רפואה מחוץ לקופסא • סדרת פודקאסט של 'בני ציון' • עולם הרפואה לקהל הרחב ובגובה העיניים

פרופ' אהרון קסל ודר' אלונה פז (צילום: בני ציון)

תשובות לכל השאלות בסדרת פודקאסטים חדשה של המרכז הרפואי 'בני ציון'

המרכז הרפואי בני ציון מרחיב את פעילותו באון-ליין עם סדרת פודקאסטים חדשה, העונה על כל השאלות שתמיד רציתם לשאול, בגובה העיניים, בנושאי רפואה ובריאות הרלוונטיים לכולם.

רפואה מחוץ לקופסא – סדרת הפודקאסט החדשה של המרכז הרפואי בני ציון, מצטרפת לגרסה המקוונת של 'רופאים על הבר' ומהווה מהלך נוסף בשמירה על קשר והנגשת המידע לקהל הרחב, גם בתקופת הקורונה.

מידע רלוונטי בלי פייק ניוז, מטובי הרופאים במרכז הרפואי בני ציון

מורן עתיר, מנהלת השיווק של המרכז הרפואי בני ציון:

הרעיון מאחורי סדרת הפודקאסטים החדשה נולד מתוך רצון להנגיש את עולם הרפואה לקהל הרחב ובגובה העיניים. על אף תקופת הקורונה ומגבלות ההתקהלויות, חשוב לנו להמשיך לשמור על קשר רציף עם הציבור ולהשתמש בכל הכלים הדיגיטלים שעומדים לרשותנו. היה לנו חשוב לעסוק בכל הנושאים שמסקרנים את כולם, ומי שיאזין לפרקים יקבל את מידע רלוונטי בלי פייק ניוז, מטובי הרופאים במרכז הרפואי בני ציון.

פרק 1 – חיסוני קורונה

הפרק הראשון עוסק בחיסוני הקורונה. כידוע, עם הרחבת מעגל חיסוני הקורונה לקבוצות גיל נוספות באוכלוסייה, ממשיכות לעלות שאלות ותהיות בנוגע לחיסון. פרופ’ אהרון קסל, מנהל המכון לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית וד”ר אלונה פז, מנהלת היחידה למחלות זיהומיות ומניעת זיהומים, משיבים על שאלות בוערות.

רפואה מחוץ לקופסא - סדרת פודקאסט 'בני ציון'

פרק 2 – הפרעות אכילה, דיכאון וחרדה אצל מתבגרים

הפרק השני עוסק בהפרעות אכילה, דיכאון וחרדה אצל מתבגרים בתקופת קורונה. ד"ר נגה כרם, מנהלת היחידה לרפואת מתבגרים, עונה לשאלות על גיל ההתבגרות ועל הסערות מאחורי המסכות אצל מתבגרים בימי הקורונה.

רפואה מחוץ לקופסא - סדרת פודקאסט 'בני ציון'

רפואה מחוץ לקופסא • לחצו על הקישור להאזנה

לא ניתן להגיב