כתמי דם ושקיות שחורות מלאות סמים • כתב איום נגד 3 מעורבים

120 ק”ג קנביס וקטטה מלווה בירי

מהמשטרה נמסר לחי פה – תאגיד החדשות:
בתום חקירת משטרה יוגש הבוקר (ד’ 24/3/21) כתב אישום נגד תושב קריית מוצקין ושני תושבי עכו, בחשד לגרימת חבלה חמורה והחזקת סמים שלא לצריכה עצמית.

המשטרה פתחה בחקירה לפני כחודש עם קבלת דיווח במוקד 100, על קטטה בבית מגורים בעכו. שוטרי הסיור שהוזעקו למקום לא הבחינו בקטטה, אולם איתרו בבית וסביבתו כתמי דם ושקיות שחורות רבות שהכילו חומר החשוד כסם מסוג קנבוס, במשקל של למעלה מ-120 ק”ג. בהמשך התקבל דיווח כי אל בית חולים הגיע פצוע ירי ועלה חשד לקשר בין שני האירועים.

מחקירת המשטרה במחלק הפשעים, עלה כי החשודים פרקו מרכב הובלות שהגיע אל הבית שקיות רבות שהכילו על פי החשד את הסמים. אל הבית הגיעו מספר רב של מעורבים ובהמשך התפתחה במקום קטטה מלווה בירי באמצעות אקדח שגרמה לפציעה.

שוטרי משטרת ישראל עצרו את החשודים, שני תושבי עכו בני 36 ו- 62 ותושב קריית מוצקין בן 60, בחשד לגרימת חבלה חמורה והחזקת סמים שלא לצריכה עצמית.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת והבוקר, כאמור, תגיש פרקליטות מחוז חיפה, כתב אישום נגד החשודים ובקשה למעצרם עד תום ההליכים לבית המשפט המחוזי בעיר.

הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. אבי כהן אמר/ה

  כל הכבוד למשטרה שעושה ימים, חגים ולילות, לשמור עלינו 🙏🏼

 2. עירית+לנדסברגר אמר/ה

  תודה על העדכון.

 3. חיפה אמר/ה

  קובי בעזרת השם תשתחרר

 4. פוזמק חוטטרה אמר/ה

  לאבי כהן? מה בדיוק עשתה המשטרה כאן? הגיעה למקום לאחר שהוגשה תלונה? תמצא אירוע אחר בו תוכל להחמיא למשטרה (נניח פענוח רצח עו”ד אפרים ארנון הי”ד)

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור חדשות חיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו