הסגר הוארך ב- 5 ימים | יימשך עד 5/2/21 בשעה 7:00

משרד הבריאות

הממשלה אישרה את הארכת הסגר בחמישה ימים עד ל-5/2/21 בשעה 7:00

סגירת הכניסה לישראל והיציאה ממנה תימשך עד 7/2/21 בחצות • הוארכה גם כן ב- 7 ימים

משרד ראש הממשלה ומשרד הבריאות הודיעו על הארכת הסגר:
ראש הממשלה כינס את הממשלה לדיון בהארכת הסגר, בו אישרה הממשלה את הארכת הסגר הכללי הקיים, בהתאם לתקנות המפורטות הקיימות ב-5 ימים נוספים עד ליום שישי, ה-5/2/21 בשעה 7:00.

ביום רביעי, 3/2/21, הממשלה תתכנס לדיון נוסף ותדון האם יש צורך בהארכה נוספת של הסגר.

סגירת הכניסה והיציאה מישראל עד 7/2/21 בחצות

בנוסף, אישרה הממשלה את הארכת סגירת הכניסה לישראל והיציאה ממנה, למעט חריגים, בהתאם לתקנות הקיימות ב-7 ימים נוספים עד ליום ראשון, ה-7/2/21 בחצות.

כמו כן, אישרה הממשלה הקמת ועדה לאישור בקשות להגעה לישראל, זאת מסיבות הומניטריות ומסיבות מיוחדות (ועדת חריגים), בתקופה בה מתקיימות הגבלות כניסה לישראל.
בראש הוועדה יעמוד השר יובל שטייניץ (או מי מטעמו). הוועדה תורכב מנציגי משרדי הפנים, החוץ, הבריאות, התחבורה, התפוצות והעלייה והקליטה.

חובת בידוד במלוניות לשבים מכל מדינות העולם

בנוסף, תחול חובת בידוד לשבים לארץ מכל מדינות העולם במלוניות מטעם המדינה, החל מיום שלישי, ה-2/2/21 ועד ליום ראשון, ה-7/2/21.

בקשות חריגות ייבחנו באופן פרטני מול ועדה של משרד הבריאות בנתב״ג.

קורונה – כל הכתבות

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
 1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  אני מקוה ,כי בעזרת השם יהיה זה הסגר האחרון. שבוע טוב

 2. עופר אמר/ה

  לא שווים כלום הסגרים כי האנשים עושים מה שבא להם וחבל

 3. אייל אמר/ה

  הדרך היחידה להוריד הדבקה זה עוצר על שכונות אדומות. בית בית לפנות את חולי הקורונה ולהשאיר את מי שעשה בדיקה ויצא שלילי. שבוע שלם, מחלקים תור לכל בניין לצאת לעשות קניות בין שעה לשעה ובודקים איפה עשה ומתי חזר כל אחד, כדי למנוע התקהלויות בחנויות מזון. כל היתר בבתים בלי לצאת. רק ככה סין הורידה הדבקה ורק ככה גם ישראל בסגר הראשון שכלל את יום כיפור והיה במתכונת יום כיפור בלי נסיעות לכמה ימים – ולכן הצליח.
  התחושה כרגע שיש סגר מדומה, רוב הציבור מסתובב בין אם עובד או לא, מסתובב בכל מיני מקומות, ארועים, ארועים משפחתיים, יציאה לחנויות “חיוניות” בכאילו, המונים בהפגנות, בטיילות. מאות אלפים עובדים במשרדים שלא כחוק – בשושו. נסעתי לנצרת לא ראיתי חנויות סגורות הכל פתוח.
  ככה לא מונעים הדבקות. זה פיקציה.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור בריאות בחיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו