גופה במצב ריקבון התגלתה (שוב) בחיפה

זיידת זק"א בזירה בחיפה (צילום: אהרן ברוך לייבוביץ)

מזק״א נמסר לחי פה:

ברח׳ נורדאו, בשכונת הדר הכרמל בחיפה, נמצאה גופה במצב ריקבון, בטיפול זק״א צפון.

ישראל שכטר מתנדב זק״א צפון שטיפל בזירה, מסר לחי פה:
״מדובר בגבר בשנות ה40 לחייו שנמצא הערב מוטל בביתו ללא רוח חיים זמן רב לאחר מותו, השכנים במקום סיפרו שחששו לחייו בגלל הריח הנוראי שיצא מהדירה והזעיקו את המשטרה והכיבוי, לאחר שפרצו את הדלת מצאנו את המנוח במצב של איבוד צלם אנוש, פראמדיק מד״א אישר את מותו.״

צוות מורחב של מתנדבי זק״א צפון טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה יחד עם שוטרי המז״פ, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.

אם יש לכם שכן שגר לבדו אנא בדקו בשלומו פעם ביום כדי למנוע מקרי מוות מיותרים ומחרידים.

זיידת זק"א בזירה בחיפה (צילום: אהרן ברוך לייבוביץ)
זיידת זק”א בזירה ברחוב נורדאו בחיפה (צילום: אהרן ברוך לייבוביץ)
הגיבו כאן לכתבה

12 תגובות
 1. שחר דוד אמר/ה

  מתי יתעוררו בעיריית חיפה ? מתי יבינו שיש לפעול לאיתור ניטור וחלוקת לחצני מצוקה עם כלל הגורמים .ביטוח לאומי ,עמותות ,גופים רבים מוכנים לעזור ואין יד מכוונת,אין מעורבות,איכפתיות,חיי אדם הפכו להפקר.בואו ללמוד מטירת כרמל למעלה מ80%מקשישי העיר מחוברים לליצני מצוקה,מילה אחרונה עלינו כל אחד יאמץ שכן ויבדוק מה מצבו,זה יתן לנו הרגשת סיפוק ויציל חיי אדם.

 2. זהבה אמר/ה

  במקום לשמור על אנשים שומרים על חזירים….

 3. אטליז ג'ורג' אמר/ה

  עיר שלמה במצב של רקבון
  והמוקד לא רחוק מרח’ נורדאו

 4. אביבה אראל אמר/ה

  כל זה קורה כי פקידי הסעד והנובדים הסוציאליים “ככ שומרים על קשר עם קשישי העירכי הם עושים את עבודתם”……..בושה לאגף הרווחה בעיר!!!!!

 5. חלם אמר/ה

  מה זה (שוב) ?
  למה לא אספו אותה בפעם הראשונה שהיא התגלתה?!

  או שאולי התכוונתם לכתוב, ש״שוב התגלתה גופה….״?! 🧐

 6. גוגו אמר/ה

  מה אתם רוצים מעובדי הרווחה הרי זו עובדה שהם באים לעבודה כל יום ופעם בחודש מקבלים משכורת בבנק ואפילו עכשיו הם בשביתות כי הם רוצים תוספות.אפילו ששבתו זה לא הפריע לאף אחד כי זה לא באמת משנה אם הם עובדים או לא גם ככה המוחלשים התרגלו שאף אחד לא עוזר להם בטח לא עובדי הרווחה אז ממש לא מפריע שהם שובתים.אפילו לחל”ת לא הוציאו אותם כי הם החליטו לבד שהם עובדים שבועיים בחודש בלי שאף אחד יגיד להם.נכון נוספו להם הרבה מאוד מקרים של מוחלשים אבל כמו שלא עזרו לקודמים אז לא הפריע להם שיהיו עוד מוחלשים רק למחלקות הספירה בעיריה זה שינה כי הם באמת סופרים כמה עניים יש בפועל כי מקבלים ממשרד הפנים מענק לעיריה על כל עני שמתווסף.

 7. א.א.חיפה אמר/ה

  הכי קל להאשים את העובדים הסוציאלים. אולי תבינו שבעיריהמיש שיטת הקיצוץ. כל מי שיצא לפנסיה לא ממהרים לשים במקומו. העיריה מקצצת וכמובן שאין עובדים מספיק בשטח אז מי יעשה את העבודה. ועוד דבר עובדים סוציאליים בגלל משכורתם התחלתית שללהם היא בדיחה לאחר שלמדו כמה שנים טובות משכורתם קרובה למשכורתם מינימום. משכורת המינימום היא 5300. בעבר היו להם תנאים טובים יותר . היום מעדיפים עובדים סוציאליים לא לעבטד בעיריות כי מוטלת עליהם עבודות קשות המון בשטח . בלי תנאים לכן מעדיםים לעבוד בחברות פרטיות. גם אין ביקוש למקצוע זה. אבל לגבי עירית חיפה עובדים רבים העדיפו לא לעבוד בעיריה . מאז כניסתה של ראש העיר של קלוש. העובדים העדיפו לעזוב. וכל מי שנכנס עזב במהירות. אז לבוא ולהאשים אותם. די תלכו ותאשימו מי שלא דואג לעיריה .מרב עם משרדי הממשלה. אז מאיפוא יגיעו תקציבים. אם ראש עיר כזאת. תאמינו העיריה בעבר היתה פעילה וחובקת את תושביה. היום כולנו חשים כי אין מי שסופר. אותנו. דבר נוסף. לגבי לחצן מצוקה. לדעתי זה לר מספיק. צריכים עובדים שכונתיים שהיו עושים ביקורי בית. והיו בקשר עם הנזקקים. ועוד דבר השכנים הי מדווחים. מה קורה .לאנשים כבר לא אכפת. איפוא האכפתיות שהיה פעם. מי שהיה נזקק השכנים היו מדהימות והיו. היי איפוא אתם!!!

 8. לימבו אמר/ה

  לא הגיוני ואין צורך לחלק לחצני מצוקה לבני 40.
  לצהל אלבני 30?

 9. דין דין אמר/ה

  עיר שאם אתה לבד ומת רק הריח יביא את העיריה.

 10. מור אמר/ה

  הערבות ההדדית אכן חיונית כאן, כדי למנוע מקרים דומים.
  הייתי שמחה לעזור במניעת המקרה הבא.

 11. דן אמר/ה

  עובד סוציאלי שווה 8-0-4 מכירים באים בשמונה עושים אפס והולכים הארבע חבורת פרזיטים דק

 12. גוגו אמר/ה

  כמה עריריים בני ארבעים אתם מכירים.אז לא מבין מאיפה נולדה הטענה שהעיריה אשמה או הרווחה בכל מקרה של אדם שמת בביתו לבד כשעדיין לא ברור בכלל מה סיבת המוות שהרי המוות לא נגרם על ידי איזושהי עבודת רווחה או אוליי נתחיל לבקש מכל אזרח בכל עיר שלפחות פעם ביום יחתים שעון נוכחות בעיריה בעיר בה הוא חי כך נוכל לעקוב אחר חיי כל התושבים ועדיין יחסר לנו מעקב אחר כל השוהים הבלתי חוקיים השבחים וכל מיני ליסטים פוחזים וכאלה.ובכל זאת במקרה שמאשימים את ראשי הערים אל תשכחו להאשים את ראש הממשלה כי יש לו אחריות שילוחית גם לו וגם לחיים ביבס יושב ראש השלטון המקומי.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור חדשות חיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו