במעגל התעסוקה (צילום: חי פה בשטח)

לדברי אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה:

הצלחת מבצע חיפה קש בק חשובה לנו מאוד, והעסקים הקטנים והבינוניים שנפגעו בתקופת הקורונה, יוכלו לתת ללקוחות שלהם הטבה משמעותית, ללא כל סיכון או התחייבות. החברה הכלכלית לחיפה מתכוונת להשקיע במהלך מיליוני שקלים בשנים הקרובות, וכדי להטמיע את התוכנית בשטח, גייסנו צוותים ייעודיים שיעברו בין אזורי המסחר המרכזיים בחיפה, וינסו לצרף כמה שיותר עסקים לתוכנית.

היה לי חשוב, באופן אישי, לצאת לשטח וללמוד מקרוב על התהליך. באמצעות עבודת השטח נרשמו כ- 60 עסקים ביום, ואני בטוח שתוך שבוע, נגיע למספרים משמעותיים ונפתח את התוכנית לקהל הרחב, שיוכל להנות ממנה".

את היום (א' 02/05/21), התחילו הצוותים עם בתדרוך במשרדי החברה הכלכלית, ולאחר מכן נקודת פתיחת מבצע השטח היתה "מרכז חורב". שם נפגשו נציגי החברה הכלכלית לחיפה עם מנכ"ל הקניון, אבי שייט, ובעלי עסקים נוספים. אח"כ המשיכו הצוותים לאזור מוריה ושד' הנשיא, והצליחו לרשום, כאמור, כ- 60 עסקים שהצטרפו למיזם.

מימין לשמאל אור שחף מנכל החברה הכלכלית, אבי שייט מנכל מרכז חורב מיכל שני מנהלת פרויקט קש בק הכלכלית חיפה ועבדאללה יזבק אופטיקה חורב

מבצע השטח יתקיים במהלך השבוע הקרוב, במסגרתו יגיעו הצוותים לכל מרכזי העסקים העיקריים בעיר ביניהם: הדר ושוק תלפיות, העיר התחתי והנמל, כרמל צרפתי, נווה שאנן, קרית אליעזר, קריית חיים ועוד.

כל העסקים, המתאימים לתוכנית ע"פ הקריטריונים, מוזמנים להצטרף ולהירשם ללא עלות ולזכות בהטבות עבור הרוכשים בעסק שלהם.

הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. יורם אמר/ה

  מהלך יפה ומקווה שגם תמשיכו לעסקים בהדר, בעיר התחתית ובכל מקום שבו אפשר לתת לעסקים אוויר לנשימה…..

 2. ירון חנן אמר/ה

  בדיחה דל עציוני על חשבוננו…50 ₪ החזר על קניה באלף ₪ ?? זה מה שיריץ אותנו לחנויות? זה מה שיציל את העסקים הקטנים בחיפה? מה לא עושים נכשלי הציבור בקואליציה של קליש על מנת לסדר לעצמם עוד כותרת עלובה ומביכה!
  אדון עציוני, קודם תתגייס למאבק במכת החזירים למשל. זה "ההישג" היחיד שלך ושל כל חבורת קליש למתג את חיפה בארץ ובעולם כ"עיר החזירים" …. ביזיון

 3. אייל אמר/ה

  אחרי שתדלנות חזקה גייסו 60 עסקים. הציבור לא רוצה בכל הבלאגן הזה יש הטבות מכרטיסי מועדונים אחרים.
  הקשקוש-בק הזה מיותר.

 4. רמי אמר/ה

  לא הבנתי מי ירוץ לקנות ב- 1000 ₪ כדי לזכות ב- 50 ₪?
  זו לא יותר מצעד עלוב של עיר מדשדשת שלכאורה תומכת בעסקיה, של מנהלת 2030 מיותרת, של פוליטקאי קטן ושל הגטף הנהנה היחיד מהפרסום, הלא היא חברת האשראי.

הגיבו כאן לכתבה