ביקש מהקשישה כוס קפה ופרץ לביתה • ‘הפורץ הצמא’ מחיפה

כוס קפה (צילום אילוסטרציה חי פה - תאגיד)

אמש פורסם בחי פה – תאגיד החדשות (ד’ 3/3/21), על פורץ המבקש כוס מים מדיירים, לאחר שדופק על דלת ביתם וכשהם ניגשים להביא לו את מבוקשו, מנצל את חוסר תשומת ליבם וגונב רכוש מביתם.

כעת מתברר כי היצירתיות של החשוד לא נעצרת בבקשת מים, וכשהגיע לדירתה של קשישה בת 91, הגדיל לעשות וביקש ממנה כי תכין עבורו כוס קפה, אז גנב את מכשיר הטלפון הנייד שלה.

ביקש מהקשישה כוס קפה וגנב ממנה את הנייד

מהמשטרה נמסר לחי פה – תאגיד החדשות:
המשטרה עצרה תושב חיפה בחשד שפרץ במרמה לביתה של קשישה תושבת העיר, לאחר שביקש ממנה להכין לו כוס קפה, ניצל את חוסר תשומת ליבה, וגנב מהדירה טלפון נייד.

המשטרה פתחה בחקירה לפני כשבוע וחצי עם קבלת מספר תלונות בדבר אדם שנקש על דלת דירות בחיפה ביקש מבעלי הדירות כוס מים וכשניגשו להביא לו מים, נכנס לדירה וגנב מתוכה רכוש.

עם קבלת דיווח במוקד 100 לפני יומיים, בדבר גניבת טלפון נייד מדירה בחיפה שוטרי משטרת ישראל ערכו סריקות אחר החשוד, תושב חיפה בן 40 ועצרו אותו סמוך למקום כשברשותו הטלפון הנייד של הקשישה שצלצל באותה העת בכיסו של החשוד.

מכתב האישום שהוגש לבית משפט השלום בחיפה עולה כי החשוד נקש על דלת ביתה של תושבת חיפה בת 91 הציג את עצמו כדייר חדש בבניין וביקש ממנה להכין לו כוס קפה.

החשוד ניצל את חוסר תשומת ליבה של המתלוננת בזמן שהכינה לו קפה, גנב מהדירה את הטלפון הנייד שבבעלותה ועזב את המקום.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת, והבוקר, יום ה’ 4/3/21, כאמור, הגישה חטיבת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום נגד החשוד ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

הגיבו כאן לכתבה

5 תגובות
 1. עוזי (אברהם) אב-רם אמר/ה

  כל הכבוד למשטרת ישראל שלפעמים היא מצליחה ולפעמים היא אף נכשלת בחיפושיה אחרי עולם הפשע, אך בעיית הבעיות אינה רק טמונה לפעמים במשטרת ישראל ומחלקת התביעות שבה, אלא גם בשופטי בתי המשפט שבעזרתם האדיבה אותם פושעים שלמעשה צריכים לשבת בבתי סוהר? הדלת עבורם אינה נסגרת אלא ההיפך הוא הנכון, שהדלת ניהפכת להיות דלת מסתובבת, ובכך האצבע המאשימה של כולנו היא אל עבר שופטי בתי המשפט הרחמנים,
  אשר נכנעים לעו”ד ממולחים שכה מתמחים אף בהמצאות ובסיפורי הטעיה שונים בכדי להוכיח את חפותם וצדקתם של לקוחותיהם הפושעים, והרי ברור לכולנו שתמורת כסף הרי שהם ינסו ובכל כוחותיהם לשכנע את אותם השופטים שהפושעים ממש חפים מפשע !
  הגיעה לה העת שמנהיגי ישראל יתחילו כבר לעבוד תמורת משכורתיהם המכובדות, וידאגו יותר לבטחונם האישי של אזרחי מדינת ישראל, ע”י חקיקת חוקים נוקשים כנגד עולם הפשע שהולך לו ומתגבר מדי יום היומו יותר ויותר !
  לכולנו כבר נמאס מכל משחקי הכסאות בצמרת, ודרוש לנו שלטון יותר עוצמתי ולא שלטון של לקקנים !!!

 2. רונית פיקן שלם אמר/ה

  גם אני בעד ענישה משמעותית שתרתיע את העבריינים‼️

 3. אתי אמר/ה

  אין סוף לתכסיסים של הפושעים, חא פותחים דלת למי שלא מכירים, אפילו שימות מרעב

 4. לילי אמר/ה

  חוזרים על אותו משפט פעמיים. תטפלו בשודד החצוף. במקום לחפור.

 5. נמאס אמר/ה

  לצערי זה קרה לי ביום שבת לשעבר הוא עכב אחרי ותוך שניות שנכנסתי הבייתה הוא דפק על דלתי וביקש מים חמים השבתי לו בתקיפות שאין לי ושיעזוב את המקום ושהתקשרתי למשטרה ונתתי תאור מדוייק על החשוד לצערי המשטרה בקושי ארכה חיפוש ותוך דקות שלחו לי הודעה שהוא לא נעתר חבל היה נמנע עוגמת נפש לאחרים!!!

הגיבו כאן לכתבה