החלשת החלשים | סגירת בית ספר גבראלי בנווה יוסף בחיפה | ראיונות מהאולפן עם סטניסלב ספיבק ומלכה שלו | ביה”ס בסכנת סגירה

הכוונה לסגור את ביה”ס גבריאלי בחיפה:

הערב, 31/1/21, התקיים מפגש של מספר הורים מבית הספר גבריאלי עם פאנל של מספר אנשים.
בפאנל השתתפו: סיגל ציוני (הממונה על תיק החינוך בעיריית חיפה), עופר גרין (יו”ר ועד ההורים הישובי), אלי פסו (יו”ר ועד נווה שאנן), מלכה שלו (ועד נווה שאנן).
בגמר המפגש קיימנו ראיונות עם סטניסלב ספיבק, אב לשני ילדים בבית הספר (בכיתות ב’, ד’) ומלכה שלו, מתנדבת בוועד נווה שאנן ובעברה תושבת נווה יוסף.
צפו בראיונות.

סטניסלב ספיבק בראיון על המפגש עם עיריית חיפה


מלכה שלו בראיון לחי פה על המפגש:

הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. שמואליק גלבהרט אמר/ה

  לזכותו של יהב, אף פעם לא ברח ממפגשים טעונים מהסוג הזה. לא שלח אחרים לשטח לחטוף את האש במקומו. לא יאומן שקליש לא התייצבה בעצמה מול התושבים. פחדנית!

 2. זהבה אמר/ה

  הורי ילדי בי”ס גבריאלי אינם מתומכי המרשעת המכהנת כראשת עיר. כמו כן גם אינם בעלי ממון. בקיצור הם אינם מעניינים את המכשפה אז מה פתאום שתקדיש להם מזמינה. בושה לנו שזו ראשית עירנו. להחליף ומהר.

 3. חובה להילחם על צביון חילוני אמר/ה

  מצפה מפעילי הציבור החילוני בשתי השכונות הכי גדולות בחיפה נוה שאנן + הדר והדר עליון לצאת להגן על צביון השכונות מזה 100 שנים מעוחם לא היו חרדיות. מעולם לא נפתח בהן בית ספר חרדי.
  מעולם לא סגרו בהן מוסדות תרבות ומסרו לידי עמותות חרדיות פרטיות.
  חייבים לצאת לקרב פוליטי, עירוני ואם צריך גם פיזי.
  זה הזמן לקחת חזרה את עירית חיפה לשליטת בניה של העיר ולא פלגים קיצוניים חאדים המיובאים לכאן לצורכי השתלטות עוינת על העיר העירעה ונכסיה.
  בתור סמל המאבק יש להחזיר שליטה לידי ועד הדר את בית הכנסת הגדול ולצאת למאבק לפנות ממנו את החסידויות הקיצוניות שמנהלות מאבקי שליטה על בית הכנסת שלא הן הקימו ולא שייך לאף אחת מהן.
  אל המאבק צרפו נציגי שכונות מאוימות על ידי השתלטות חרדית: נוה פז, נוה יוסף, קרית אליעזר וקרית שמואל.

 4. ריטה אמר/ה

  בטוח שראשת העיר בחשה בעיסקה היא לא רואה ממטר את תושבי חיפה רובם הם סוג ב’ בעינאה.תושבי חיפה בבחירות לעיריה לא לטעות מלהצביע לה עדיף מטאטא ישן מחדש רק יונה יהב

הגיבו כאן לכתבה