קריית ים | חודש השכלה גבוהה לצעירים וצעירות בקריית ים • ייעוץ והטבות | ללא תשלום • צפו

תכנית “הישגים” בקריית ים

מתלבטים מה ללמוד? לא בטוחים מה מתאים לכם? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה!
חודש השכלה גבוהה לצעירי ולצעירות תושבי קריית ים

צעירי קריית ים, הכירו את תכנית “הישגים” – תכנית להנגשת השכלה גבוהה שפעילה במרכז צעירים בעיר, ע”י רכזת שתיתן לכם מענה לכל התלבטות בתחום.


“הישגים” • המועצה להשכלה גבוהה

תכנית “הישגים” היא תכנית מטעם המועצה להשכלה גבוהה, שמטרתה היא לייצר הזדמנויות שוות לצעירים בפריפריה החברתית והגאוגרפית לרכישת השכלה גבוהה בישראל, מתוך אמונה שהשכלה גבוהה איכותית מהווה מנוף למובילות חברתית.

מה מתאים לי? מה אני רוצה?

“הישגים” מלווה את הצעירים מרגע ההתלבטות: מה מתאים לי ללמוד? איפה ללמוד? חשיפה למלגות, תכניות מימון ומעטפת רחבה של מענים עד הכניסה לאקדמיה.

אדל, 22, משתפת בתהליך שעברה | צפו

עיריית קריית ים, אגף קש”ת – קהילה ותקשורת, בשיתוף עם מרכז צעירים ותכנית “הישגים” מזמינים אתכם לחודש השכלה גבוהה.

כחלק מחודש זה, תהיה חשיפה רחבה בעיר, של צעירים שמשתפים בסיפורם האישי.
כל צעיר וצעירה עברו תהליך אישי ומיוחד, מדובר בתהליך פרטני עם כל צעיר וצעירה שמצאו עצמם מבולבלים או זקוקים להכוונה ללימודים אקדמאיים.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

איך זה קורה?

התהליך מתבצע ב- 3 מפגשים, ומורכב מכמה תחנות משמעותיות המאפשרות לצעירים לרכוש כלים לקבלת החלטות מושכלות בנוגע לעתיד המקצועי שלהם. התהליך כולל היכרות עם הצעיר/ה, אבחון נטיות תעסוקתיות, לצד שיקולים ובחירת מקצוע. בנוסף, הצעירים נחשפים לעולם האקדמיה הגדול ורב האפשרויות, לצד עזרה בדיוק והתאמה, כל אחד ואחת בהתאם לצרכיהם.

מאות צעירים וצעירות בקריית ים עוברים מידי שנה תהליכי יעוץ והכוונה להשכלה גבוהה, ובעקבות התהליך בוחרים להשתלב באקדמיה בצורה מיטבית.

תהליך בחירת המקצוע הוא ללא עלות וייחודי לצעירים וצעירות תושבי קריית ים בלבד.לירז אלמקייס, רכזת “הישגים” – השכלה גבוהה, מחכה לכם במרכז צעירים קריית ים ותעזור לכם להגשים חלום
טל’ 04-8772825

או במייל liraz@aluma.org.il

הגיבו כאן לכתבה