שירה איסקוב שניצלה מנסיון רצח, קיבלה גט בחיפה

שירה איסקוב לפני התקיפה (צילום מתוך פייסבוק)

בטיפול נמרץ של בית הדין הרבני – החשוד ברצח שירה איסקוב מסר גט

שירה איסקוב, שניצלה מניסיון רצח אכזרי שביצע בה בעלה, אביעד משה, זאת בזכות ערנותה של שכנתה – עדי גוזי. איסקוב שנחשפה בתקשורת עם סיפורה המחריד והתמודדותה האמיצה – קיבלה היום, (ג’ 9/2/21) את הגט ממשה, ותוכל להתגרש ממנו. זאת, בניגוד לפרסומים שהציפו את הרשתות, כי לא תוכל לקבל את הגט, על אף ניסיון הרצח שעברה.

החשוד בניסיון רצח אשתו – נתן גט

הודות לפעילות נמרצת של בית הדין הרבני האזורי בחיפה, ניתן לפני שעה קלה (ג’ 16:30) גט לשירה איסקוב – חמישה ימים מיום פתיחת התיק. אביעד משה החשוד בניסיון רצח אשתו – נתן גט.

אב בית הדין הרבני בחיפה, הרב דניאל אדרי שטיפל בתיק למן הרגע הראשון, דחה פעם אחר פעם את דרישות הבעל, שמטרתן הייתה להאריך את משך התהליך.

היום (ג’ 9/2/21), בתום הדיון השני בעניינה, ותוך פחות משבוע מעת פתיחת התיק, יוצאת האישה לחופשי.
בסוף השבוע שעבר, מיד עם קבלת תביעת הגירושין שהגישה איסקוב, זימן בית הדין – בו ביום – את הצדדים לדיון, זאת למרות המורכבות בהבאת אסיר לדיון באופן מיידי, ובמיוחד בעת מגפת הקורונה.

בית הדין הרבני חיפה- צילום דוברת בתי הדין הרבניים

כבר באותו הדיון, הבהיר בית הדין לסרבן הגט כי מעבר לכליאתו בעוון אלימות כלפי אשתו, בית הדין עשוי להטיל עליו סנקציות נוספות וחמורות, במידה שלא ייתן את הגט.

במהלך הימים האחרונים יצאו לתקשורת דיווחים שקריים ומגמתיים שמטרתם להשחיר את פניו של בית הדין, זאת למרות חסיון שהוטל על פרטי התנהלות התיק בשל הרגישות המיוחדת שבו.

הנהלת בתי הדין הקפידה כל העת בשמירת כבודה של האישה ודאגה שלא להגיב על פרסומים מגמתיים אלו.

מנהל בתי הדין הרבניים, הרב דוד מלכא, ברך את הרב דניאל אדרי אב”ד חיפה והרבנים אלעד עלי ומשה זדה שעסקו בתיק, על הפעילות הנחושה, הרגישה והמהירה בתיק מורכב זה.

לצד זאת, גינה מנהל בתי הדין הרבניים את ההתנהלות חסרת האחריות של חלק מארגוני הנשים הרדיקלים, שלא היססו לנצל באופן ציני מקרה טראגי ועגום זה, תוך הוצאת מידע שקרי לתקשורת, והכל במגמה להכפיש את בתי הדין, כל זאת על כתפיה הצרות של האישה שרק עכשיו מתחילה להשתקם מפצעיה.

בתי הדין מסכמים בימים אלו שנת עשייה ברוכה, בה הותרו מעגינותן כ- 180 נשים, תוך שימוש ביצירתיות, נחישות ובכל הכלים העומדים לרשות בתי הדין הרבניים.

הגיבו כאן לכתבה

7 תגובות
 1. נבלות נושמות אמר/ה

  מאחל לה פתיחת חיים חדשים ושתמצא אהבה אמיתית ולא אהבה רכושנית. גברים כאלו כמו בעלה לשעבר צריכים לסיים את חייהם בכלא ולא לראות דקה של חופש.

 2. רק אושר ובריאות אמר/ה

  מאחל לה פתיחת חיים חדשים ושתמצא אהבה אמיתית ולא אהבה רכושנית. גברים כאלו כמו בעלה לשעבר צריכים לסיים את חייהם בכלא ולא לראות דקה של חופש.

 3. קונילמל אמר/ה

  יצירתיות??? נחישות???
  צאו לנו מהחיים ומהבעלות שלקחתם על מוסד הנישואים

 4. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  יישר כוח לך שירה. את אמיצה. ערב נפלא.

 5. אור אמר/ה

  כל הכבוד על הנחישות של אב”ד ובית הדין שלאור המקרה הרגיש וגם המצב דאגו שלא יהיו עיכובים ושירה קיבלה את הגט . יישר כוח. כל הכבוד. לשירה החלמה מהירה.
  אוהבים אותך.

 6. אבי כהן אמר/ה

  ברוך השם, הצדק יצא לאור.
  בהצלחה בחיים החדשים 🙏🏻

 7. שומרי החומות אמר/ה

  חזק וברוך לדיינים היקרים מפז שהצילו אישה יהודיה מלוע הארי של הנבל בעלה ושחררו אותה לחופשי לחיות את חייה בשלווה.תהיו מבורכים דיינים ואהובים משמים יגמלו לכם בטוב וברחמים .חיזקו ואימצו .בנימין

הגיבו כאן לכתבה